Камін в інтер'єрі.  Камін із червоної цегли
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Камін в інтер’єрі. Камін із червоної цегли


Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Камін в інтер’єрі сам по собі вже «подія», і в той момент, коли ви підбираєте інші деталі оздоблення та декору, з його наявністю просто неможливо не зважати. Це не дивно, адже камін найчастіше задає тон інтер’єрному стилю, а іноді він стає центральним акцентом кімнати. Ви, зрозуміло, можете змінити колір обробки каміна, підібравши новий, більш відповідний відтінок, але багатьом більше до душі ідея залишити вихідний, природний тон. Найбільш складним завдання стає в тому випадку, коли ви маєте справу з червоною цеглою, цей матеріал не так просто поєднувати, як може здатися на перший погляд. Розглянемо кілька вдалих прикладів, щоб зрозуміти, як можна «приглушити» або навпаки змусити працювати ще яскравіше оздоблення із червоної цегли.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Доповніть червону цеглу нейтральними фарбами та фактурними тканинами. Погляньте, як м’які, приглушені відтінки, лише злегка розбавлені червоними акцентами, чудово гармоніюють із теплим цегляним тоном обробки каміна. Доповнюють атмосферу гармонії та затишку деталі з дерева темних порід та натуральні килими.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

У колірній гамі цього інтер’єру відсутній червоний, тут панують холодні відтінки, проте атмосфера наповнена теплом і затишком. Такого ефекту допомагає досягти гармонія поєднання каміна, великої кількості натуральних тканин та великих деталей з дерева.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Головними героями цього інтер’єру стали камін із червоної цегли та приголомшливої ​​краси килим, виконаний у східному стилі. Червоний колір на килимі дублює відтінок цегли, тоді як елементи меблів із темного дерева вторять вибраній темно-коричневій гамі.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Пиловий блакитний відтінок – ще один безпрограшний варіант для доповнення червоної цегли. Цей розкішний колір працює майже з будь-яким темно-червоним тоном, наголошуючи на його теплоті та глибині. У цій кухні цегляна кладка доповнена шафками в блакитних тонах, стільницею кольору «вишня» та вигадливими люстрами.

Ви легко можете взяти цей інтер’єр за основу та створити подібне поєднання у будь-якій кімнаті.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Ще один приклад вдалого поєднання блідо-блакитного тону на стінах та природного кольору цегли. Зверніть увагу, що тут також використаний не чистий білий колір, а відтінок слонової кістки, тому інтер’єр виглядає благородніше.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Подібне поєднання кольорів просто ідеальне для вітальні: воно стримане, вишукане та наповнене затишком. Прекрасним акцентом став килим світло-бежевого кольору, додав фактури в інтер’єр.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Червона цегла не завжди є частиною обробки каміна, іноді їм обробляють стіни цілком. В такому випадку вам може захотітися розбавити одноманітне темно-червоне місце, і для цієї мети чудово підійде картина великого розміру. Якщо цегла не має яскраво-червоного відтінку, то можете підбирати полотно будь-якої колірної гами, приглушений коричневий тон цегли чудово поєднується з будь-якими фарбами.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Ще один відтінок, який чудово поєднується з червоною цеглою – тепла сіра. Саме сірий з теплим підтоном ідеально підкреслюватиме м’якість та стиль природного коричневого відтінку цегли.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Ідеальною комбінацією для створення інтер’єру, частиною якого буде камін з цегляним оздобленням, може стати темна підлога у поєднанні зі світлими стінами. Погляньте, як добре працює ця проста схема в інтер’єрі цієї вітальні! Залишилося лише продублювати теплий червоний тон у кольорі дерева та подушок.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Камін із цегляним оздобленням – це типовий представник традиційного напрямку в інтер’єрі. Саме тому всі інші деталі, властиві подібним стилям, ідеально комбінуються з фактурою червоної цегли. Але якщо ви хочете надати вашому інтер’єру більш сучасний, розслаблений вигляд, використовуйте крім класичних меблів та оздоблення зі шкіри кілька несподіваних деталей. Таких, наприклад, як цей пухнастий килим у марокканському стилі або світло-бежеві стіни.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Якщо ваш камін досить великий, і ви хотіли б щось змінити, зробити його візуально легшим і сучаснішим, але при цьому не хочете кардинальних перефарбувань, спробуйте злегка освітлити темно-червоний відтінок. Для цього використовуйте легку, напівпрозору фарбу, за допомогою якої ви легко досягнете потрібного ступеня розмитості вихідного кольору.

Камін із червоної цеглини в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.