Як за допомогою трафарету зробити інтер'єр більш оригінальним
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як за допомогою трафарету зробити інтер’єр більш оригінальним


Трафаретом називають як пристрої для нанесення ідентичних один одному зображень, так і одержувані в результаті цього нанесення зображення. Як правило, говорячи про трафарет-пристосування, мають на увазі лист паперу, картону або тонкого пластику з вирізаними в ньому декоративними елементами, через які фарбою і наноситься зображення.

Таку заготовку можна зробити самостійно, можна купити готовий трафарет або завантажити його з Інтернету. Останнім часом стали з’являтися наклейки, що імітують зображення, створене за допомогою трафарету.

Використання трафаретів в інтер'єрі

Універсальність трафаретів проявляється буквально у всьому: у можливості їх використання в приміщеннях будь-якого призначення, у можливості використання на різних поверхнях, на будь-яких площах, для різних цілей.

Як прикрасити інтер'єр за допомогою трафарету

Від Скандинавії до Японії

Трафарети можна використовувати у будь-якому інтер’єрі, єдиним обмеженням у цьому питанні буде стилістична витриманість трафаретного зображення. Так, «скандинавський» інтер’єр, що характеризується простотою форм, буде ідеально доповнений зображеннями, що імітують малюнки грифелем або вугіллям.

Для сюжету краще вибирати рослинні мотиви, зображення тварин та людей, сільських будиночків, вітряків та інших елементів селянського побуту. Для білих стін практично обов’язкових для скандинавського стилю підійдуть зображення чорного, сірого або інших неяскравих кольорів.

Особливості використання трафаретів в інтер'єрі

Трафарети стануть чудовим рішенням для інтер’єрів у стилі модерн — хитромудрі складні візерунки на стінах візуально поєднають складні форми люстр і м’яких меблів, візерунки на килимах і ліпнину на стелі.

Причому, у випадку з цим стилем, підійдуть і орнаменти з елементів, що повторюються, будь-яких кольорів і відтінків. Орнаментом можна прикрасити хоч усі стіни, просто переміщуючи трафарет. Дорого виглядають трафаретні візерунки на стелі.

Трафаретні візерунки на стелі

Сучасні стилі лофт та мінімалізм відмінно доповнюються трафаретними зображеннями урбаністичного характеру. Різні геометричні фігури, міські сюжети, телеграфні стовпи чи панорами сучасних міст — все це прикрасить приміщення, зробить його надзвичайно стильним.

Трафаретні візерунки на стіні

Східний стиль орієнтал чудово декорується трафаретами. Гілки сакури, лелеки та коропи, орігамі і навіть китайські дракони — по суті, будь-який мотив може бути втілений у трафаретному зображенні.

Підбираємо трафарет до приміщення

Кухню та вітальню краще декорувати зображеннями без конкретних сюжетів. Для цього підійдуть рослинні мотиви чи легкі форми без прямих і ламаних ліній.

Підбираємо трафарет до приміщення

Ванну кімнату і спальню, де потрібно створювати атмосферу відпочинку і розслаблення, також краще прикрашати хитромудрими природними візерунками і квітковими орнаментами. Підійдуть і птахи, і квіти, та гілки дерев.

Використання трафарету у ванній кімнаті

Дитяча — ідеальне «полотно» для масштабних зображень, що диктуються загальною стилістикою: машини, літаки, піратська тема, мультяшні герої, нанесені за допомогою трафаретів, зроблять дитячу неповторною і радуватимуть дитину.

Використання трафарету у дитячій кімнаті

Розмір трафарету – не головне!

Не варто забувати, що трафарети чудово підходять не тільки для декорування стін та стель. Трафаретні малюнки чудово виглядатимуть на холодильнику, меблях або міжкімнатних дверях.

Використання трафарету в інтер'єріЯк прикрасити інтер'єр за допомогою трафарету

Візерунки, квіти, звірі — кожен такий трафарет, незважаючи на невеликі розміри, допоможе ясніше розкрити задум дизайнера. Так, масштабні роботи на всю стіну помітніші, але навіть невеликі трафарети здатні бути не менш виразними і навіть стати «сіллю» всього інтер’єру!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *