який вибрати, інтер'єр та дизайн, ідеї облаштування на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

який вибрати, інтер’єр та дизайн, ідеї облаштування на фото


Коли перед дизайнерами гостро постає питання вибору покриття для підлоги на кухні, дуже часто, нехтуючи зручністю та багатофункціональністю, вони звертають всю свою увагу на красу та естетичність, роблячи одну з головних помилок. Перше, на що варто спиратися, вибираючи кухонну підлогу: це простота в його прибиранні та максимальна стійкість до різноманітних пошкоджень.

Оригінальна підлога на кухні

Дерев’яна підлога як данина традиціям

Підлогу з дерева можна сміливо назвати найпопулярнішою в Європі. Перераховувати всі його особливі, унікальні властивості можна нескінченно довго, але деякі варто звернути особливу увагу. Наприклад, важливим є факт повної екологічності цього матеріалу, чим сучасні дизайнери часто нехтують. Крім того, дерев’яна підлога чудово поєднуватиметься практично з будь-яким матеріалом, з якого будуть виготовлені меблі.

На жаль там, де є переваги, завжди можна помітити і недоліки. У дерев’яної підлоги є дві головні вади: це її ціна та особлива вибагливість у догляді. Покриття з дерева доведеться регулярно обробляти вологовідштовхувальними засобами, і ретельно відмивати від різних плям, які можуть залишити на поверхні дощ сліди, що важко виводяться.

Головна цінність ламінату полягає у його демократичній ціні. Це покриття може імітувати будь-яку деревину, навіть найекзотичніші, дорогі сорти і, крім того, служить набагато довше дерева, потребуючи меншого догляду. Вибираючи ламінат для кухні, варто звернути увагу, що його набагато легше відмивати, і він дозволяє встановити систему підігріву підлоги.

Головною проблемою, що виникає під час роботи з ламінатом, завжди була його погана гідроізоляція. Ця проблема так само не вважається безвихідною, варто просто вибрати особливий, вологовідштовхуючий ламінат, або стежити за тим, щоб на це покриття не потрапляли рідини.

Керамічна плитка впевнено тримається в топі покриттів для ванних кімнат та кухонь завдяки своїй багатофункціональності та простоті у догляді. Підібрати потрібну плитку в наш час простіше простого – будь-які кольори та відтінки, різні форми та розміри, і все це буде готове до використання у найкоротші терміни. Кераміка може імітувати будь-яку текстуру, від тканини до каменю, а спеціальна, матова плитка захищена від подряпин та ударів.

Єдиний, але суттєвий мінус плитки, це її холодність. Насправді, використовувати плитку без підлоги з підігрівом може бути просто неможливо, особливо якщо ходити по дому босоніж.

Важко уявити, що сучасні технології здатні створити щось таке ідеальне, як керамограніт. Цей матеріал поглинає мінімальну кількість вологи, має дуже високий захист від ударів та подряпин, а його візуальні характеристики повністю збігаються із звичайною керамічною плиткою. Головна відмінність — це різниця в ціні, але, безперечно, вона окупається дуже швидко.

Підлоги з пробки — це цікаве рішення для кухонного покриття, яке ідеально підходить людям, які дбають про своє здоров’я. Коркова підлога екологічно чиста на всі сто відсотків, і, крім того, вона зменшує навантаження на хребет завдяки своїй пружності. Також підлога з пробкового дерева вирішує проблеми багатьох алергіків завдяки своїм властивостям антистатика. Коркова підлога легко відмивається, і, якщо покрити її спеціальним вологовідштовхувальним розчином, можна досягти несподівано приємного результату.

який вибрати, інтер'єр та дизайн, ідеї облаштування на фото

Кам’яна кладка на підлозі в кухні — це не настільки популярне рішення, але, тим не менш, що заслуговує на увагу. Найчастіше, зупиняючи свій вибір на камені, дизайнери використовують граніт, пісковик чи вапняк. Граніт сам по собі можна назвати універсальним матеріалом, адже його дуже легко чистити, він не піддається впливу вологи і не реагує навіть з агресивними засобами, що чистять. Піщаник і вапняк менш популярні через свою пористість, яка робить їх вразливими перед вологою та деякими видами забруднень, але все ж таки залишаються чудовим вибором для тих, хто вирішив робити на своїй кухні кам’яну підлогу. Насправді кам’яна мозаїка або підлога із пластин різного кольору може виглядати дуже оригінально, а правильно підібрана текстура каменю стане родзинкою будь-якого інтер’єру. Останнім часом багато дизайнерів перестають ідеально вирівнювати кам’яні плити та покривати їх лаком, частково зберігаючи унікальну текстуру каменю, яка робить інтер’єр по-справжньому унікальним.

Мармур — матеріал дорогий і досить складний для обробки, але, безперечно, виправдовує всі очікування та складені кошти. Підлога з цього матеріалу завжди мимоволі привертає до себе погляди, вирізняючись особливим, неповторним блиском та унікальною текстурою, яку складно повторити ідеально. Мармурові покриття як суцільні, так і оформлені у вигляді різних візерунків виглядають однаково чудово. Маючи як вологовідштовхувальні, так і протиударні властивості, підлога з мармуру буде насправді хорошим рішенням для кухні, але він у будь-якому випадку залишатиметься вразливим для подряпин. Також багатьох відштовхують тривалі терміни підготовки мармурового покриття та складності, що виникають при встановленні. Крім того, мармурова підлога регулярно потребує реставрації, але і термін служби у неї набагато вищий, ніж у дерев’яних або плиткових підлог.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *