Кутові дивани в інтер'єрі вітальні: сучасні ідеї дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Кутові дивани в інтер’єрі вітальні: сучасні ідеї дизайну


Вітальня або як у нашій країні заведено говорити зал – це місце, де збирається вся родина, де приймають гостей та відзначають сімейні урочистості. Саме тому оформлення вітальні безпосередньо пов’язане з диванами, кріслами і м’якими куточками. І якщо ще кілька десятків років у меблевих магазинах м’яким куточком вважався прямолінійний диван та пара крісел до нього, то зараз все частіше так називають кутовий диван. Цей предмет меблів давно користується популярністю в західних країнах, але в нас він з’явився порівняно недавно і відразу ж придбав численних шанувальників. Білий кутовий диван Смугастий панно на стіні

Популярність такого дивана виправдана, адже це справді дуже зручна конструкція, яка дозволяє розмістити на дивані максимум людей, зайнявши при цьому мінімум простору. Все це завдяки розробникам, які створили конструкції, які підходять не тільки для просторих холів величезних особняків, а й для стандартних міських квартир. Зовсім не складно знайти в меблевому магазині компактний кутовий диван, який ідеально уміститься у вільний кут кімнати і звільнить місце в центрі. Такий варіант – це ідеальне рішення для маленької кімнати, де мають уміститися дві зони: спальня та вітальня.

Отже, перша перевага кутового дивана в тому що він, на відміну від звичного нам варіанта м’якого куточка, займає набагато менше місця, що дуже актуально для малогабаритного житла.Великий кутовий диван у центрі Диван сірого кольору

На другому місці стоїть його оригінальність, адже кутовий диван сам собою виглядає дуже цікаво. Причому не обов’язково щоб він був зроблений буквою «Г», існують моделі, які зроблені на кшталт букви «П» і за наявності такого дивана додаткові крісла точно не знадобляться. Як правило, його ставлять уздовж меншої стіни, це дозволяє максимально скоротити простір, що займає ним. Однак і на цьому дизайнерська думка творців кутового дивана не закінчилася, вони пішли ще далі і вигадали оригінальну форму у вигляді дуги. І з такими меблями навіть найсумніша і найбезликіша кімната набуде оригінального вигляду.

Ні для кого не секрет, що важливу роль для інтер’єру відіграє колір. Саме від нього залежить сприйняття всього простору. Тому і до вибору кольору майбутнього дивана потрібно підійти з усією відповідальністю. Якщо немає можливості зробити меблі на замовлення, а часто так вони і бувають, то краще зайнятися підбором підходящої моделі до початку ремонту і вже потім, виходячи з кольору дивана, створювати інтер’єр. Такий варіант буде набагато кращим і економнішим, ніж зробити внутрішнє оздоблення і зупинитися на меблів.Кутовий диван з велюровою оббивкою Кутовий диван з велюровою оббивкою

Говорячи безпосередньо про колір кутового дивана можна виділити три основні критерії, за якими слід вибирати:

  1. Якщо ви хочете, щоб диван став основним акцентом у кімнаті, то для цієї мети ідеально підійдуть контрастні та яскраві тони. Наприклад, для кімнати у спокійних нейтральних тонах ідеально підійде куточок насиченого соковитого кольору.
  2. Також добре виглядатиме класичне поєднання світлих і темних відтінків. Наприклад, до кімнати зі світлими стінами ідеально впишеться темний, практично чорний диван.
  1. Для любителів класичного стилю ідеальним варіантом стане кімната у світлих практично білих тонах та кутовий диван ніжних пастельних кольорів. На такому дивані оригінально виглядатимуть контрастні. декоративні подушки. І тут слід врахувати, що саме декоративні елементи зададуть тону всьому приміщенню.
  2. Цінителі натуральних матеріалів оцінять оббивку кутових диванів з натуральної шкіри. Такі меблі будуть дуже дорогими, але в кімнаті в стилі кантрі виглядати вони будуть просто чудово. А от у сільську стилізацію органічно впишеться диванчики із лляною оббивкою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.