Яскраві ніші в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Яскраві ніші в інтер’єрі


Яскраві ніші в інтер'єрі

Один з найпрактичніших та найстильніших способів додати інтер’єру яскравих акцентів та нових фарб – попрацювати з декоруванням ніш. Цей прийом доступний кожному і з успіхом може бути використаний у будь-якій кімнаті та у будь-якому інтер’єрному стилі. Ніші традиційно використовуються для зберігання будь-яких предметів, для створення композицій або одиночних аксесуарів. Якщо ви, надихнувшись одним з наведених нижче прикладів, вирішите пофарбувати в яскравий колір нішу або будь-який інший затишний куточок в кімнаті, ви неодмінно привнесете в інтер’єр нове звучання.

Яскраві ніші у ванній

Поєднання нейтральної колірної гами у сірих тонах, хромованих поверхонь та яскравого помаранчевого виглядає незвичайно та дуже сучасно. Теплий колір наче «оживляє» строгий інтер’єр.

Яскраві ніші в інтер'єрі

Так виглядає палітра відтінків, використаних для створення інтер’єру цієї ванної кімнати. Ви, зрозуміло, можете варіювати їх, враховуючи рівень освітленості вашої ванної кімнати, її площу та свої власні смаки.

Яскраві ніші у ванній

Навіть такий складний у роботі колір, як насичений жовтий, без проблем уживається в інтер’єрі будь-якої кімнати, якщо використаний подібним чином, а саме для декору ніші. Сонячний відтінок, який найбільше нагадує соковитий лимон, здається надзвичайно красивим на фарбування, але спробуйте пофарбувати в нього всю кімнату і неодмінно отримаєте головний біль. У такому разі невелика ділянка стіни – найкраще місце для застосування цього відтінку. У таких обсягах він стане ідеальним колірним акцентом.

Яскраві ніші в інтер'єрі

Яскраві ніші у шафі

Якщо продовжувати тему найяскравіших і найскладніших у використанні відтінків, то не можна обминути насичений червоний. Саме цей колір може додати недостатнього шарму вашому інтер’єру. Використовуйте його для того, щоб підкреслити цікаві особливості архітектури кімнати (як показано на фото), якщо пофарбувати нішу в червоний, вона стане ідеальним місцем для невеликої експозиції вашої колекції.

Яскраві ніші в інтер'єрі

Пам’ятайте, що найкращими супутниками настільки насиченого кольору завжди будуть нейтральні, спокійні відтінки, сірий у цьому випадку підійде якнайкраще.

Яскраві ніші на кухні

Кухні, оформлені в білому кольорі, залишаються на піку популярності вже багато років. Якщо білий це і ваш вибір, подумайте над тим, щоб розбавити його колірними акцентами, це надасть інтер’єру індивідуальності та стилю. Вибирайте для акцентування ваші улюблені відтінки, ви можете застосувати їх для фарбування однієї або декількох ніш, відкритих полиць або цілих стелажів.

Яскраві ніші в інтер'єрі

Якщо шафки розташовуються в безпосередній близькості від плити, якою ви регулярно користуєтеся, варто замислитись над установкою витяжки прямо над варильною панеллю. Хороша витяжка допоможе захистити декор стелажів від бруду та нальоту, які дуже швидко утворюються поблизу плити.

Яскраві ніші на кухні

Не забувайте також і про поверхню стелі, адже яскраві спалахи кольору разом з освітлювальними приладами творять справжні чудеса. Використовуйте насичений жовтий із зеленим підтоном для фарбування ніші під лампою, таким чином, ви підсилите загальний рівень освітленості та створите вельми незвичайний акцент в інтер’єрі.

Яскраві ніші в інтер'єрі

Яскраві ніші

Ніша, пофарбована в благородний блакитний колір — ідеальне доповнення для інтер’єру в стилі мінімалізм. Посилити ефект можна за допомогою підсвічування усередині ніші.

Яскраві ніші в інтер'єрі

Спокійна та строга палітра кольорів – відмінний вибір для спальні або кабінету.

Яскраві ніші

Якщо яскраві кольори – не ваш вибір, розгляньте більш приглушені відтінки, такі, як колір зеленої трави, він чудово доповнить навіть класичні стилі інтер’єру.

Яскраві ніші в інтер'єрі

Яскраві ніші

Для поверхонь, які дуже активно використовуються і внаслідок чого дуже швидко забруднюються, вибирайте темні відтінки, такі, як баклажан із сірим підтоном. Важливо також, щоб фініш фарби бути трохи глянцевим, це полегшить процес очищення.

Яскраві ніші в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.