Класичні варіанти оздоблення підлоги у квартирі: який матеріал кращий?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Класичні варіанти оздоблення підлоги у квартирі: який матеріал кращий?


Ні для кого не секрет, що від вибору підлогового покриття безпосередньо залежить комфортність у будинку. Сьогодні ринок будматеріалів надає широкий вибір покриття для підлоги: ковролін, ламінат, плитка і т.д. Кожен з них має свої унікальні якості, переваги і недоліки. Кожен із них підбирається залежно від приміщення (враховується прохідність, вологість, перепад температури тощо). Розглянемо найпопулярніші варіанти обробки підлоги, їх особливості та фото в інтер’єрі.

Паркет

Оздоблення підлоги паркет

Паркет виготовляється тільки з натурального дерева, тому вважається найбільш екологічним покриттям для підлоги. Для виготовлення матеріалу відбираються рідкісні дерева твердих сортів, які проходять спеціальну обробку. Саме тому вартість паркету завжди висока. Головною перевагою паркету вважається його презентабельний та художній вигляд. З недоліків можна відзначити складність у догляді, чутливість до температури та вологи.

Ламінат

Оздоблення підлоги ламінатом

Ламінат — Відмінне рішення для підлоги, що поєднує в собі практичність, декоративні якості та прийнятну ціну. Ламінат здатний імітувати практично будь-який колір та текстуру дерева, що дуже зручно при оформленні дизайну приміщення. До того ж, матеріал здатний прослужити більше 20 років, та й догляд за ним не складає особливих труднощів.

Лінолеум

Лінолеум як варіант обробки підлоги

Лінолуємо можна зустріти практично в будь-якому приміщенні: чи то будинок, офіс чи навіть виробниче приміщення. Це пов’язано з тим, що матеріал має високу зносостійкість і довговічність. Однак деякі види матеріалу бояться вологи та низьких температур, і за недотримання правил експлуатації лінолеум може потріскатися.

Ковролін

Підлогове покриття ковролін

Багато хто вважає, що ковролін це килим, але це не так. Матеріал виготовляється в рулонах з необмеженою довжиною, і настил відбувається по всій поверхні підлоги. Розрізняють деякі види ворсу: довгі, середні та короткі, і залежно від цього змінюється складність у догляді. Ковролін відрізняється за видами, властивостями, фактурою, ворсом та іншими параметрами, тому його можна підібрати практично під будь-яке приміщення або дизайн.

Плитка

Оздоблення підлоги плиткою

Плитка найкраще підходить для «вологих» приміщень, таких як ванна та кухня, оскільки мають підвищену зносостійкість, міцність, стійкість до вологи і перепад температур. Варто відзначити, що підлога з плитки досить холодна, тому рекомендується підключити систему.теплої статі». Сьогодні ринок будматеріалів пропонує величезну кількість видів плитки: починаючи від керамічної та закінчуючи полівінілхлоридною, а різноманітність кольору, фактури та текстури допоможе підкреслити дизайн будь-якого приміщення.

Наливна підлога

Наливна підлога у вітальні

Наливна підлога може використовуватися як на чорновому оздобленні (для вирівнювання поверхні), так і на фінішній. Відмінною якістю матеріалу є можливість нанесення 3D банера. Така новизна чудово підкреслить гарний смак господаря. Поверхня підлоги може бути різних кольорів і текстури: матова, глянсова і т.д.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *