Як застосовується шкіра в інтер'єрі квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як застосовується шкіра в інтер’єрі квартири


У зв’язку з тенденцією звернення, що спостерігається нині, в дизайні інтер’єру до стилів арт деко і ар-нуво, що зародилися в 20-му столітті, застосування шкіри, як оздоблювального матеріалу набуло незвичайної популярності. Шик та розкіш в інтер’єрі знову знаходяться на піку моди. Причому слід зауважити, що використання шкіри аж ніяк не обмежується оббивкою меблів. Тепер вона може застосовуватися навіть для обробки стін, стелі та підлоги, а також окремих елементів в інтер’єрі для створення ефектних декоративних мотивів.

Шикарна вітальня з каміном, декорованим ефектною шкірою.Елегантний та брагородний інтер'єр зі шкіряною плиткою на стінахШкіряна підлога в інтер'єрі та благородний шкіряний диван кавового кольору.Коричневий шкіряний диван в інтер'єрі.Благроодні коричневі шкіряні крісла у вітальні

Оббивка шкірою меблів є традиційним способом використання даного декоративного матеріалу. Меблі оббиваються як натуральним матеріалом, так і штучним. Зазвичай зі шкіряною оббивкою виробляються дивани, крісла, сидіння стільців, ліжка, табурети та пуфи. Подібні меблі в інтер’єрі завжди ефектно виглядають і надають особливої ​​шляхетності та елегантності.

Щодо використовуваних кольорів найбільш поширеними вважаються чорний, коричневий (особливо кавовий відтінок), сірий, а також пастельні тони. Чорно-біле поєднання теж не менш популярне, як і поєднання рудих, бежевих та жовті квіти.

При цьому стилістика може бути абсолютно будь-якою і навіть найнесподіванішою. Сьогодні на шкірі робиться візерунок чи вишивка, вона прикрашається бісером, стразами, дерев’яними чи металевими елементами чи хутром – фантазії дизайнерів не обмежені. Крім цього, шкіра може зазнавати тиснення, лакування, перфорування, може складатися зі смужок і плетінок зі швами назовні, а для надання модного антикварного вигляду м’які меблі прикрашаються цвяхами з капелюшками великих розмірів.

В даний час, коли все розвивається і не стоїть на місці, шкіра використовується не тільки як оббивка для меблів — дизайнери пішли далі. Тепер цей чудовий матеріал застосовується для оформлення стільниць, ніжок обідніх столів, для декорування комодів, шаф, тумб, дверей, стільців — та навіщо, аж до шкіряних холодильників і шкіряних книжкових полиць.

Шафа, декорована шкірою

При цьому для цих цілей використовується виключно добротна матерія (натуральна патинована або вощена шкіра зі спеціальним просоченням, що захищає її від вологи). Прийоми застосування шкіри різні: предмети можуть бути з повним шкіряним обляганням, а можуть декоруватися лише окремі ділянки. Взагалі, шкіра відмінно поєднується з різними матеріалами, наприклад, такими як натуральне дерево, скло та хромований метал.

Шкіра в якості оздоблювального матеріалу для стін та стелі

Досить часто сьогодні дизайнери звертаються до прийому обробки шкірою стін та стелі. Для цього існують навіть шкіряні шпалери та шкіряна оздоблювальна плитка, щоправда, поки що не в будь-якому магазині, але інтерес до цього матеріалу стрімко зростає. А використовується цей вид оздоблення для інтер’єрів класичного та етнічного стилів. Найбільш поширеним способом є імітація шкіри страуса чи крокодила. Також можуть комбінуватися фрагменти натуральної та штучної шкіри.

Ефектна вітальня з оздобленням стін чорною шкірою

Стельові покриття з м’ятої шкіри, як і настінні, дуже ефектно виглядають. Однак, все ж таки слід обережно підійти до питання декорування стін шкірою, щоб не вийшло зайвої химерності. Найкраще для початку декорувати одну стіну — це дозволить вам краще придивитися до даного матеріалу.

Стіна, декорована шкіряною плиткоюШкіряна плитка як оздоблювальний матеріал для стін
Шкіряні шпалери випускаються в рулонах або виготовляється плитка на вінілової основі. Як стельові, так і настінні покриття мають різну фактуру вироблення, забарвлення, наприклад, вони можуть бути з об’ємним тисненням або візерунковим розписом. До речі, існує керамічна плитка, повністю обтягнута шкірою або декорована окремими шкіряними елементами. Зазвичай вона використовується для оформлення інтер’єру кухні, коридору або ванної кімнати.

Шкіряні стіни в інтер'єрі ванної кімнати

Шкіра як підлогове покриття

Насамперед, хочеться відзначити, що шкіра є «живим» матеріалом. Для того щоб перевірити це, пройдіться по шкіряній підлозі і ви виявите дивовижні та унікальні відчуття. Адже шкіра завжди була привілеєм королів за часів Ренесансу. До того ж, проведене тестування показало, що цей матеріал має відмінну міцність, зносостійкість і водонепроникність, що підтверджує його абсолютну надійність.

Шкіряна підлога дарує незвичайні відчуття

Шкіряне покриття для підлоги в інтер'єрі
Зазвичай шкіряне покриття підлоги застосовується в таких приміщеннях, як бібліотека, особистий кабінет або спальня. Однак завжди варто пам’ятати про те, що куріння в таких приміщеннях суворо забороняється, т.к. шкіра чудово вбирає усі запахи. Цілком не підходить шкіряна підлога для передпокоїв, для кухонь та дитячих кімнат, тобто. для площ із активною експлуатацією, т.к. шкіра – матеріал дорогий.
Також дуже часто в інтер’єрах використовуються шкіряні килимки з оригінальною структурою, наприклад, у вигляді стриженої замші або кручених і плетених стрічок і шнурів або просто у вигляді гладкої поверхні. До речі, надзвичайно ефектні комбіновані килими зі шкіри та хутра.

Шкіра як аксесуари

Шкіряні аксесуари сьогодні можна зустріти найрізноманітніші, наприклад декоративні шкіряні кошики або світильники з плафонами, обтягнутими шкірою.

Шкіряний світильник в інтер'єрі

Крім цього, шкірою можуть декоруватися ручки дверей та шаф, а також, вази, попільнички, штори, жалюзі та інше – все це надає інтер’єру особливої ​​стильності. В даний час з розвитком технологій обробки та вироблення шкіри даний матеріал став взагалі досить широко застосовуватися. Шкірою може обтягуватися не тільки меблі, а й побутова техніка, комп’ютери, телефони і т.д., що дозволяє звичайну річ перетворити на «живу», а також зробити ексклюзивним предметом, а інтер’єру надати особливий шик та тепло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *