Яскравий дизайн-проект квартири у стилі Лофт у Берліні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Яскравий дизайн-проект квартири у стилі Лофт у Берліні


Для стилю лофт характерне оформлення великих просторів з ухилом в індустріальність – використання відкритих комунікацій та особливостей конструкцій приміщень як своєрідний декор, спрощення всіх сегментів життєдіяльності, сну та відпочинку. Нейтральна палітра, використання всього спектру кольорів від білого до чорного, використання природних відтінків для пом’якшення промислових нюансів. Але в цій публікації нам хотілося б ознайомити вас з інтер’єром однієї квартири, розташованої в Німеччині, на прикладі якої можна побачити, що стиль лофт може бути яскравим, яскравим, технологічним і навіть епатажним. Незважаючи на те, що основні принципи застосування лофт-стилістики були дотримані — приміщення великих масштабів з високими стелями, величезними вікнами і широкими дверними отворами виконані просто і лаконічно, при цьому відчувається вплив інших стилістичних течій, таких як поп-арт і еклектика .

Вхід до апартаментів

За традицією розпочнемо нашу екскурсію із центральної кімнати в апартаментах – вітальні. Вірна тематиці стилю лофт, кімната обставлена ​​мінімалістично, вільного простору дуже багато, практично весь декор має функціональне підґрунтя. Але при цьому загальна для всієї родини кімната неймовірно колоритна, вражає вибором палітри кольорів і способом декорування. Як правило, цегляні стіни стають акцентами в інтер’єрах житлових кімнат, але в цій вітальні, з яскравим поєднанням стелі білизни і синьої обробки стін, нейтральні відтінки цегляної кладки стали лише фоном для колоритного художнього твору.

Яскрава вітальня

Модульна система м’яких меблів, складена із частин з оббивкою різних відтінків сірого, сформувала містку зону відпочинку вітальні. Оригінальний дизайн столиків-підставок, виконаних у вигляді білосніжних бджолиних стільників, з’єднаних хаотичним чином, доповнили зовнішній вигляд сегменту відпочинку. Система освітлення представлена ​​великою золотистою люстрою з дворядним розташуванням плафонів та білосніжним торшером для підлоги, який разом з яскраво-блакитним кріслом організував у вітальні куточок для читання.

М'який модульний куточок

У приміщеннях, що оформляються в стилі лофт, часто між різними зонами немає перегородок та стін взагалі. У випадку з німецькими апартаментами всі кімнати розділені, багато хто обладнаний міжкімнатними дверима. Але дверні прорізи настільки широкі, оформлені вставками з матового скла, що робить їх повітряними. Що простір виглядає обгородженим, повітряні потоки безперешкодно проникають з кімнати в кімнату і створюють ефект одного великого простору. Вітальня є прохідною кімнатою для двох приміщень – їдальні та кухні. Заглянемо спочатку в оригінальну їдальню та розглянемо її уважніше.

Вхід до їдальні

Їдальня оброблена досить контрастно — чорні стіни добре поєднуються з білим оформленням дверних прорізів і стелі з золотавим карнизом, блискучим завдяки підсвічування. Облицювання покриття для підлоги продовжило оформлення вітальні — світла порода дерева для паркету.

Їдальня

Обідня група представлена ​​містким столом прямокутної форми, виконаного з дерева та стільцями-кріслами з м’якими сидіннями, оформленими у сірих тонах.

Обідня група

Ще один вихід із вітальні веде до кухонного простору. Незважаючи на значні масштаби приміщень, домочадці, що знаходяться в кухні, можуть спілкуватися з тими, хто розташувався у вітальні, параметри великого дверного отвору забезпечують таку можливість.

Вхід до кухні

Приміщення кухні вражає масштабами анітрохи не менше решти кімнат. В обробці утилітарного простору стався поділ на стіни, пофарбовані в білий тон і цегляну кладку як спосіб оформлення вертикальних поверхонь.

Кухонне приміщення

Використання цегляної стіни як оформлення кухонного фартуха цілком може стати практичним, а не тільки оригінальним способом обробки, якщо обробити поверхню додатковим шаром водостійких антисептиків і захисних лаків.

Цегляна кладка

У такому просторому приміщенні знайшлося місце для значних розмірів кухонного гарнітура кутового планування. Поєднання жовтих та сірих відтінків фасадів кухонних шаф створює не лише різноманітність палітри кольорів кухні, але й формує характер приміщення. Більшість центру кухні займає місткий острів з інтегрованими побутовими приладами та системами зберігання.

Кухонний острів

З одного боку кухонного острова була надбудована спеціальна стійка та поставлені барні стільці оригінального дизайну для організації місця для сніданків та інших коротких трапез.

Жовті відтінки кухонного ансамблю

Використання дерев’яних поверхонь з мінімальною обробкою дозволяє додати теплоти домашнього затишку, так необхідного просторим приміщенням з елементами індустріальності в обробці. Завершує образ яскравої та оригінальної кухні велика підвісна люстра, виконана у конструктивістському стилі, внутрішнє оформлення якої перегукується з відтінками кухонного гарнітуру.

Незвичайна люстра

Замість звичайних двостулкових дверей для кухонного приміщення, оформленого в стилі лофт, було ухвалено дизайнерське рішення про встановлення імітації на дерев’яні ворота, які кріпляться на важкі металеві стрижні на кшталт вуличного оформлення. Цей незвичайний і навіть зухвалий штрих у сучасному інтер’єрі додав помешканню індивідуальності, родзинки.

Барні стільці

Далі ми переміщуємося в особисті кімнати господарів і відвідаємо спочатку головну спальню, в якій і оздоблення та спосіб меблювання відступає від традиційних для стилю лофт дизайнерських рішень. Оригінальним способом оформлення стін спальні стало поєднання цегляної кладки зі шпалерами, мідне тиснення яких точно повторює деякі відтінки цегли. Отриманий гармонійний альянс начебто був створений для присутності в одній кімнаті для сну та відпочинку. На тлі цегляної стіни чудово виглядає яскрава художня робота, яка разом із колоритним кріслом яскраво-лимонного кольору розбавила сіро-охристу палітру спальні.

Головна спальня

Оригінальне оформлення простору навколо ліжка створило цілий ансамбль, у якому не лише відпочивати приємно, але й можна з комфортом розміститися для роботи за ноутбуком із філіжанкою кави. Завдяки використанню єдиних матеріалів виконання всіх елементів спального куточка весь ансамбль виглядає не просто як єдине ціле, а як комплекс, існування окремих частин якого один без одного просто неможливо уявити.

Цегляна стіна у спальні

Системи зберігання спальні представлені у вигляді місткої чотиристулкової шафи з нішою по центру конструкції. З таким масштабним предметом меблів навіть відпадає потреба в окремій гардеробній кімнаті.

Системи зберігання

Біля головної спальні розташувалася ванна кімната, виконана з не меншою еклектикою в обробці. На поверхнях ванної кімнати можна зустріти багато варіантів можливої ​​обробки приміщення з високою вологістю — мозаїчна плитка, цегляна кладка, фарбування і обклеювання вологостійкими шпалерами. Безумовно, поверхні, схильні до найбільшого впливу вологи, облицьовані за допомогою керамічної мозаїчної плитки світлого відтінку.

Ванна кімната

Оригінальне оформлення простору навколо раковини стало особливістю інтер’єру ванної кімнати. І справа не тільки в цегляній кладці, яка стала способом оформлення фартуха над раковиною, не лише дзеркала з підсвічуванням, але, в першу чергу, використання старої деревини для виконання стільниць.

Оригінальне оформлення

Ще одна спальня здатна забезпечити щонайменше трьох дітей-підлітків зручними спальними місцями, розташованими в цікавому двоярусному меблевому комплексі, виконаному з навмисне зістареної деревини. На тлі світлого оздоблення практично всіх поверхонь кімнати чудово видно не тільки предмети меблювання, але і оригінальний декор, дизайнерська підвісна люстра.

Ліжко для трьох

Тут же розташувалася TV-зона та місце для навчання та творчості. Використання систем зберігання, представлених металевими шафками, від яких частково облупилася фарба, додало оригінальному інтер’єру ще більшого креативу.

Робоча зона

У просторі під одним із ліжок організовано оригінальне місце відпочинку – затишний куточок, в якому можна сісти, щоб почитати книгу або просто поговорити. Використання біло-синіх шпалер зі строкатим орнаментом для оздоблення однієї зі стінок, привнесло не тільки колірну різноманітність в обстановку закутка, але й додало йому більшого оптимізму та позитиву.

У куточку під ліжком

Біля спальні з двоярусним ліжком також є ванна кімната, але з більш скромною та нейтральною обробкою. Для невеликого асиметричного приміщення біле оздоблення було найбільш підходящим варіантом, злегка урізноманітнити його вдалося за допомогою керамічної плитки в пастельних тонах.

Невелика ванна

На тлі білих стін особливо чітко виділяється оригінальний дизайн і фактура кам’яної раковини та дерев’яної стільниці. Дзеркало з незвичайним підсвічуванням привнесло в інтер’єр скромної за розмірами ванної кімнати елемент футуристичності.

Дзеркало з підсвічуванням

З деяких кімнат німецьких апартаментів є вихід на просторий балкон, де оригінальність та любов до яскравих предметів декору не змінили господарів квартири.

На балконі

Що може бути краще, ніж дихати свіжим повітрям та милуватися чудовим видом навколишньої природи, сидячи на зручних та яскравих сидіннях?

Сидячи на яскравих сидіннях

Краєвид за вікном

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *