Креативний дизайн проект будинку в стилі мінімалізм у Мюнхені
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Креативний дизайн проект будинку в стилі мінімалізм у Мюнхені


Стиль мінімалізм нікого не залишає байдужим. Одні уражаються стерильністю та строгістю форм і ліній, інші – у захваті від великих та світлих просторів, логічних та функціональних рішень. Деякі домовласники вважаю мінімалізм нудним і одноманітним, інші – стильним та строгим, з бездоганним почуттям міри. Для багатьох господарів квартир і приватних будинків, мінімалізм — це спосіб знайти себе, знайти душевну рівновагу і гармонію з навколишнім світом, позбавившись всього зайвого.

Екстер'єр німецького будинку

Пропонуємо до вашої уваги дизайн-проект приватного будинку, який знаходиться в Мюнхені. Цей зразок мінімалістських настроїв в оформленні інтер’єру та інтер’єру житла вражає своєю простою та лаконічністю, строгістю та функціональністю з першого погляду.

Чіткі лінії та нейтральна палітра

Великі обсяги, розмах та простір, чіткі форми та суворі лінії – все це становить основу будівлі приватного німецького будинку. Як фасаду будівлі, так внутрішнього оформлення житла характерні такі риси:

  • чіткі, монолітні геометричні форми, від масштабів яких захоплює дух;
  • нейтральна палітра кольорів, однотонні рішення;
  • цілісні поверхні, переважно, натуральних матеріалів;
  • великі обсяги вільного простору;
  • панорамні вікна, приміщення, наповнені сонячним світлом;
  • об’єднані кімнати з відкритим плануванням;
  • функціональні меблі строгих форм без декору;
  • часто приховані джерела штучного освітлення або освітлювальні прилади, що виступають фокусними центрами, є єдиним функціональним декором у приміщенні;
  • відсутність текстилю на конах та меблів;
  • практично повна відсутність декорування, за винятком одного-двох предметів строгих форм та з функціональним підґрунтям.

Вид на мюнхенське домоволодіння

Вже у дворі приватного домоволодіння можна скласти враження про особливості його оформлення – суворі та чіткі лінії, великі монолітні форми присутні у всьому. Навіть зона відпочинку на відкритому повітрі представлена ​​майже пам’ятником лаві. Велика, цілісна споруда без найменшого натяку на декор, якщо не брати до уваги вбудоване підсвічування, здатне простояти в цьому дворі не одне покоління змін господарів і прослужити вірою і правдою.

Оригінальна лава з підсвічуванням

Контрастні поєднання кольорів оздоблення будівлі та споруд, використання відтінків з різною колірною температурою, дозволило створити цікавий та динамічний образ екстер’єру будівлі та привнести у ландшафтний дизайн двору сучасний дух, наповнений оригінальним міксом строгості та любові до природи.

Контрастні поєднання

У головного входу в будинок ми бачимо, що використання натуральних матеріалів, в максимально наближеному до їх природного стану, стало основою концепції дизайн-проекту.

Біля головного входу

Натуральні матеріали в оформленні житла

Майже весь простір внутрішніх приміщень оформлено за допомогою поєднання білих поверхонь з вкрапленнями елементів інтер’єру, виконаних з деревини з прекрасним природним малюнком. Прохолода білого кольору стін та кам’яного облицювання підлог, зустрічаючись із природною теплотою дерев’яних поверхонь, створює гармонійний та привабливий зовні альянс.

Внутрішнє оформлення німецького будинку

Поєднання білих стін та дерев'яних поверхонь

Особливу увагу в інтер’єрі німецького будинку приділено освітлювальній системі. У більшості приміщень світильники або приховані, або оформлені настінними плафонами абсолютно нейтральної форми і кольору. Але в просторі між поверхами, навпаки, освітлювальні прилади стають фокусним центром інтер’єру, звисаючи зі стелі великими скляними краплями на різних рівнях.

Простір між поверхами

Ще одним приміщенням, де єдиним декоративним елементом із функціональним навантаженням є освітлювальний прилад, стала їдальня. У цьому просторому і світлому приміщенні з білими стінами та меблюванням обідньої групи, оригінальна люстра над обіднім столом стала окрасою образу. Ще одним елементом несподіванки виступає старовинна шафа з масиву дерева з різьбленим декором.

Інтер'єр їдальні

Їдальня — спеціальна кімната в німецькому будинку — тільки тут дизайнери, разом з домовласником, дозволили собі можливість прикраси приміщення настінним декором. Зустріти картину на стіні житла, виконаного в мінімалістській стилістиці, непросто.

Їдальня з виходом на заднє подвір'я

Мінімалізму не чуже використання дизайнерських предметів інтер’єру. Оригінальні меблі незвичайних форм виступають основним претендентом на звання фокусного центру будь-якого приміщення, тому що крім естетичних характеристик несе глибоко практичний сенс перебування в приватному будинку.

Оригінальне меблювання

Лише на відкритій терасі другого поверху бачимо результат використання плавних ліній для оформлення зони відпочинку на свіжому повітрі. Оригінальні місця для сидіння з вигинами контрастно виглядають на тлі чіткої геометрії, незважаючи на загальну нейтральність палітри кольорів.

Незвичайне оформлення відкритої тераси

В оформленні мюнхенського будинку практично повністю відсутні плавні лінії форми з вигинами. Не стало винятком і практичне приміщення. У ванній кімнаті все строго, геометрично та лаконічно. Прості колірні рішення і функціональність поставлені в основу.

Дизайн ванної кімнати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *