Як зробити бантик зі стрічки для прикраси подарунка своїми руками
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як зробити бантик зі стрічки для прикраси подарунка своїми руками


Квіти завжди прикрашали наше життя, вони надихають нас і будять у нашій свідомості найпрекрасніші почуття. І неважливо жива це квітка або штучна, адже вони завжди прекрасні. І що може бути краще, ніж створити таке маленьке диво своїми руками – акуратне та миле.

Отже, для того щоб зробити квітку — бант зі стрічки своїми руками нам знадобляться такі матеріали: м’яка стрічка, шматок картону, ножиці і кольоровий провід, що гнеться.

1. Готуємо картон

Готуємо картон

Візьміть картон і зробіть у ньому невеликий розріз. Щілина, що вийшла, повинна бути досить широкою, щоб вставити стрічку, але досить маленькою, щоб тримати стрічку на місці.

Якщо ви використовуєте стрічку, у якої одна сторона блискуча, а інша матова, то переконайтеся, що блискуча сторона звернена вниз, тому що коли ви зробите свій бант, блискуча сторона повинна опинитися поза вашими петельами, тобто назовні.

2. Робимо петлі

Робимо петлі

Почніть робити петлі. Згинайте стрічку, щоб зробити петлю на одній стороні щілини, а потім протягніть стрічку в щілину. Коли ви простягаєте стрічку, крутіть її так, щоб блискуча сторона знову повернулася вниз.

3. Регулюємо довжину петель

Регулюємо довжину петель

Продовжуйте робити петлі так, щоб вони чергувалися з кожного боку картону – одну петлю з одного боку, другу з іншого тощо. Якщо ви хочете, щоб у вашого банта в центрі були менші петлі (це дуже красиво виглядає), то під час протягування останніх петель через картон, потягніть їх трохи сильніше, зробивши тим самим трохи коротше.

Ріжемо стрічку

Коли ви вирішите, що ваш бант має достатню кількість петель, відріжте стрічку під кутом.

5. Виймаємо бант із картону

Виймаємо бант із картону

Обережно виймаємо бант із картону. У процесі витягування петель з картону переконайтеся, що центр банта твердо затиснутий між великим та вказівним пальцями.

6. Закріплюємо бант

Закріплюємо бант

Після лікування банта з картону, візьміть кольоровий дріт і оберніть його навколо центру банта. Щільно затягніть обидва кінці дроту.

7. «Збиваємо» бант

«Збиваємо» бант

Останнім етапом буде «збивання» банта. Тобто просто необхідно поправити та скоригувати усі петлі, щоб бант виглядав красиво та природно.

Ось і готове. Такі декоративні елементи стануть витонченим доповненням як до одягу, так і інтер’єру. Багато жінок можуть прикрасити таким бантом свої капелюшки або просто волосся. Кольори та розміри бантів залежать тільки від вашої переваги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *