Яскравий дизайн проект триповерхового приватного будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Яскравий дизайн проект триповерхового приватного будинку


Багатьом із нас вже встигли набриднути світлі інтер’єри в пастельних тонах. Нескінченні білі стіни і лише поодинокі плями кольору, що виступає контрастом, дуже розширюють місце, але чи привносять вони оптимізм і гарний настрій у характер інтер’єру? Як додати яскравості в дизайн свого житла, не переборщити і зберегти баланс і гармонію в палітрі кольорів? Як використовувати яскраві відтінки для виділення найважливіших предметів інтер’єру і при цьому не перевантажити приміщення сплесками яскравого кольору? Сподіваємося, що наступний дизайн-проект приватного будинку надихне вас на сміливі колірні рішення, на використання меблів та декору в яскравому виконанні, але підкаже можливості збереження балансу та створення приємної атмосфери власного житла.

Почнемо наш огляд із фасаду будівлі – такий будинок, побачивши на вулиці, ви вже не сплутаєте з жодним іншим. Двоповерхова будівля з мансардою оформлена в сірих тонах, яскравості фасаду додає оформлення вікон і дверей, суцільною скляною стрічкою по всій висоті будівлі. Гострокінцевий дах виступає над головним входом, створюючи захисний козирок над ганком, а невеликі дерева в садових діжках біля вхідних дверей повідомляють нам про позитивний настрій гостинних господарів будинку.

Фасад приватного домоволодіння

На цокольному поверсі будівлі знаходиться гараж, під’їзд до якого здійснюється із заднього двору. Навіс над гаражем виступає як відкрита тераса для другого поверху приватного житла. Тут розташована зона відпочинку на свіжому повітрі. Враховуючи, що тераса виходить на заднє подвір’я домоволодіння – можна не турбуватися про приватність сегменту відпочинку та прийняття сонячних ванн просто неба.

Оформлення заднього дворика та тераси

Щойно ступивши на поріг приватного будинку, ми бачимо, що в його інтер’єрі будемо багато цікавих поєднань кольорів. Але при цьому не можна сказати, що дизайн домоволодіння перевантажений кольором – образ приміщень світлий та легкий, не позбавлений позитиву. Наприклад, передпокій оформлений у світлих тонах, але яскраво-жовтогарячі вставки наповнюють атмосферу допоміжного приміщення літнім настроєм. А використання контрастного принта для облицювання підлог привносить в інтер’єр динамізм.

Інтер'єр світлої передпокою

Вітальня, що є сусідами з передпокою, оформлена в поєднаннях теплих і холодних колірних рішень. Міжкімнатна перегородка, яка зонує передпокій від сегменту відпочинку, стала основою для створення відео-зони та розташування невисоких систем зберігання. Але головною особливістю інтер’єру вітальні став вибір кольору для виконання меблів, оздоблення та декору, зокрема килимового покриття. Використання тематики для декорування кімнати дозволило привнести нотки весняного настрою.

Оригінальний дизайн вітальні

Чи не глухі міжкімнатні перегородки дозволяють чітко зонувати простір, не перекриваючи видимості. Ви можете перебувати у вітальні і при цьому бачити того, хто піднімається сходами або переходить у кухонне приміщення. При цьому невисокі стелажі мають вбудований характер, тому що кріпляться до перегородки, створюючи єдину споруду, дуже зручну в експлуатації.

Міжкімнатна перегородка та система зберігання

Розташована поряд з вітальнею кухня-їдальня вражає не лише своїми масштабами, а й дизайном. Просторе приміщення, залите сонячним світлом, наповнене контрастними поєднаннями та оригінальними рішеннями в обробці та меблюванні кімнати. Акцентним елементом у оздобленні стала ціла стіна з вікнами та дверима – виходом на тераси. Чорно-білий принт шпалер виступає свого роду посередником між білою обробкою стелі, стін і темною окантовкою віконних і дверних отворів. Ці кольорові сполучення використані при оформленні обідньої групи і великого кухонного острова.

Інтер'єр кухні-їдальні

Яскраве виконання кухонних фасадів дозволило не просто внести колірну різноманітність в інтер’єр приміщення, але підвищити градус дизайну функціонального простору на кілька рівнів. Цей однорядний. Місткий та неймовірно практичний меблевий гарнітур – ніби власне сонце в інтер’єрі приватного будинку. Разом із островом кухонний гарнітур навіть в один ряд дозволив розмістити більш ніж необхідну кількість систем зберігання, робочих поверхонь та побутової техніки.

Яскраве колірне рішення для кухонних фасадів

Площа кухні дозволяє використовувати наданий під меблевий гарнітур простір використовувати не тільки для необхідних елементів, але і пристроїв, що полегшують проведення робочих процесів кухонних. Наприклад, висувна станція для приготування кави – зручний, практичний і функціональний елемент прогресу, який заощадить час і приготує напій, що бадьорить, поки ви займаєтеся іншими справами.

Висувна база для приготування кави

Завершальним штрихом у формуванні образу багатофункціональної кухні-їдальні стало використання чорно-білих поєднань при оформленні зони коротких трапез та обіднього сегменту. Кухонний острів з білими барними стільцями та чорними підвісними світильниками ефектно виглядають у робочому сегменті кухні. Тоді як темні стільці обідньої зони виступають контрастом до білих плафонів цілої системи освітлювальних приладів над містким дерев’яним столом.

Оригінальні поєднання кольорів

В інтер’єрі спальні, незважаючи на активне використання всіх відтінків сірого кольору, також знайшлося місце для яскравості. У низці сірих відтінків, що змінюють один одного, яскраве виконання підвісної люстри з безліччю декоративних елементів — як перший сонячний промінь на початку нового дня. Інтер’єр спальні не перевантажений деталями – тільки найнеобхідніше для комфортного перебування в затишній та розслаблюючій обстановці.

Інтер'єр спальні у сірих тонах

Ідея вбудовування цілої системи шаф навколо дверного отвору дозволила створити повноцінну вбиральню в приміщенні спальні. Світлі фасади виглядають легко і невимушено, незважаючи на свою масивність, адже меблевий ансамбль займає весь простір стіни від стелі до підлоги.

Гардеробна та ванна кімната у просторі спальні

В інтер’єрі ванної кімнати, потрапити в яку можна тільки з приміщення спальні, також знайшлося місце для яскравого відтінку. Серед біло-сірої обробки утилітарного простору бірюзові фасади систем зберігання під раковинами виглядають виразно, свіжо та нетривіально. Лише один предмет інтер’єру змінює весь образ приміщення, підвищуючи градус унікальності дизайну на неймовірну висоту.

Колоритні фасади систем зберігання у ванній

Ще одна особиста кімната – це дитяча, оформлена у надзвичайно позитивних, яскравих тонах. Як відомо, зелений колір вселяє оптимізм, надає обстановці кімнати весняної бадьорості та заряджає енергією. Використання різних відтінків зеленого кольору в оформленні дитячих кімнат рекомендують не лише фахівці з комбінаторики, а й психологи. Але якщо використовувати яскраві тони для обробки приміщення, то для виконання меблів краще залишити нейтральні кольори — білий, світло-сірий. Таким чином вдасться уникнути надмірного застосування кольорів та їх колоритних поєднань.

Яскравий дизайн дитячої кімнати

У мансардному приміщенні вдалося організувати повноцінний домашній офіс, розташувавши робочі місця у зонах найбільшої скосу стелі. Візуально розсунути межі простору з непростою архітектурою допомогли і великі вікна, що заповнюють простір світлом, та використання світлої деревини для облицювання стелі, білі стіни та вибір меблювання у пастельних тонах. А темні елементи інтер’єру, такі як оформлення вікон та підвісні світильники, привносять у дизайн мансарди необхідний контраст, динамізм та певну гостроту.

Домашній офіс у мансардному приміщенні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *