Кухня в стилі лофт (90 фото)
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Кухня в стилі лофт (90 фото)

Дизайн кухні в стилі лофт (90 фото)

Оформлення інтер’єру в стилі лофт – вибір тих, хто віддає перевагу сміливим динамічним дизайнерським рішенням, нестандартним ідеям планування та облаштування житлового простору. Кухня, виконана в даному напрямку, чудово впорається з усіма пунктами свого функціонального призначення. Дещо грубувата, але, в той же час, простора, світла, ергономічна, вона надасть всі необхідні умови для комфортного приготування та їди, зустрічі друзів або спокійної вечері в колі домочадців.

Особливості стилю лофт

Щоб зрозуміти основні риси лофтового інтер’єру, варто звернутися до історії виникнення напряму, який бере свій початок у 40-х роках минулого сторіччя. Зародження стилю належить до періоду економічного спаду, який наздогнав американців, коли надмірна вартість оренди промислових будівель у межах великих міст змушувала підприємців переміщати свої виробництва у передмістя. Порожні будівлі поступово заселялися незаможними верствами населення, які не мали фінансових можливостей внести кардинальні корективи у внутрішнє оздоблення – звідси і цегляні, бетонні стіни, грубі дерев’яні меблі та оголені комунікації.

Згодом інтер’єри уподобали представники творчих процесій – художники, музиканти знайшли таку обстановку досить своєрідною, що сприяє внутрішньому розвитку. З роками напрям набував нових, більш щадних рис, але збереглося і чимало основних особливостей, таких як:

— Великі вільні простори з панорамними вікнами, високими стелями і практично повною відсутністю міжкімнатних перегородок;

— Велика кількість в інтер’єрі дерева, металу та скла. Тут старовинні елементи обстановки, такі як потерті цегляні стіни, штукатурка, що облупилася, грубі сходові прольоти та системи вентиляції чудово гармонують з сучасними деталями технічного прогресу, відмінним освітленням, хромованими поверхнями;

— Багатофункціональні ґрунтовні меблі. На відміну від колишніх часів, коли меблі конструювалися з масиву і мали досить неотесаний вигляд, сьогоднішнє лофтове меблювання представлене в досить сучасному вигляді, володіючи строгими матовими або глянсовими фасадами. В інтер’єрі немає нічого зайвого, що здатне захаращувати простір.

Незважаючи на простоту обстановки, це один з найдорожчих способів оформлення інтер’єру, що вимагає скрупульозного підбору всіх деталей інтер’єру. Однією з важливих деталей є якісне освітлення, розміщене на різних рівнях. Як декор тут використовуються яскраві вкраплення у вигляді зелених вазонів, настінних постерів, контрастних деталей меблів та ін.

Дизайн кухні в стилі лофт.
Дизайн кухні в стилі лофт - Особливості

Колірні рішення

Спектр кольорів має бути максимально наближеним до натуральних. Основними тонами оформлення виступають деревні, вугільні, білі, попелясті фарби, не позбавлені яскравих контрастних відтінків. Вибір колірного фону залежить від габаритів приміщення – чим менше кухня, тим, відповідно, світлішою вона має бути.

Біла кухня в стилі лофт

Біла палітра чудово підходить для оформлення невеликих приміщень, хоч і в просторих будинках вона є не менш вигідним рішенням. Варто взяти до уваги, що білий колір має різноманітні відтінки, використання яких допоможе досягти природнішого оформлення. Це можуть бути білі фасади гарнітура або обідня група, вибілена цегляна кладка зі злегка сіруватими «старими» відтінками, стельова штукатурка і навіть пофарбована дерев’яна підлога, що робить приміщення значно ширше.

Біла кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру
Біла кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру

Сіра кухня в стилі лофт

У «промисловому» напрямі не обійтися без сірих тонів, які є як у полірованої сталі сучасної техніки, і у фасадах гарнітура, масивної кам’яної стільниці, бетонних стінах. Сірий тон сам по собі нейтральний і ненав’язливий, він відмінно поєднується з будь-якими іншими фарбами і може служити основним кольором обробки стін і підлоги. Застосування різних відтінків палітурки дозволяє зробити потрібні акценти в інтер’єрі.

Сіра кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру
Сіра кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру

Коричнева кухня в стилі лофт

Коричневий колір найбільш характерний для стилю лофт, концепція якого передбачає різноманітні дерев’яні поверхні. Доречно виглядатимуть масивні дерев’яні меблі, підлога, виконана з ламінату або паркетної дошки, оформлення стін МДФ-панелями. Не варто забувати і про цегляну кладку, яка найчастіше представлена ​​коричневими відтінками.

Коричнева кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру
Коричнева кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру

Зелена кухня в стилі лофт

Зелена палітра викликає у людини приємні асоціації із природою. Вона здатна заспокоювати, вносити нотки умиротворення, тепла та комфорту, що для промислового інтер’єру важливо. Трав’яний колір відмінно поєднується з не менш природним коричневим, тому відмінно почуватиметься в оточенні цегляних і дерев’яних поверхонь. Щоб скупченням темних тонів не перевантажити інтер’єр, додати білих фарб.

Зелена кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру
Зелена кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру

Чорна кухня в стилі лофт

Респектабельна чорна палітра на кухні в стилі лофт додасть необхідні нотки брутальності, органічно вписуючись в обстановку. Найчастіше палітра присутня у фасадах меблевого гарнітура, але не виключені варіанти, коли у просторих високих приміщеннях вугільним кольором заливають поверхні стелі чи підлоги, роблячи їх компактнішими.

Чорна кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру
Чорна кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру

Оздоблення та матеріали

Оздоблювальні матеріали для кухні в стилі лофт слід вибирати, ґрунтуючись не лише на естетичних характеристиках, а й на якісних. Важливо, щоб обробка була стійкою до умов вологості та частих прибирань.

Підлога

Оформляючи поверхню підлоги, необхідно зупинитись на одному з двох варіантів – оформити його під бетонну або дерев’яну поверхню. Відмінно виглядатиме сіра наливна підлога, ламінат. Якщо ви віддаєте перевагу плитці для підлоги — можна підібрати модель, поверхня якої імітуватиме камінь або деревину. У кухнях-вітальнях нерідко зустрічаються комбінації матеріалів, де практичніші (керамограніт, кахель, наливна підлога) розміщені в робочій зоні, а тепліші (ламінат, паркетна дошка) присутні на території відпочинку.

Дизайн кухні в стилі лофт - Оздоблення підлоги
Дизайн кухні в стилі лофт - Оздоблення підлоги

Стіни

Первинність складського приміщення найкраще підкреслюють недбало оштукатурені або голі бетонні поверхні, а також цегляна стіна, замаскована під старовину. Для відтворення такої обстановки можна скористатися вологостійкими шпалерами, що миються, штукатуркою, декоративним каменем, ПВХ-панелями, що правдоподібно імітують незграбність обробки. В оформленні робочої зони нерідко є стіна-графіті, яка надає глибину приміщенню і виступає чудовим полотном для декору у вигляді білих вінілових наклейок або малюнків, нанесених крейдою.

Дизайн кухні в стилі лофт - Оздоблення стін
Дизайн кухні в стилі лофт - Оздоблення стін

Стеля

Стельова поверхня кухні у стилі лофт повинна мати просте оформлення без глянсового блиску та малюнків. Стеля можна побілити або пофарбувати, причому ідеально вирівнювати поверхню зовсім не обов’язково — деяка кривизна лише надасть природності оформленню. Якщо ви вирішили використовувати для оздоблення натяжне полотно – воно має бути неодмінно матовим, а колір вибирається на особистий розсуд і в залежності від висоти кімнати. Горищний стиль вдало підкреслять дерев’яні стельові балки, які за умов квартири можна відтворити, використовуючи гіпсокартонні короби.

Дизайн кухні в стилі лофт - Оздоблення стелі
Дизайн кухні в стилі лофт - Оздоблення стелі

Меблі для кухні в стилі лофт

Якщо розглядається «квартирний» варіант дизайну кухні в стилі лофт, краще вибирати меблі на кшталт мінімалізму зі строгими формами, глянсовими або приглушеними фасадами. Найбільш характерним варіантом все ж таки залишаються дерев’яні поверхні, причому, з найбільш грубою фактурою. Відкриті полиці, скляні дверцята, масивні стільниці – всі ці деталі чудово підкреслять напрямок. Зверніть знімання на техніку, яка має поєднуватись з фасадами гарнітура. Якщо кухня об’єднана з вітальнею, гарним варіантом стане масивна барна стійка, що відокремлює зони, модульний диван оббивкою зі шкіри або грубої тканини.

Дизайн кухні в стилі лофт.
Дизайн кухні в стилі лофт.
Дизайн кухні в стилі лофт.

Освітлення та декор

Рясне заповнення приміщення різноплановими освітлювальними приладами — одна з основних характеристик стилю лофт. Для освітлення використовуються як численні точкові світильники, споти, так і торшери для підлоги, люстри в металевому, скляному обрамленні, які нерідко стають декором урбаністичного інтер’єру.

Особливо актуальні підвісні лампи на дротах, що вільно звисають, які дозволяють змінювати висоту розміщення, створювати своєрідні гірлянди. За допомогою різнорівневого освітлення проводиться зонування в просторих кухнях-вітальнях, а для малогабаритної обстановки можна розглянути варіант світлодіодного підсвічування, яке зробить приміщення більш легким та об’ємним.

Декор обмежується настінними плакатами, графіті, старовинними фотографіями, живими вазонами. Зробити обстановку більш затишною та домашньою допомагають яскраві акценти у вигляді окремих елементів меблів, декоративних подушок, контрастних і, водночас, побачили види, килимків для підлоги.

Дизайн кухні в стилі лофт - Освітлення та декор
Дизайн кухні в стилі лофт - Освітлення та декор

Маленька кухня в стилі лофт: дизайн інтер’єру

Для оформлення маленької кухні в стилі лофт краще вибрати світлу палітру — це можуть бути оздоблювальні матеріали, що імітують світлий бетон, білу цегляну кладку. Перевага надається білим глянцевим фасадам гарнітура з вбудованою побутовою технікою, відкритим стелажам, компактному оформленню обідньої зони з наявністю винятково необхідних елементів.

Наявність різноманітних освітлювальних приладів та відсутність штор на вікнах зробить приміщення максимально світлим та просторим. Як декорації можуть виступити такі елементи, як оригінальний фартух, виконаний у яскравих фарбах, постери, картини, масивний настінний годинник, «індустріальні» світильники, батареї, комунікації.

Маленька кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру
Маленька кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру
Маленька кухня в стилі лофт - Дизайн інтер'єру

Дизайн кухні в стилі лофт.

Подальше ознайомлення з дизайном кухні у стилі лофт пропонуємо продовжити у нашій фотогалереї, де ми постаралися зібрати найкращі ідеї облаштування. Приємного перегляду!

Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.
Дизайн інтер'єру кухні в стилі лофт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *