Як заощадити при покупці кухні, знижуємо ціну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як заощадити при покупці кухні, знижуємо ціну





Знижуємо ціну кухні: як заощадити

Чи можна придбати зручний, багатофункціональний, довговічний та стильний кухонний гарнітур, але при цьому заощадити на замовлення кухні? Так, якщо обдумати її заздалегідь і скористатися кількома порадами від досвідчених дизайнерів та меблярів.

Економне планування кухні

Економія неможлива без детального планування та проектування: саме ескіз дозволяє зрозуміти, яких елементів можна відмовитися. Складіть ідеальний проект кухонного гарнітуру з описом матеріалів, відтінків та фурнітури, оцініть його та вирішіть, що можна виключити без шкоди для комфорту та краси.

Економне планування кухні

Надішліть свій проект відразу в кілька компаній для розрахунку. Не забувайте уточнити, які матеріали пропонує виробник, аж до їхньої марки. Відправити ескіз можна не тільки до меблевих майстерень, а й агрегаторів – наприклад, до інтернет-магазинів. Вони співпрацюють з кількома фабриками, хоча одна з них обов’язково запропонує бажаний кухонний гарнітур за низькою ціною.

Лайфхакі при плануванні

Правильне планування допоможе заощадити на купівлі кухні, у цьому випадку працює правило «чим простіше, тим дешевше». Звичний, доступний і простий варіант – пряма кухня, дорожчий – кутова, а найвищою буде вартість П-подібного гарнітура.

Лайфхакі при плануванні

Але острівне планування у великому приміщенні дозволяє максимально розвантажити другий ярус, відмовившись від верхніх модулів та навісних елементів.

Вартість кухні

Вартість кухні в результаті може вийти нижче, ніж у кутового варіанта. Інші секрети, які допоможуть знизити підсумкову вартість:

  • Звертайте увагу на тип дверей у шафок. Заощадити на покупці кухні можна, якщо вибирати моделі з дверцятами, оскільки ціна у відкидаються вище через наявність додаткових деталей.
  • Шафки з одними широкими дверцятами дешевші, ніж з двома.
  • Не встановлюйте високі шафи в стелю, вибирайте кухонні модулі стандартної висоти. Чим вище шафи, тим дорожчим буде їхнє виготовлення. Крім того, антресолі — це зазвичай «мертва зона», в якій не зберігається нічого потрібного.
  • Розраховуйте та збільшуйте ширину елементів. Вартість однієї шафки стандартної ширини 80 см буде нижчою, ніж у двох по 40 см.
  • Замініть частину навісних шаф відкритими полицями, які не мають фасадів.
  • Достатньо 1-2 висувних ящиків, щоб розмістити в них начиння, яким ви користуєтеся особливо часто.
  • Відмовтеся від кутових кухонь із п’ятикутними шафками на користь звичайних моделей, що з’єднуються під кутом 90 градусів.

Якщо ви все ж таки вибрали кутові шафки, то не варто економити на їхній «начинці». Різноманітні каруселі та полиці, що виїжджають, дозволять розмістити там безліч предметів, які буде легко дістати. Це заощаджує простір і дозволяє відмовитися від верхніх ящиків.

Купуємо кухню частинами

Зекономити на облаштуванні кухні можна, якщо купувати гарнітур частинами. Варіантів такої покупки може бути два:

  • Придбати недорогий готовий корпус, а фасади до нього замовити окремо, при цьому вони можуть бути дорожчими.
  • Придбати кухонний гарнітур окремими модулями.

Виробники, напевно, пропонуватимуть виробництво меблів за індивідуальними параметрами. Це дозволяє раціонально використовувати площу кухні, але суттєво збільшує її вартість. Продумайте планування так, щоб обійтися стандартними конструкціями.

Купуємо кухню частинами

Зменшуємо кількість радіусних елементів

Будь-який радіусний елемент підвищує вартість кухонних меблів у середньому на 10%, оскільки їхнє виготовлення досить трудомістке. Альтернативні способи зробити торець логічним та завершеним:

  • відкриті полиці;
  • барні стійки;
  • шафки зі скошеними кутами.

Економимо на матеріалі фасадів

Бюджетний матеріал для фасадів – ламінована ДСП. Однак МДФ екологічніший і прослужить довше. Попросіть виробника розрахувати вартість дизайн-проекту вашої кухні в обох варіантах. Не виключено, що різниця буде не надто велика.

Економимо на матеріалі фасадів

Працюючий спосіб економії на фасадах – комбінація дорогих та дешевих матеріалів. Наприклад, фасади нижніх шафок можуть бути виконані з ламінованої ДСП, а верхніх — з дорожчого МДФ з емаллю. Недорога альтернатива емалі – глянсова плівка ПВХ, яка не дає такого дзеркального рівного блиску, але все одно виглядає респектабельно.

Кухню з масиву купити не вийде, але заміною можуть стати фасади з МДФ, облицьовані натуральним шпоном. Ще один спосіб економії на матеріалах – відмова від скляних фасадів. Якщо ж дуже хочеться, щоб вони були, віддавайте перевагу прозорому склу перед пофарбованим або матовим.

Звертайте увагу на практичність вибраного матеріалу. Наприклад, глянсові фасади кухонних гарнітурів виглядають дуже стильно, але потребують постійного догляду, видалення слідів пальців та жирних бризок.

Стиль кухонного гарнітуру

Ще одна відповідь на питання, як можна зробити кухню дешевшою, — підібрати її стиль. Доступний варіант – модерн, який передбачає гладкі поверхні. Найдорожчий — класика, з великою кількістю деталей, складною обробкою і вставками з вітражів.

Стиль кухонного гарнітуру

На вартість гарнітура впливає і колір фасадів: чим він оригінальніший, тим вищою буде ціна. Стандартні варіанти — білий, бежевий, сірий, коричневий, фіолетовий. Всі вони підійдуть для кухні на замовлення в стилі мінімалізм, який ще довго не вийде з моди.

Матеріал стільниці

Дорогі матеріали, від яких відразу потрібно відмовитись, якщо стоїть питання, на чому можна заощадити при замовленні кухні, — натуральний камінь, масив дерева. Набагато дешевше ДСП, покрита пластиком, а найбюджетніший вибір – ламінована ДСП.

Матеріал стільниці

При дбайливому поводженні така стільниця прослужить до 10 років. Якщо вона буде сильно пошкоджена, при її заміні також можна заощадити бюджет, на відміну від стільниці з натурального каменю або дерева.

Дорогі моделі включають цілісну стільницю. Це зручне рішення, оскільки відсутні щілини, які можуть потрапити бруд і вода. Але якщо постає питання, як заощадити, краще вибирати окрему стільницю для кожного елемента, а щілини закривати спеціальними ущільнювачами.

Фурнітура кухонних меблів

Значна частина бюджету при купівлі гарнітури йде на фурнітуру, тому цей пункт потрібно обдумати дуже уважно. Заощадити на фурнітурі допоможуть лайфхаки:

  • Поставити дорогі напрямні тільки на ящики, де зберігатиметься важке начиння (каструлі, сковороди). Вартість інших можна здешевити, якщо використовувати прості роликові напрямні.
  • Не обов’язково купувати фурнітуру одразу при замовленні гарнітура. Порівняйте її ціну на сайтах в Інтернеті. Можливо, самостійна купівля ручок буде вигіднішою.
  • Останній етап покупки – встановлення. Часто виникає спокуса купити якісну кухню без збирання, щоб зібрати її самостійно. Перш ніж приймати рішення, уточніть умови дії гарантії. Багато фабрик дають її тільки якщо гарнітур збирали співробітники компанії.

Нарешті, не забувайте про знижки та розпродажі. Вони проходять не тільки в онлайн-і офлайн-магазинах, а й на виставках. Після закінчення роботи чергового меблевого форуму виробники кухонних гарнітурів пропонують виставкові зразки із суттєвими знижками.

У статті були використані матеріали із сайту: https://www.masterm.by

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *