Касетна стеля: види, опис, фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Касетна стеля: види, опис, фото


Касетна стеля – один із видів підвісних стель. Основні елементи стелі – це алюмінієві або сталеві плити, так звані касети, розмір яких складає 300×300, 600×600, 900×900… Монтаж таких стель здійснюється на заздалегідь заготовлений каркас. Завдяки таким властивостям як естетичний вигляд, довговічність, вологостійкість та екологічність цей варіант обробки широко застосовується як на промислових об’єктах, так і в житлових приміщеннях.

Область застосування такої стелі досить широка: офіси, басейни, ресторани або навіть медичні заклади та лабораторії. У житлових будинках найчастіше використовується у ванній кімнаті та кухні, оскільки основними властивостями касетної стелі є стійкість до вологи, висока пожежна безпека та гігієнічність.

Касетні підвісні стелі фото

Касети можуть виготовлятися з алюмінію або сталі:

  • у першому випадку на поверхню наноситься біметалеве покриття, а так само алюмінієві касетні стелі піддаються хімічному поліруванню, що надає їм блиску та дзеркального відтінку. Товщина матеріалу 0,32 та 0,4 мм;
  • у другому випадку металева касетна підвісна стеля виготовляється з оцинкованого прокату. На поверхню наноситься стійка до стирання порошкова фарба.

У готовому стані стеля має вигляд підвісної системи із закріпленими панелями на каркасі. Монтаж підвісної касетної стелі здійснюється за допомогою головних, поперечних напрямних, регульованих підвісів та пристінних куточків.

Касетна стеля конструкція на фото

Касетна стеля конструкція

Переваги підвісної касетної стелі

  • Легкість монтажу. Установка відбувається оперативно і без зайвого бруду та сміття. У майбутньому заміна пошкодженої панелі не складе труднощів.
  • Довговічність. Основним матеріалом у конструкції стелі є алюміній або оцинкована сталь, вони не піддаються іржавінню, вицвітанню та не бояться перепадів температур. Прослужить така стеля не одне десятиліття.
  • Гігієнічність. Панелі не накопичують пил і не вбирають вологу, така поверхня є несприятливим середовищем для плісняви, невипадково їх використовують у лабораторіях та меді. установах. Для догляду за касетною стелею вам знадобиться лише волога ганчірка.
  • Вологостійкість. Панелі не піддаються корозії завдяки своєму оцинкованому та біметалевому покриттю. Як уже було зазначено відмінно підійдуть для ванної та кухні.
  • Вогнестійкість. Касетні стелі також встановлюються в приміщеннях з високою вимогою до пожежної безпеки.
  • Можливість встановлення різних кліматичних систем, а також різноманітних світильників.

https://www.youtube.com/watch?v=hbOK6YmjO5A

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *