Ключові елементи ідеальної кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ключові елементи ідеальної кухні


Коли ми хочемо створити ідеальний інтер’єр кухні, то неминуче стикаємося з безліччю різних завдань. Справа в тому, що саме в кухні важливо дотриматися балансу між красою і практичністю, тобто зробити простір стильним, затишним, зручним і ергономічним. Як досягти цієї мети? Багато в чому успіх залежатиме від складеного плану, але чимало вирішують і деталі. Ось їх і розглянемо докладніше. Без чого неможливий ідеальний інтер’єр кухні?

001.jpg

Першою у цьому списку буде добре організована система зберігання. Нерідко навіть найкрасивіший інтер’єр псує лише недолік місць для зберігання, адже пряме наслідок цього — постійний безлад. Продумайте заздалегідь, ще на етапі розробки дизайн-проекту, де і як ви зберігатимете посуд, крупи, спеції, дрібну побутову техніку. Все це зазвичай потребує встановлення стелажів, закритих ящиків та шафок. Меблі повинні відповідати розміру кухні, підходити за стилем та пропорціями.

002.jpg

Практичність у кухні не менш важлива, ніж декоративна складова, тому вибір стільниці також має стати одним із ключових завдань. Стільниця може бути виконана з різних матеріалів, але головне вона повинна витримувати те навантаження, яке ви їй забезпечите. При цьому матеріал повинен зберігати ідеальний зовнішній вигляд і добре чиститися, а ось колір і фактуру можна вибирати на свій смак і так, щоб вони доповнювали стильове рішення кухні.

003.jpg

Ще один важливий пункт, який варто продумати під час планування кухні – це вибір побутової техніки. Тут також доведеться знайти баланс: техніки має бути стільки, скільки вам потрібно. Зайві прилади купувати не варто, адже вони займають місце, а це може бути великою проблемою, особливо коли площа кухні невелика. Намагайтеся купувати ту техніку, якою точно користуватиметеся і краще вибирати багатофункціональні моделі.

004.jpg

Окремо варто відзначити важливість освітлення, адже саме світло робить будь-який інтер’єр затишним та комфортним. Світло в кухні, втім, як і в будь-якій іншій кімнаті, має бути багаторівневим. Сьогодні така модель вважається ідеальною. Крім основного освітлення, потрібно додати світло у певні зони, а потім підсвічування, яке створить цікаві акценти. У випадку з кухнею система може виглядати приблизно так: вбудовані світильники по периметру стелі, локальне підсвічування зони приготування їжі, а також простору над обіднім столом. Після чого можна додати невеликі освітлювальні прилади, наприклад, у шафи, щоб зручніше було шукати потрібні спеції або крупи.

005.jpg

Зверніть увагу на фурнітуру та елементи сантехніки, які використовуються у проекті. Як правило, ми намагаємося купити дорожчу техніку або оздоблювальні матеріали, але мало хто замислюється про те, як сильно можуть перетворювати інтер’єр такі дрібниці, як, наприклад, гарні ручки на шафах або перемикач для води. Подібні деталі служать як акценти, але вони важливі і з практичного боку. Гарний змішувач може коштувати недешево, але ним ми точно користуватимемося багато разів на день, а значить, якісніша і привабливіша за дизайном модель свою ціну він виправдовує.

006.jpg

Звичайно, не можна не згадати важливість правильного вибору оздоблювальних матеріалів для кухні. І якщо матеріали для стін та стелі підібрати нескладно, то знайти покриття для підлоги може тривати час. З практичної точки зору найкраще підходить керамограніт, але в цілому може бути використаний майже будь-який матеріал, якщо він підходить за стилем та кольором. Для дерев’яного покриття варто заздалегідь продумати захист від вологи, оптимально поєднуватиме дерево в основній частині кухні та плитку в зоні готування.

007.jpg

І остання деталь, без якої не обійтися при облаштуванні ідеальної кухні, – це кухонний фартух. Простір між верхнім і нижнім рядом шаф потрібно захистити вологи та бруду, а завдяки сучасним, різноманітним матеріалам можна ще й зробити його яскравим та стильним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *