Кухня в японському стилі: 100 фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Кухня в японському стилі: 100 фото


Зміст:

  1. Особливості японського стилю
  2. Японський стиль в інтер’єрі кухні: оздоблення
  3. Меблі та техніка для кухні
  4. Аксесуари та освітлення кухні
  5. Кухня-вітальня в японському стилі

Японський стиль суттєво відрізняється від більшості сучасних рішень в оформленні кухні. В його основі лежить нейтральна кольорова гама, а також лаконічність та простота. Завдяки чому він є універсальним рішенням як для маленьких, так і для просторих приміщень. У такому дизайні завжди дотримується балансу, а кожен предмет інтер’єру має своє значення.

Кухня в японському стилі: 100 фото

Особливості японського стилю

Японський стиль нерідко асоціюють із сучасним мінімалізмом. Це виправдано, оскільки вони багато в чому схожі. Втім, японський стиль має інші особливості. Серед них можна виділити таке:

Кухня в японському стилі: 100 фото

Японський стиль в інтер’єрі кухні: оздоблення

Оскільки японський стиль має багато спільного з мінімалізмом, обробка не повинна бути надмірно складною та дорогою. Головне, дотримуватися дизайну проекту і виконувати все поетапно.

Стеля

Щоб створити самобутній японський стиль, стеля ділять на квадрати, використовуючи дерев’яні балки. При цьому внутрішню частину забарвлюють у білий колір або оформляють за допомогою натяжного полотна. Такий варіант виглядає гідно і ніколи не залишиться поза увагою гостей. Втім, якщо потрібне бюджетне рішення, можна побілити або пофарбувати поверхню стель. Це доречно у японському стилі й у певному сенсі є універсальним варіантом.

Кухня в японському стилі: 100 фото

Стіни

Що стосується оформлення стін, то японський стиль не передбачає надто яскравих рішень. Зверніть увагу на декоративну штукатурку, за допомогою якої можна створити чудову текстуру. Альтернативним варіантом можуть бути нейтральні однотонні шпалери. За бажанням можна зробити одну стіну акцентною, використовуючи фотошпалери з тематичним, етнічним малюнком.

Фартух

Цікаво, що саме фартух часто є основним декоративним елементом на кухні. Його оформляють за допомогою декоративного каменю, мозаїки та плитки з гарним орнаментом. Особливо такий варіант підходить для однотонного інтер’єру.

Кухня в японському стилі: 100 фото

Підлога

У японському стилі традиційним варіантом підлоги є темні дерев’яні дошки. Звичайно ж, це покриття дороге і вимагає хорошого догляду. Здебільшого таке рішення переважно вибирають для кухні у приватному будинку. Для квартири альтернативою може бути ламінат, паркет чи навіть лінолеум. Головне, щоб кольорова гама була доречною. Також чудово виглядає оздоблення керамогранітом з імітацією дерева або каменю.

Кухня в японському стилі: 100 фото

Меблі та техніка для кухні в японському стилі

Як мовилося раніше, японський стиль передбачає стримані геометричні форми, і навіть натуральні матеріали. Тому гарнітур обов’язково має відповідати цим параметрам. Крім того, зверніть увагу на глянсові меблі без ручок. Вона виглядає лаконічно, стримано та відмінно підходить для інтер’єру у вибраному стилі. Обідній стіл може бути досить масивним, виконаним із дерева або каменю, з металевим каркасом. Такий варіант ідеально підходить для просторої кухні. Але якщо приміщення не дуже велике, краще віддати перевагу легшим конструкціям з металу, скла або дерева.

Щодо техніки, то вона переважно вбудована в гарнітур. Завдяки цьому її практично не видно. Це дозволяє зберегти привабливість японського стилю. Дрібна побутова техніка зберігається у спеціальних ящиках та відділеннях. Оскільки робоча поверхня має бути максимально вільною та обов’язково чистою.

Кухня в японському стилі: 100 фото

Аксесуари та освітлення кухні в стилі японського мінімалізму

Незважаючи на те, що японський стиль не передбачає великої кількості аксесуарів, їм надається чимало уваги. Все тому, що вони повинні ідеально підходити до спільного інтер’єру та нести певний зміст. Тому нерідко на кухні можна побачити японські гравюри, сувої з каліграфічними цитатами або вазу з ікебаною. Відмінним рішенням для декору також можуть бути живі рослини, підставки для ножів, чашки, дошки та багато іншого.

Для кухні найкраще підходять класичні японські панельні штори, а також рулонний варіант з бамбука. Однак зовсім не обов’язково дотримуватися правил вибору. У сучасних інтер’єрах все частіше можна побачити прості рулонні фіранки, а також римські штори або жалюзі. Єдиний аспект – звертайте увагу на світлі варіанти без активного принта.

Кухня в японському стилі: 100 фото

У свою чергу, освітлення на кухні обов’язково має бути якісним. Тому, крім основної люстри, часто використовуються ще кілька джерел світла. Такий підхід дозволяє експериментувати з освітленням, а також за його допомогою зонувати простір та створювати затишну атмосферу. При цьому дизайн світильників має бути стриманим, переважно у стилі еко чи мінімалізм.

Кухня в японському стилі: 100 фото

Кухня-вітальня в японському стилі

Нерідко у невеликих квартирах поєднують кухню з вітальнею, щоб створити вільніший простір. Таке рішення є актуальним і для японського стилю. За бажання можна використовувати дзеркала для того, щоб зробити приміщення ще більше.

У той же час важливо правильно зонувати простір. Здебільшого при цьому використовують японські ширми. Найчастіше вони виготовлені з рисового паперу, який пропускає світло. Крім того, вони мобільні, що дозволяє час від часу змінювати їхнє розташування. Тим самим буквально за кілька хвилин виходить змінити загальну конфігурацію кімнати.

Кухня в японському стилі: 100 фото

Незважаючи на те, що японський стиль існує тривалий час, він з кожним роком зміцнює свої позиції. Завдяки нейтральному оформленню та стриманим відтінкам він ніколи не набридне.

Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фото Кухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фотоКухня в японському стилі: 100 фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *