Як зробити інтер'єр ванною розкішним
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як зробити інтер’єр ванною розкішним


Якщо ви цікавитеся сферою інтер’єрного дизайну, то, напевно, хоч раз задавали собі питання: чому одні інтер’єри просто добре виглядають, а інші виглядають по-справжньому розкішно?

Насправді, про це замислюються багато, у тому числі і професійні дизайнери, але відмінність полягає в тому, що останні знають відповідь. Іноді різниця полягає у глобальних речах, наприклад, у вдалому плануванні чи дорогих матеріалах, а іноді секрет у дрібницях, на які ми просто не звертаємо увагу. Розглянемо докладніше, як вивести інтер’єр ванної на новий рівень.

Приємна новина тут у тому, що саме у ванні значно змінити інтер’єр простіше, ніж деінде. Просто тому, що площа кімнати невелика, а отже, можна дозволити собі дорожчі речі без особливого збільшення бюджету. Крім того, у маленькому просторі навіть невеликі зміни будуть одразу помітні.

Image01.jpg

Перший прийом полягає в тому, щоб використовувати керамічну плитку або керамограніт одного виду на підлозі та на стінах. Такий інтер’єр виглядає цілісно і дуже сучасно.

Image02.jpg

Втім, можна не обробляти відразу всі чотири стіни, краще взяти якісніший і красивіший матеріал і сконцентруватися на одній або двох стінах. Навіть у такому випадку композиція буде виглядати гармонійно, при тому, що поверхні, що залишилися, оброблені чимось іншим.

Image03.jpg

Використовуючи цей прийом, можна ненав’язливо акцентувати одну з зон ванної кімнати. Для обробки стін, що залишилися, візьміть тон, який присутній в малюнку плитки або один з нейтральної гами.

Image04.jpg

Таким чином можна працювати з плиткою будь-якого розміру, кольору та способу її розкладки.

Image05.jpg

Наприклад, ось із такою, дуже модною сьогодні вузькою плиткою.

Image06.jpg

Якщо ви не знаєте, чим у такому разі зайняти вільну стіну, то ось чудова ідея: розмістіть на ній велике дзеркало. Тут вирішальний чинник – саме його розмір. Велике дзеркало дуже здорово збільшує простір, у ванній це завжди актуально.

Image07.jpg

Правильне використання в інтер’єрі великих дзеркал завжди робить дизайн кращим. Якщо є можливість, розмістіть дзеркальне покриття на всю стіну, також можна успішно скоригувати деякі недоліки планування, наприклад, згладити візуально темні кути.

Image08.jpg

Звичайно, не можна залишити без уваги тему освітлення, адже саме світло здатне творити з будь-яким інтер’єром дива. Навіть найлаконічніше оформлене приміщення з продуманим освітленням виграє у дорогого і складного, але з неправильним або недостатнім світлом. Потрібно враховувати площу, обсяги, планування ванної кімнати, її варіант зонування. У цьому випадку дуже цікаво виглядають кілька невеликих підвісних ламп біля дзеркала. Вони створюють м’яке світло, при цьому працюють як декоративний елемент.

Image09.jpg

Ще один невеликий секрет декораторів полягає в тому, що вони за будь-якої можливості намагаються відмовитися від звичної шторки для ванної. Замінити цей елемент інтер’єру покликані сучасніші рішення, наприклад, перегородки зі скла. Сьогодні вони стоять не надто дорого, матеріал став повністю безпечним, крім того, можна підібрати скло із затемненням, якщо ви хочете більшої приватності або просто темне скло підходить до колірної гами.

Image10.jpg

Простота майже завжди є сусідами з вишуканістю – цього принципу радять дотримуватися всі дизайнери. І в цьому випадку це може виражатися, наприклад, у виборі меблів. Лаконічні форми, простий та зрозумілий дизайн, відсутність зайвого декору – все це виглядає сучасно та стильно. Крім того, подібний підхід дозволяє не перевантажувати простір, а значить, він буде просторішим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.