Кухня у фермерському стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Кухня у фермерському стилі


Фермерський стиль, який іноді називають сільським, може стати відмінним рішенням для тих, хто шукає щось особливе. Це чудовий вибір для створення сучасного, але дуже затишного інтер’єру кухні.

Незважаючи на свою назву, фермерський стиль не є точною копією будь-якого сільського напрямку, тут можна чітко простежити лише відлуння стилю рустик, але більшою мірою він ґрунтується на сучасній практичності, простоті та створенні максимального комфорту.

001_home-design.jpg

Мабуть, ключовою особливістю, що відрізняє фермерський стиль від будь-якого іншого стилю «сільської» спрямованості, є саме той факт, що в цьому випадку акцент йде не на декоративну, зовнішню складову, а створення комфорту і найбільшої практичності. Це прекрасний симбіоз зручності та краси, який ми сьогодні одноголосно приймаємо як ідеал. Є ряд деталей, які допоможуть створити інтер’єр у фермерському стилі, це, наприклад, стельові балки, обробка підлоги натуральним деревом, а також переважно відкриті системи зберігання.

002_home-design (2).jpg

Незважаючи на те, що фермерський стиль багато в чому складається із сучасних уявлень про зручність та красу, є одна важлива особливість: у ньому немає місця останнім трендам. Ось чому ви не зустрінете в такій кухні дуже актуальні сьогодні рішення, наприклад, глянсові поверхні фасадів меблів, складні або яскраві принти, і тим більше їх поєднання, креативну фурнітуру.

003_home-design (1).jpg

У розумінні будь-якої стилістики важливу роль відіграє палітра кольорів. Фермерський стиль спирається на природну гаму: це ті кольори, які часто зустрічаємо у навколишньому середовищі, отже, вони зрозуміліші і приємні оку. Крім того, з такою гамою набагато простіше працювати, адже для створення вдалої композиції достатньо скопіювати поєднання, які вже є в природі. Якщо ж говорити про конкретні відтінки, це будь-які пастельні тони, наприклад, вершковий, сірий, бежевий, також завжди актуальні нейтральні відтінки. Однак однією лише світлою гамою такий інтер’єр не може бути обмежений, тому можна додати насиченіші тони: цегляний, темний синій, приглушений зелений. Нерідко у фермерському стилі можна зустріти і насичені контрасти, тому класична комбінація чорного з білим або бежевим, як і раніше, буде доречною.

004_home-design (3).jpg

При виборі меблів для кухні у фермерському стилі варто орієнтуватися насамперед на практичність та якість виробів. Що стосується дизайну, то він може бути дуже лаконічним та традиційним. Зазвичай це прості форми та мінімум декору, фурнітура з металу, акуратна і не вибивається із загального стилю.

005_home-design (4).jpg

Відкрите зберігання сьогодні знову увійшло в інтер’єрну моду, але насправді це вже зовсім не новий прийом. У фермерському стилі саме відкриті полиці виглядатимуть найбільш доречно, на них можна розставити все, що необхідно для приготування їжі.

006_home-design (5).jpg

Дерево є, мабуть, найпопулярнішим оздоблювальним матеріалом, а в інтер’єрі у фермерському стилі дерева завжди багато. Натуральний матеріал використовується як для оздоблення підлоги, так і для декору стін, для створення планувань та цікавих архітектурних рішень. Зазвичай це просто оброблені панелі, які часто пофарбовані в світлі тони.

007_home-design (6).jpg

Як згадувалося, фермерський стиль дуже спрямовано практичну складову. Напевно, саме тому в такій кухні завжди має бути добре обладнана комора, в якій зручно зберігати продукти, посуд, крупи або спеції.

008_home-design (7).jpg

Ще однією характерною деталлю цієї стилістики є використання металу в декорі: це і фурнітура, і елементи сантехніки, і світильники, а також інші деталі інтер’єру кухні.

009_home-design (8).jpg

Оздоблення зони фартуха на кухні може бути виконане за допомогою класичної білої плитки, що не тільки чудово доповнює стилістику, але й робить простір світлішим та затишнішим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *