Ковролін в інтер'єрі квартири  Ідеї ​​дизайну для підлоги з килимом на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ковролін в інтер’єрі квартири Ідеї ​​дизайну для підлоги з килимом на фото


Коли ремонт вже знаходиться на фінальній стадії, стеля і стіни вже готові, залишається тільки дрібниця – вибрати і укласти підлогове покриття. Зробити це не так легко, адже видів покриттів безліч, і відрізняються вони не лише за своїми властивостями, а й за ціною. Незважаючи на широкий спектр вибору, багато хто віддає перевагу ковроліну.

Загальна характеристика

Ковролін може бути виготовлений або з натуральних або синтетичних матеріалів — це головний фактор, який визначає вартість покриття. Також, ковролін має різну довжину ворсу, починаючи від довгого 50 мм, і закінчуючи коротким 5 мм. Продається ковролін у рулонах різної довжини, що дозволяє більш точно підібрати необхідний розмір та звести кількість залишків до мінімуму.

1_min 2_min 3_min 4_min 5_min

Достоїнства і недоліки

Однією з основних переваг ковроліну є його високий рівень звукоізоляції та низька тепловтрата. Ви ніколи не почуєте скарги сусідів на ваші гучні кроки або на гуркіт меблів, що зсуваються. Крім того, використання ковроліну значно підвищує рівень теплоізоляції кімнати. Ще одні незаперечною перевагою ковроліну є максимальна простота в укладанні. Для його монтажу не потрібно проводити ніяких підготовчих робіт, а кріплення здійснюється просто плінтусами. Завдяки такому способу монтажу, ковролін можна застелити самому і в короткі терміни.
Що стосується недоліків, то головний з них це те, що ковролін з часом може втратити початковий колір за умови попадання на покриття прямих сонячних променів. Ще одна негативна якість, це ймовірність викликати роздратування у алергіків, але ця умова не обов’язкова, але можлива.

6_min 7_min 8_min 9_min 10_min

Міфи про безпеку

Багато хто вважає, що ковролін має низьку пожежну безпеку, може спалахнути від упущеної сигарети або сірника. Ця думка помилкова. Ковролін ще на стадії виробництва обробляється протипожежними розчинами, тому підпалити його не так вже й легко. Ще одна хибна думка – це вразливість даного покриття перед комахами. Ковролін також обробляють і розчинами, що захищають від кліщів, молі та інших комах.

11_min 12_min 13_min 14_min 15_min

Процес збирання ковроліну також досить простий, оскільки проводиться за допомогою звичайного побутового пилососа. Для довговорсового покриття, а також як періодичний догляд, рекомендується використовувати аквапилесос.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *