Кухня інтер'єр в пляжному стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Кухня інтер’єр в пляжному стилі


Можливо, сам термін пляжний стиль здасться вам чимось новим і зовсім незнайомим, але насправді ви точно бачили такі інтер’єри. Це те, що ми всі любимо: легкість і свіжість, натхненна палітрою морського узбережжя. Фарби, матеріали, в цілому настрій пляжної стилістики створюють особливий настрій радості, тому дизайнери дуже люблять використовувати цей напрямок для роботи з різними приміщеннями.

Найчастіше цей стиль застосовують у вітальні чи спальні, рідше у ванній, але ще оригінальніше буде виглядати рішення зробити кухню в пляжному стилі. Що для цього буде потрібно і як саме втілити задум?

Image001.jpg

Ключовими особливостями кухні в пляжному стилі є такі параметри: присутня у всьому легкість і навіть невимушеність, відсутність зайвого, надуманого декору, багато відкритого простору, зручність, велика кількість натуральних матеріалів і, звичайно, характерна колірна палітра. Якщо говорити про більш конкретні деталі, то зазвичай в такій кухні є один або кілька підвісних світильників, робочі поверхні з мармуру, кварцу або загартованого скла, а також різні види оздоблення з дерева.

Image002.jpg

Особливо строгих обмежень при роботі з пляжним стилем у кухонній зоні немає, адже головне посилання в даному випадку – це свобода та легкість. Тому стилістика може бути як традиційнішою, стриманішою, так і більш сучасною, експериментальною і креативною – все тільки на ваш смак. Однак, завжди можна виділити ряд загальних особливостей, а також тих деталей, які не відповідають заданому стилю. У пляжному стилі, наприклад, немає місця складному декору вікон, хитромудрим аксесуарам або архітектурним рішенням, великому об’єму темного кольору.

Image003.jpg

Особливо важлива для створення правильної атмосфери пляжного настрою кольорова гама. Очевидно, що джерелом натхнення в даному випадку має служити морський берег з повним розмаїттям відтінків. Всі тони піску, води та неба у будь-яких комбінаціях стануть ідеальним рішенням для інтер’єру кухні. Також дизайнери часто використовують чистий білий колір, який зазвичай служить базою для блакитного і бежевого. В результаті кухня виглядає об’ємно та легко. Але не забувайте і про більш насичені відтінки, такі, наприклад, як темно-зелений, кораловий, соковитий жовтий і помаранчевий.

Image004.jpg

Цікавим акцентом може бути велика побутова техніка нестандартного відтінку, наприклад, блакитна чи зелена. Скажімо чесно, подібне рішення виглядає доречно далеко не в будь-якому інтер’єрному напрямку, але саме пляжний стиль підходить для такого прийому.

Image005.jpg

Кухня в пляжному стилі рясніє натуральними матеріалами, як в обробці, так і в елементах меблів. Так, наприклад, стільниця може бути виготовлена ​​з природного каменю, а якщо бюджет не дуже великий, то можна замінити мармур штучними аналогами. Вибирайте матеріал у світлих відтінках, що точно імітує малюнок справжнього каменю.

Image006.jpg

Якщо ви живете у приватному будинку і можете хоча б у теплу пору року поєднати простір кухні з прилеглою територією зовні, це просто чудово. У такому випадку пляжна стилістика розкриється повною мірою, адже головною ідеєю є єднання інтер’єру та екстер’єру, будинки з природою. Якщо такої опції немає, то відтворіть ідею за допомогою великих живих рослин, які можна розставити в декількох зонах кухні.

Image007.jpg

Як вже згадувалося вище, дуже добре доповнять пляжний стиль на кухні підвісні світильники. Але ще краще, якщо вони будуть виконані в морському стилі, нехай навіть дещо грубувато та аскетично, це лише надасть інтер’єру більше характеру.

Image008.jpg

Доречно виглядає обробка плиткою із яскравим геометричним малюнком.

Image009.jpg

Дуже корисне доповнення для будь-якої кухні, а для пляжного стилю особливо відкриті полиці. Вони дуже зручні у щоденному використанні, а також добре виглядають у заданій естетиці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.