Красиві та незвичайні книжкові полиці в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Красиві та незвичайні книжкові полиці в інтер’єрі


Домашні бібліотеки актуальні і по сьогодні, більше того, на сьогоднішній день існує безліч різних варіантів незвичайних і оригінальних книжкових полиць і стелажів, благо, матеріалів для цього в даний час не мало, як і дизайнерів фантазій вистачає. Адже у світі дизайну все залежить виключно від гри уяви. Судіть самі, якщо навіть такий, здавалося б, нудний предмет, як книжкова полиця, можна змінити до невпізнання, що книжкову полицю вона нагадуватиме лише віддалено. І в результаті таких експериментів можна отримати різноманітні за своїми характеристиками книжкові полиці. Одні з них дуже практичні, інші вражають своєю компактністю, а треті своїм незвичайним зовнішнім виглядом.

д-ефект падаючої книжкової полкиізайн Оригінальний Незвичайний дизайн книжкової полиці в інтер'єріПрактична книжкова полиця, розміщена біля столуОригінальний варіант книжкової полиці в інтер'єріСтелаж з книгами в інтер'єріГарний дизайн книжкового стелажуКнижковий стелаж у вітальніДосить простою та ефектний книжковий стелаж

Домашня бібліотека – це улюблений затишний куточок

Для того, щоб домашня бібліотека перетворилася на затишний та комфортний куточок вашого будинку, слід облаштувати її за допомогою красивих та незвичайних книжкових полиць, які завжди демонструватимуть вашу унікальність та ексклюзивність, а також наявність дивовижної творчої фантазії. Причому деякі ідеї зовсім не вимагають роботи професійних дизайнерів, т.к. надзвичайно прості у своєму виконанні. Незвичайні книжкові полиці та стелажі, крім функції зберігання книг, стануть ще й оригінальною прикрасою інтер’єру.

З розумом використане місце для зберігання книг біля мансардного вікнаЗатишний куточок, у якому помістилася домашня бібліотекаОригінти домашню бібліотекуальний спосіб розміщення

Види незвичайних книжкових полиць

Ну, по-перше, це можуть бути модульні полиці для книг, що складаються з декількох однакових блоків і які можна як завгодно повертати, створюючи нові варіанти. Всі блоки чудово поєднуються один з одним, з них можна спорудити все, що завгодно, будь то шафа, стелаж або просто перегородка. До речі, дуже зручний вигляд полиць, тим більше, що у разі потреби завжди можна докупити додаткові блоки і тим самим розширити конструкцію.

Також існує величезна різноманітність настінних книжкових полиць найнезвичайнішої форми, у тому числі, невидимих ​​і тим самим дуже оригінальних – якщо полиця заставлена ​​книгами повністю, то консоль зовсім не видно, розташувати таку полицю можна як завгодно.

оригінальна вертикальна книжкова полицяЕфектна книжкова полиця, розташована вертикальнопростий і водночас гарний дизайн книжкової полиціДизайн кутової книжкової полиціОригінальна книжкова полиця в інтер'єріВертикальна книжкова полиця, розміщена у куткуНезвичайне рішення зберігання книг у санвузліКнижкова полиця нестандартної формиНевелика оригінальна книжкова полиця в інтер'єрі вітальні

Книжкові стіни не менш ефектно виглядають, хоч і вимагають наявності достатньої площі. Зате подібні книжкові стелажі здатні зробити з кімнати повноцінну бібліотеку, та й до того ж вони виглядають дуже ефектно.

Оригінальний стелаж для розміщення домашньої бібліотекипродумане використання простору для розміщення повноцінної бібліотекиПовноцінна домашня бібліотека в інтер'єрі спальні

Взагалі, треба сказати, фантазія дизайнерів щодо книжкових полиць та стелажів просто не обмежена. Варіантів сила-силенна, причому, найсміливіших і неймовірних. Книжкові стелажі, наприклад, можуть бути вбудованими у сходи, що ведуть на інший поверх, а можуть просто розташовуватися посеред кімнати у вигляді нагромадження з маленьких поличок.

Використання сходового простору для зберігання книгКнижкові полиці, розміщені у сходовому отворівикористання сходового отвору для зберігання книгНезвичайний дизайн книжкової полиці, вбудованої у стінуВбудована книжкова полиця в інтер'єрі спальніОригінальна вбудована книжкова полиця, розміщена у ванній кімнаті

Якщо говорити про традиційні книжкові полиці, всі вони мають прямокутну форму і складаються з дерев’яної перекладини на двох кронштейнах, які прикручені до стіни. Але сьогодні ми можемо, наприклад, замінити деревину на ПВХ, метал або пластик, а також пофарбувати матеріал абсолютно будь-який бажаний колір. До речі, форму теж можна змінити, скажімо, на овальну або круглу, а поличок може бути кілька і не обов’язково правильної форми та послідовності. Як і не обов’язково підвішувати це на стіну.

Дуже незвичайна книжкова полиця у формі колаЕфектна кругла книжкова полиця навколо круглого вікна

А якщо взяти кілька традиційних із радянських часів стелажів та в хаотичному порядку прикрутити їх до стіни, абсолютно під будь-яким кутом і на будь-якій висоті щодо підлоги, то вийде щось вкрай незвичайне та унікальне.

Раціонально використане місце для зберігання книгНезвичайне рішення для розміщення книжкової полиціОригінально розташовані полиці з книгамиНіша, пристосована для розміщення книжкових полиць

Однак, водночас, не можна не погодитися, що класичний варіант книжкової полиці, як і раніше, затребуваний як у настінному, так і в підлоговому розташуванні. Особливо, якщо інтер’єр виконаний у класичному стилі, а також, якщо дозволяє площа – в такому випадку ідеально підійде громіздка підлогова книжкова полиця. Найбільш ефектна полиця із червоного дерева. Підійде така настінна полиця і до стилю модерн, щоправда, з мінімальною кількістю деталей кріплення і бажано, щоб вона була пофарбована в темний колір.

Класичний книжковий стелаж прямокутної формиКласичні книжкові полиці для домашньої бібліотеки, розміщеної у спальні

А якщо в будинку є дуже багато книг, то стелажі з ними можна зробити яскравим акцентом інтер’єру, тим більше, що в будь-якому житловому приміщенні є чимало простору, який можна розумно використовувати для зберігання книг. І зовсім не обов’язково для цього виділяти цілу кімнату.

оригінально використане місце під підвіконням - акцент інтер'єруКнижковий стелаж, що став акцентом інтер'єруСтелаж на всю стіну з книжковими полицями, використаний як акцентКутовий книжковий стелаж як акцент інтер'єруНезвичайний гарний книжковий стелаж - акцент приміщенняОригінальний книжковий стелаж на чолі інтер'єру приміщенняКнижковий стелаж - акцент інтер'єру кімнатиНезвичайний книжковий стелаж у центрі інтер'єру приміщення

Одним із модних варіантів останнього часу – це наявність крокв у будинку, які також можна пристосувати для зберігання книг, хоча, звичайно, для того, щоб їх дістати, знадобиться драбини. У зв’язку з цим, найкраще, таким чином зберігати старі книги, які менш затребувані.

Крокви з книгами в інтер'єріКрокви, пристосовані для зберігання книг

Також досить оригінально виглядають полиці, що на вигляд нагадують бджолині стільники.

Гарний інтер'єр з книжковими полицями у вигляді бджолиних стільниківДуже ефектна книжкова полиця у формі бджолиних стільниківоригінальний дизайн книжкової полиці - справді бджолині стільники.

Однак завжди слід пам’ятати про те, що книжкові полиці, як і будь-який інший предмет інтер’єру, обов’язково повинні гармоніювати з дизайнерським стилем приміщення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *