Яскравий дизайн різнокольорової кухні у стилі еклектика.
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Яскравий дизайн різнокольорової кухні у стилі еклектика.


Зазвичай еклектичний стиль, який є деяким міксом з різних дизайнерських ідей, концепцій і мотивів, ми можемо представити як стилістичний напрямок, обраний для облаштування вітальні, рідше – спальні. Але і для найфункціональніших приміщень житла, таких як кухня, еклектика може стати вдалим способом оформлення простору. При використанні поєднань елементів та способів оздоблення з різних стилістик важливо зберегти гармонію, не переборщити з різноманітністю та дотримуватися основної концепції навіть у дрібницях. Представляємо вашій увазі дизайн-проект однієї кухні, оформлення якої наочно демонструє, що баланс і гармонія в приміщенні з різними дизайнерськими ідеями, взятими з канонів різноманітних стилістик, не просто можливі, а виливаються в цікавий, привабливий зовні та практичний за змістом інтер’єр.

Кухня у стилі еклектика

Кутове планування кухонного гарнітура – ​​універсальний варіант розміщення систем зберігання, робочих поверхонь та побутової техніки у приміщеннях із середньою площею. При такому компонуванні залишається достатньо вільного місця для встановлення кухонного острова, наприклад. Робочий трикутник, що складається з холодильника, плити та раковини, розташований ергономічно і дозволяє з комфортом здійснювати кухонні процеси. При цьому систем зберігання достатньо для розміщення всього кухонного начиння. Що стосується фасадів кухонних шаф, то вони є традиційними поверхнями в білому виконанні з фурнітурою з нержавіючої сталі, яка відмінно поєднується з елементами побутових приладів і сіруватим малюнку на мармурових стільницях робочих площин.

Кутове планування з островом

Світле оздоблення приміщення у поєднанні з темним покриттям підлоги з імітацією деревної дошки дозволяє візуально розширити межі простору кухні середніх розмірів. І використання глибокого чорного кольору для фарбування однієї зі стін створює цікавий і практичний акцент.

Білі фасади шаф

На акцентній стіні можна не лише розміщувати сімейні фото, нотатки з журналів чи кулінарні рецепти, а й обмінюватися інформацією, писати один одному записки, нагадування, залишати списки справ чи продуктів, які необхідно купити – поверхня легко очищається за допомогою вологої губки.

Чорна акцентна стіна

Використання керамічної плитки зі східним двоколірним принтом для обробки поверхні над робочою зоною стало особливістю інтер’єру кухні. Поєднання темно-сірого та білого тону в малюнку кераміки гармонійно вписалося у загальну обстановку кухонного простору, не кажучи вже про те, що облицювання плиткою – найпрактичніший варіант оформлення фартуха.

Керамічна плитка з принтом

Завершують образ центральної частини робочих зон кухні, та й приміщення в цілому, два металеві підвісні світильники оригінальної моделі. Індустріальність цих освітлювальних приладів привнесла до приміщення кухні деяку брутальність, дух промислового інтер’єру.

Оригінальні світильники

Стіна коридору неминуче є частиною оформлення кухонного простору, тому чіткий геометричний малюнок вертикальної поверхні привніс деякий контраст в обробку приміщення. Щоб підтримати чорно-білу тематику із тонкими лініями, на стіні кухонної зони було повішено фото у чорній рамці.

Біло-чорний контраст

Присутність живих рослин дозволяє розбавити біло-сіро-чорну палітру кухонного простору та принести нотку природної свіжості в інтер’єр. Оригінальна двоярусна підставка для рослин дозволяє переміщувати їх у просторі кухні залежно від рівня освітленості чи бажання господарів візуальних змін у своїй кухні.

Живі рослини на кухні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *