Колір морського рифу (Coral Reef SW6606)
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Колір морського рифу (Coral Reef SW6606)


Головний колір 2015 року та його використання в інтер'єрі

З наближенням нового року найвідоміші інститути кольору по всьому світу, як зазвичай, роблять прогнози щодо того, які відтінки будуть головними наступного року. Зрозуміло, це не може не стосуватися і інтер’єрної моди, дизайнери з великою цікавістю чекають оголошення найактуальнішого кольору. Один з найбільших дослідницьких інститутів вже оголосив, що в майбутньому 2015-му провідним модним кольором стане кораловий, але зовсім не той яскравий і яскравий кораловий, який міцно утримував першість кілька років тому. Нам належить насолодитися зовсім іншою стороною цього кольору — тепер він ніби трохи розбілений, приглушений і своїм характером дає відсилання швидше до рідкісного каменю або, що ще точніше його характеризує, до відтінку морського рифа.

Колір морського рифу в інтер'єрі

Якщо говорити про цей колір у контексті інтер’єрного дизайну, то не можна не відзначити той факт, що новий кораловий надзвичайно практичний. По суті, подібний колір може використовуватися в будь-якому інтер’єрному стилі, у безлічі поєднань кольорів і, що важливо, їм складно перевантажити простір. Що ж, це, безперечно, чудові новини та чудова нагода для творчих експериментів!

Колір морського рифу

За словами представників інституту кольору, кораловий був обраний насамперед за його життєстверджуючий посил та неймовірно радісний характер. Він здатний надати абсолютно нового звучання і традиційним, і вінтажним, і сучасним стилям в дизайні. Високий, живий колір є ідеальним міксом квітково-рожевих нот, краплі помаранчевого та червоного.

Колір коралового рифу в інтер'єрі

Коли ви працюєте з будь-яким яскравим кольором, помнете головне правило: досить невеликої кількості. З кораловим воно особливо актуальне, адже навіть незважаючи на те, що модний відтінок трохи приглушений, він не перестає бути насиченим і таким, що привертає масу уваги. Тому дуже уважно поставтеся до його обсягу в інтер’єрі. Сміливо використовуйте кораловий для роботи з зонами, на які хочете звернути увагу.

Кораловий колір в інтер'єрі

Якщо поєднання коралового і зеленого кольорів, представлене в попередньому інтер’єрі, здається вам занадто яскравим, віддайте перевагу безпрограшному варіанту: один головний колір плюс нейтральні відтінки, які повинні м’яко відтіняти цю пляму.

Кораловий колір на кухні

На перший погляд, колірна гама цього інтер’єру може здатися надто активною – простір буквально заповнений кольором! Однак, навіть таке сміливе поєднання як зелений, жовтий і рожевий в одному приміщенні виглядає дуже стильно та органічно, якщо, наприклад, вибрати не насичені, а приглушені відтінки цих кольорів. Кораловий у цьому випадку є найяскравішим тоном, завдяки чому він додатково підкреслює цікаво обрамлений отвір.

Колір морського рифу

Ще один приклад такого дизайнерського прийому: кораловий колір знову бере на себе роль головного акцентує засоби, він моментально приковує до себе погляд. Досягти такого ефекту нескладно – використовуйте кораловий у декорі стіни або інших предметів, а потім повторіть цей колір у будь-якій деталі ще, наприклад, у малюнку невеликого килимка чи вази. Таким чином, ви поставите інтер’єру певний ритм і гармонію.

Колір коралового рифу

Можете сміливо використовувати кораловий відтінок також і в декорі заміського будинку, наприклад, підтримайте модну зараз тенденцію фарбувати вхідні двері в яскраві кольори. Якщо ви вибираєте між червоним та помаранчевим, можливо, кораловий стане чудовою альтернативою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.