Ключові етапи створення інтер'єру кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ключові етапи створення інтер’єру кухні


Створення інтер’єру кухні завжди вважається непростим завданням, адже саме в цьому приміщенні повинні бути реалізовані відразу безліч функцій, а розмір простору зазвичай невеликий, що робить процес ще більш складним. У більшості випадків кухня є не тільки місцем приготування їжі, але й столовою зоною, а в багатьох квартирах це ще й невеликий домашній офіс.

До того ж у кухні завжди багато побутової техніки, яку теж потрібно десь зберігати та розставити так, щоб їй було зручно користуватися. Нарешті, однією з найскладніших завдань стає організація зберігання продуктів, посуду та ще безлічі дрібниць. Ось чому так важливо з особливою ретельністю планувати інтер’єр кухні і вже на перших етапах врахувати всі найважливіші аспекти.

001.jpg

Як було зазначено, одне з глобальних завдань під час планування кухні – організація зберігання. Для того щоб уникнути відчуття безладдя, одразу продумайте, що і як повинно зберігатися. Якщо приміщення не дуже велике, то краще відмовитися від відкритих поличок, принаймні основна маса шаф і стелажів повинні бути закритими. Це допоможе зробити інтер’єр стильним та акуратним, а простір візуально більш просторим. Не забувайте про ті зони, які часто не задіяні. Так, шафи можна зробити на замовлення рівно на всю стіну, це чудово збільшить об’єм усередині, але ніяк не зменшить кімнату.

002.jpg

Другий ключовий момент при створенні інтер’єру кухні – вибір матеріалів, і правильно підібрана стільниця у цьому випадку є чи не головною метою. Саме стільниця щодня зазнає максимальних навантажень, особливо якщо у вас велика сім’я і вам часто доводиться готувати. Визначити, наскільки міцний і стійкий до зносу матеріал вам знадобиться, можна заздалегідь, для цього потрібно лише оцінити, як часто ви готуєте і якими приладами користуєтеся регулярно. У деяких випадках краще поєднувати відразу кілька матеріалів, так, наприклад, в цій кухні частина стільниці виконана з приємного на дотик, але не практичного дерева. А та зона, яка прилягає до миття, а значить, неминуче буде піддана впливу води, оброблена нержавіючим металом.

003.jpg

Наступний пункт — вибір техніки, а точніше її розмірів, адже саме від цього залежить те, наскільки зручною і просторою буде ваша кухня. У цьому питанні необхідно орієнтуватися на свій ритм життя, а не на усталені схеми. Так, якщо ви, наприклад, часто приймаєте гостей, варто придбати духовку та посудомийку з гарною місткістю. А якщо ви готуєте нечасто і тільки для однієї-двох людей, то взагалі можна обійтися дуже компактними зразками побутової техніки.

004.jpg

Втім, гарний інтер’єр відрізняє не лише його зручність та функціональність, але також і естетична сторона. У цьому сенсі найбільш універсальна порада звучатиме приблизно так: світло усьому голова. Який би стильовий напрямок ви не вибирали, саме від освітлення буде зрештою залежати те, як виглядає кухня. Як і в інших кімнатах, світло на кухні має бути багаторівневим і підлаштованим під особливості приміщення. Прекрасним прикладом може бути даний проект: для кожної зони тут продумано своє локальне освітлення, і це навіть незважаючи на те, що і загального, природного світла більш ніж достатньо.

005.jpg

Не забудьте і про дрібниці, часом саме вони стають тією самою вишенькою на торті і на краще змінюють вигляд інтер’єру. Якщо ми говоримо про кухню, то тут такою деталлю може стати фурнітура, ручки меблевих фасадів, витончені підвісні полички або навіть незвичайна раковина.

006.jpg

Нарешті, підберіть правильне покриття для підлоги. Це може бути як звичний керамограніт, натуральний камінь, так і більш рідкісні варіанти, наприклад, дерево. У будь-якому випадку, покриття для підлоги в кухні повинно бути зносостійким і добре витримувати підвищену вологість.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.