Красиві та незвичайні світильники в інтер'єрі квартири, 20 ідей на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Красиві та незвичайні світильники в інтер’єрі квартири, 20 ідей на фото


Нещодавно підлогові світильники були неодмінним атрибутом радянських квартир. Торшери стояли практично у кожній квартирі. Зараз вони стали великою рідкістю. Не часто побачиш їх у сучасних приміщеннях. Хоча люди дарма нехтують таким джерелом світла, як світильник для підлоги. Адже підлогові світильники є частиною нашого інтер’єру, вони зручні та мобільні. Світильники можна поставити у будь-яке місце у квартирі. Умовно світильники, за своїм призначенням, діляться на декоративні світильники та функціональні світильники. У перших сучасний гарний дизайн, у других джерело світла краще освітлює приміщення. Які світильники краще обрати саме для вашої квартири, вирішувати лише вам. Все залежить від того, навіщо ви його купуєте.

Світильники фото
Світильники фото в інтер'єрі

Великий вибір світильників для підлоги можна знайти в колекції, які випускає фабрика ALT LuciAlternative. Майже 50 років фабрика відома як виробник світильників настінних, підлогових, стельових з дутого скла. І кожен предмет є витвором мистецтва. Інноваційні технології, нові матеріали, використовує у своєму виробництві фабрика ALT LuciAlternative. Тому торшери Spyra TR, акваріуми, що світяться, котушки (P)Lay, цукерниці Horus постійно користуються попитом.

Торшери фото
Настільний світильник
Оригінальні торшери

Світильники під назвою Kanpazar випускає фабрика B-Lux Ці світильники цікаві і у міській квартирі, і ландшафтному дизайні вашого саду. Світильник для квартири виготовлений у вигляді акуратної підстриженої ялинки з білого матового скла. Якщо подивитися на вуличний варіант (для саду) світильника, то він виконаний у вигляді звичайного горщика для квітів.

Фото світильників
Білий торшер
Торшер мінімалізм

Звичайно ж, не обійтися без світильників підлоги в класичному інтер’єрі. Але тут є певні нюанси. Класика має на увазі, що світильники мають бути високими. А стелі у наших будинках стандартні, не більше 2,5м. Тому, якщо ви вибрали класичний варіант вітальні, тоді вам найкраще придбати підлогові світильники фабрики Century. У її колекції ви завжди знайдете потрібний торшер.

Стильний торшер
Оригінальний торшер фото
Світильник дизайнерський

Якщо ви бажаєте придбати світильник в етнічному стилі, то вам підійде серія Koshi продукції фірми AXO Light. Це світильник являє собою кулю, що світиться, яка укладена в дерев’яні рамки з дуже філігранною обробкою.

Прозорий світильник
Стильний світильник на фото
Світильники

Вибір світильників не обмежується лише цими колекціями. Насправді їх безліч. І ви завжди зможете знайти те, що вам найбільше сподобається. Ми сподіваємося, що ця невелика стаття допоможе вам зробити вибір на користь світильників для підлоги, які внесуть у ваш будинок світло і радість.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *