красиві варіанти дизайну підлоги у квартирі на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

красиві варіанти дизайну підлоги у квартирі на фото


У наші дні з’явилося безліч нових, що заслуговують на увагу модних тенденцій в інтер’єрі, однією з яких став прекрасний темний колір деревини венге. Це загадкове дерево росте в дощових тропічних лісах Конго та Камеруну, досягаючи двадцяти метрів заввишки, і може розростатися до одного метра в обхваті. Але, незважаючи на розміри цього величного дерева, воно залишається досить дорогим.

Підлога венге біля сходів

Чи варта ця екзотична деревина зусиль, чи вона просто стала черговою модною пустушкою? Насправді, крім цікавого кольору, венге має високу опірність навантаженням як згинальним, так і ударним. Крім того, це покриття має унікальну стійкість до різних грибків, на ньому практично непомітні подряпини.

Найчастіше всі щасливі власники венге стикаються з однією проблемою, досить неприємною, але суто індивідуальною для кожного – це проблеми з пилом та слідами від рук. Насправді пил на темній поверхні набагато помітніший, ніж на світлій, як і відбитки пальців, але якщо регулярно робити прибирання та правильно підбирати килимові покриття, про цю проблему можна забути.

Таку величезну популярність венге набув завдяки своєму унікальному темному кольору, що набувається вже після спилювання, на відміну від текстури, яка завжди була і залишається природною. Саме дерево виглядає досить оригінально в будь-якому інтер’єрі, переважно завдяки безлічі маслянистих і мінеральних речовин в його порах. Узгоджуючи свій план з дизайнером, варто уважніше зупинитися на виборі загальної колірної гами інтер’єру, щоб усі ті унікальні особливості венге не знищили прекрасний інтер’єр, а навпаки, значно його прикрасили.

Темний інтер’єр у поєднанні з підлогою венге підходить не для кожної квартири, будучи дуже примхливим та специфічним дизайнерським рішенням. Першим і найважливішим нюансом при роботі з цією деревиною завжди були розміри кімнат, адже похмурі інтер’єри візуально звужують простір, що може нашкодити дизайнерському задуму, перетворивши витвір мистецтва на темну комірчину. Також венге вбирає світло, тому окрім гарного штучного освітлення в кімнатах, де переважає цей колір, обов’язково мають бути великі вікна.

Комбінувати венге зі світлими тонами в будь-якому інтер’єрі – саме задоволення. Існує чимало відтінків цього кольору деревини, що варіюються від темно-коричневого та темно-бордового до різних відтінків похмуро-фіолетового кольору. Найпопулярнішим і досі залишається чорний венге, який найкраще поєднується саме з інтер’єрами у світлих тонах. Чорна підлога, двері та плінтуси будуть чудово виглядати з білими меблями або з будь-якими предметами інтер’єру зі світлого дерева.

Перед тим як остаточно визначитися з вибором покриття для підлоги та зважитися на використання венге варто детально прорахувати бюджет. Значна вартість цієї деревини може виснажити сімейний бюджет, а ось правильно підібрана якісна промислова імітація цього матеріалу може врятувати становище. Крім того, таке вирішення проблеми буде більш раціональним для сімей з маленькими дітьми або для тих людей, які мають лише тимчасову житлову площу, яка потребує ремонту.

Підлога венге з яскравими акцентами

Якщо дизайнер вирішив використати венге для підлоги у вітальні, головний акцент потрібно зробити на яскраві, насичені аксесуари. Самому цьому дереву, спокійному і високому часто не вистачає власної енергії, яку він поглинає і ніколи не повертає. Яскраві нотки у будь-якому інтер’єрі з венге додадуть йому жвавості, дозволять розкритися по-іншому та показати себе з найкращого боку. Хорошим рішенням стане комбінування цієї темної деревини та різних елементів декору в африканському стилі на кшталт масок бедуїнів чи фігурок жирафів.

Використання підлоги з деревини венге на кухні — це, мабуть, ідеальне рішення для будь-якого інтер’єру. Колір цього покриття чудово поєднується з будь-якими поверхнями, будь вони глянсові або матові, темні або світлі, не так важливо. Крім того, сам по собі венге непогано виглядає у поєднанні з елементами інтер’єру з матового алюмінію та скла, які часто стали використовуватися в багатьох сучасних інтер’єрах, таких як, наприклад, ті ж самі модерн або hi-tech.

Перші асоціації, що виникають у багатьох дизайнерів, коли йдеться про венг це слова «доросло», «спокійно», «строго». Насправді підлога з цієї деревини буде чудово виглядати в будь-якій спальні, надаючи заспокійливий і розслаблюючий вплив на мешканців цієї кімнати. Крім того, темні тони в зоні сну розслаблюють схвильовану за день свідомість, що сприяє якнайшвидшому засинанню, з чим часто бувають проблеми у багатьох активних, творчих людей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *