Керамограніт для кухні |  Ремонт без проблем
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Керамограніт для кухні | Ремонт без проблем


Завдяки особливостям технології виробництва, облицювальні матеріали з керамограніту мають унікальні властивості. Фізичні та технічні властивості, а також унікальна щільність роблять цей матеріал одним із найкращих для кухні.

Чому керамограніт такий гарний для кухні?

Керамограніт виробляють із суміші каолінових глин. Для надання певних властивостей суміш додають кварц, мінеральні пігменти, оксиди металів. Залежно від пропорцій компонентів кінцевий матеріал набуває певних властивостей. Оксиди металів служать найчастіше барвниками. Ця суміш пресується під надвисоким тиском, після чого випалюється в печі.

Види керамограніту

  1. Натуральний чи матовий. Після випалу матеріал не піддають обробці. У такої плитки підвищена зносостійкість, тому популярне укладання керамограніту на підлогу саме цього виду.
  2. Глазурований. Матова поверхня спеціальним чином зрізається та освітлюється. Оздоблення керамогранітом з глазурованою поверхнею відрізняється глибоким кольором.
  3. Мозаїка. Оригінальний варіант керамограніту, що імітує мозаїчне виконання. Виготовляється матовим та глянсовим.
  4. Смальтований. Для такого виду керамограніту емаль проходить випалення разом із плиткою. Це досить трудомісткий процес, але він дозволяє отримати унікальні властивості плитки, зокрема підвищується щільність матеріалу. Малюнки та відтінки, які можна отримати за такого виду виготовлення, не мають аналогів серед інших природних матеріалів.

Чому так популярне укладання керамограніту на підлогу?

Оздоблення керамогранітом має низку незаперечних переваг у порівнянні з іншими, завдяки чому набув широкої популярності серед фахівців будівельної галузі. Облицювання керамогранітом застосовується не тільки в типових проектах, але і в таких специфічних та екстремальних умовах, де застосування інших оздоблювальних матеріалів просто не можливе. Його використовують у тих місцях, де на матеріал можливі фізичні навантаження або об’єкти з високою вологістю.

Завдяки своїм якостям дешевий керамограніт замінює керамічну плитку в обробці об’єктів просто неба, адже на його зовнішній вигляд не впливає ультрафіолет або опади. Тому його все частіше застосовують у облицюванні ресторанів, торгових центрів, гіпермаркетів. Укладання керамограніту на підлогу вітається при обробці підлог у цих приміщеннях або будь-яких інших, в яких мається на увазі великий потік людей.

Також щільність керамограніту гарантує відсутність у матеріалі мікротріщин. Такий недолік має дешевий керамограніт. Наявність таких мікротріщин у комбінації з клейовим розчином плачевно впливає на кінцевий результат. За наявності гарантована поява плям на лицьовій стороні плитки. Про інші популярні варіанти обробки підлоги можете прочитати ось тут.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *