Як змінити інтер'єр будинку швидко та просто
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як змінити інтер’єр будинку швидко та просто


Зазвичай якщо ми замислюємося про зміну декору, питання передбачає вкладення, певний бюджет та безліч витраченого часу. Однак, бувають ситуації, коли так хочеться щось змінити в оточенні, але необхідних ресурсів недостатньо. Саме для таких ситуацій ми підібрали кілька цікавих ідей від професійних дизайнерів, вони допоможуть вам оновити інтер’єр без зайвих витрат та клопоту.

Як змінити інтер'єр будинку швидко та просто

Якщо одна із стін у кімнаті порожня, то саме час втілити ідею невеликої галереї. Як «виставкові зразки» може виступати все що завгодно – починаючи від малюнків ваших дітей, закінчуючи раритетними сімейними фото, втім, звичайні малюнки, які ви знайшли в інтернеті та роздрукували, теж підійдуть. Підберіть для них цікаві рами та розмістіть на стіні.

Як змінити інтер'єр будинку швидко та просто

Додайте в інтер’єр вітальні маленький кавовий столик, він не займе багато місця, але додасть комфорту і комфорту.

Як змінити інтер'єр будинку швидко та просто

Прикрасьте журнальний столик незвичайними предметами, наприклад, композицією зі свічника незвичайної форми, морських черепашок та старовинної вази.

Як змінити інтер'єр будинку швидко та просто

Вже наявні предмети меблів можна розставити новим чином, симетрія замість хаотичності та навпаки.

Як змінити інтер'єр будинку швидко та просто

Якщо в кімнаті вже є підвісні полиці, можна поміняти їх місцями і змінити розташування на стіні, навіть такі дрібниці можуть додати нових фарб в інтер’єр.

006.jpg

Буває так, що навіть зміна місць книг на стелажах здатна змінити щось у кімнаті.

007.jpg

Що стосується інтер’єру ванної кімнати, то один із найпростіших варіантів зміни декору – це, звичайно, нова душова шторка.

008.jpg

Якщо вас не лякають невеликі малярські роботи, то сміливо вибирайте один об’єкт у приміщенні, який можна перефарбувати, і нехай новий колір буде надзвичайно яскравим та насиченим.

009.jpg

Нова рама для старого дзеркала – чудовий спосіб отримати стильний аксесуар без зайвих фінансових вливань.

010.jpg

Коли мова заходить про переробки в інтер’єрі кухні, то незважаючи на безліч варіантів реальних змін, дуже часто можна перетворити цю кімнату до невпізнанності за допомогою тільки генерального прибирання.

011.jpg

Якщо хочеться внести свіжі нотки в інтер’єр столової зони, спробуйте додати еклектики, створивши незвичайну композицію зі стільців різної стильової спрямованості.

012.jpg

Використовуйте звичні предмети побуту нестандартним чином, виявіть фантазію, і ви зможете придумати тисячі різних застосувань для звичайнісіньких предметів.

013.jpg

Центр великого обіднього столу в перервах між їдою можна прикрасити декоративними свічниками, вазами або навіть витонченою клітиною для птахів.

014.jpg

Декорування спальні заслуговує на окрему розмову, проте навіть тут є деталі, замінивши які, можна вигідно підкреслити архітектуру, настрій і стиль кімнати. Спробуйте поекспериментувати з текстилем, це триватиме мінімум часу, а головне варіантів можна підібрати просто незліченну кількість.

015.jpg

Поновіть оббивку на дивані або кріслі, що може бути простіше! Якщо докласти зусиль, можна впоратися з цим завданням навіть без допомоги професіоналів. По суті, у вас вдома з’явиться новий комплект м’яких меблів, а фінансові витрати потрібні лише на покупку матеріалу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *