Красиві фото лінолеуму в інтер'єрі квартири: кухні, спальної та ванної.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Красиві фото лінолеуму в інтер’єрі квартири: кухні, спальної та ванної.


У процесі складання дизайну приміщення велике значення приділяється підлозі, а саме вибору покриття для підлоги. Матеріал має поєднувати у собі естетичний вигляд та практичність. На сучасному будівельному ринку можна знайти великий вибір покриттів для підлоги. Але, незважаючи на велику кількість товарів, одним з найбільш затребуваних є лінолеум. Сьогодні цей оздоблювальний матеріал відповідає всім вимогам якості, є екологічно чистим продуктом та має гарну зносостійкість, що говорить про його довговічність.

Лінолеум у ванній Лінолеум на підлозі кухні Більярдна кімната з лінолеумом Вбиральня з лінолеумом Зелений лінолеум в інтер'єрі Світлий лінолеум в інтер'єрі. 3(2)_min Лінолеум в інтер'єрі Лінолеум в інтер'єрі вітальні Лінолеум в інтер'єрі кухні Лінолеум в інтер'єрі кімнати Інтер'єр кухні з лінолеумом Інтер'єр спальні з лінолеумом Лінолеум на кухні фото Незвичайний лінолеум Червоний лінолеум на кухні Красивий лінолеум на фото

Залежно від матеріалу виділяють кілька видів лінолеуму.

Натуральний лінолеум – це покриття, виготовлене на основі тканини з волокон джуту, просочене лляною олією з добавками у вигляді смоли дерев, живиці, вапняку та деревного борошна. Такий матеріал вважається екологічно чистим, оскільки до його складу входять лише натуральні компоненти. У зв’язку з цим він часто застосовується як покриття для підлоги в дитячих установах, лікарнях і житлових приміщеннях.
Крім його безпеки для здоров’я людини, такий вид лінолеуму відрізняється різноманітністю колірних рішень, що може бути використане для створення будь-якого інтер’єру приміщення.
Товщина може бути різною, її вибір залежить від призначення покриття. Так для місць з великим навантаженням на поверхню, таких як торговельні комплекси, офісні кабінети вибирають товстіший лінолеум, для місць з меншою інтенсивністю використання, наприклад для кімнат у будинку – тонший. Незалежно від товщини натуральний лінолеум є довговічним покриттям підлоги, до того ж він важкозаймистий, що робить його безпечним. Єдиним його недоліком є ​​запах олії льону, який зникає після укладання протягом 30 днів.

  1. Лінолеум ПВХ створюється на основі синтетичного полівінілхлориду, до його складу також входять різноманітні добавки та наповнювачі. Такий склад не дозволяє вважати цей вид покриття екологічно чистим, але забезпечує його дешевизну та доступність. Матеріал має хороші тепло- та звукоізоляційні властивості.
  2. Розрізняють два види лінолеуму ПВХ:
  • гомогенний, має високу зносостійкість, за рахунок однорідності полотна, що має однаковий малюнок;
  • гетерогенний, його міцність залежить від товщини шарів, але він може бути різного кольору.
  1. Колоксіліновий лінолеум. До складу цього виду входять колоксілін, різні барвники та добавки. Незважаючи на вологостійкість та еластичність його не використовують у місцях перебування великої кількості людей, оскільки він ставиться до вогненебезпечних матеріалів, і не є безпечним.
  2. Гумовий лінолеум вироблятися на основі синтетичних гумових компонентів, також до складу входять каучук, бітум та інші добавки. Матеріал має підвищену міцність і опір до механічних впливів. Завдяки своїй рельєфній поверхні та стійкості його укладають у спортзалах, басейнах, кухнях, громадському транспорті тощо.

Настил лінолеуму

Серед існуючих способів настилу – сухого та на клей – найбільш поширений сухий спосіб. Основа, на яку укладатиметься лінолеум, має бути підготовлена ​​заздалегідь. Усі нерівності та дефекти повинні бути видалені, а якщо цього недостатньо, необхідно провести ремонтні роботи. Лінолеум вирізують із потрібними розмірами, залишаючи невеликий запас, і залишають на кілька днів. Після того, як поверхня лінолеум «розгладиться», починають рівномірне укладання. Обрізані краї та стики закріплюють на підставі підлоги смужками з алюмінію з підготовленими отворами під шурупи. По периметру приміщення прокладається плінтус, який щільно закриває всі краї та створює завершену картину ідеально гладкої поверхні підлоги.

Розглянемо деякі поради щодо вибору лінолуєма на відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *