Як використовувати в інтер'єрі теплий кораловий
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використовувати в інтер’єрі теплий кораловий


Як звичайно, наприкінці року Інститут Кольору Pantone оголошує головний відтінок сезону, що наступає, і в 2019 ним став теплий кораловий. Насправді, цей колір не такий простий і описуючи його, потрібно відзначити, що він не тільки має явно виражений помаранчевий, тобто теплий підтон, але також відрізняється яскравістю і, при цьому, абсолютною природністю.

001.jpg

002.jpg

Ось так виглядає теплий кораловий на фарбуванні. Також фахівці завжди дають низку коментарів, описів до названого кольору, які повною мірою розкривають його. Про кораловий зазначено, що він життєствердний, м’який та привітний. Звичайно, вибір кольору для інтер’єру — це завжди питання смаку і сліпо слідувати моді не варто, але подібні рейтинги хороші принаймні тим, що дозволяють звернути увагу на той відтінок, на який ви ніколи не подивилися б. Можливо, саме м’який та радісний кораловий стане джерелом натхнення та початком стильних змін. Якщо дивитися об’єктивно, це колір яскравий і підходить більше для створення акцентів, ніж для бази. Як правильно використовувати новий модний кораловий в інтер’єрі, щоб створити актуальний і комфортний дизайн?

003.jpg

Найпростіший і найдоступніший спосіб ввести в палітру будь-який, навіть найяскравіший і найскладніший відтінок – додати предмети текстилю. Покривало на ліжку може стати тією яскравою плямою, якої так не вистачає в лаконічній нейтральній палітрі.

004.jpg

Приблизно так само працює прийом із декоративними подушками. Якщо ви не готові вкладати в інтер’єр багато коштів, але, при цьому, хочете іноді змінювати його, пробувати нові кольори та принти, то немає комфортнішого способу, ніж міняти елементи текстилю, наприклад, чохли на подушках. Цей варіант хороший ще й тим, що ви навряд чи втомитеся навіть від дуже активного кольору, адже подушки або покривало завжди можна на якийсь час прибрати.

005.jpg

Якщо кораловий вам точно до душі, можна піти далі і ввести модний відтінок вже в більшому обсязі. Цікаво виглядає наступний прийом: ви додаєте відразу кілька елементів активного кольору, але розподіляєте їх по всій кімнаті. Таким чином, колір присутній скрізь і рівномірно, при цьому зберігається цілісність картинки, але взагалі інтер’єр не виглядає перевантаженим.

006.jpg

Якщо піти ще далі, можна пограти з різними відтінками того самого кольору, додавати або зменшувати яскравість, насиченість тону. Важливо лише стежити, щоб усі вибрані варіації кольору виглядали поруч гармонійно. Так, наприклад, в інтер’єрі цієї вітальні тільки кавовий столик виконаний в активному кораловому тоні, а інші елементи декору мають набагато приглушеніший відтінок, що створює комфортну оку, м’яку палітру.


007.jpg

Якщо ж ви впевнені на сто в тому, що саме теплий кораловий повинен стати головною домінантою інтер’єру, можна розглянути покупку великих предметів меблів, виконаних у цьому кольорі. Так, пара нових крісел, диван або кухонний гарнітур в одну мить змінять вигляд вашого будинку, додадуть енергії та динамізму.

008.jpg

Зрозуміло, не варто робити такий сміливий крок лише тому, що кораловий названий наймоднішим відтінком. Але якщо ви давно закохані саме в цей колір або вже випробували його в менших обсягах, то зараз саме час задуматися про зміни. Виробники помітно розширюють асортимент продукції саме в актуальному кольорі, тому рік, що наступає, є найбільш вдалим часом для покупки.

009.jpg

Створення акцентної стіни – дизайнерське рішення, яке стало вже майже класичним, актуальним і в даному випадку. Ввести новий колір в інтер’єр можна і таким сміливим способом.

010.jpg

Варто пам’ятати тільки про те, що при фарбуванні однієї зі стін настільки насичений відтінок, обов’язково потрібно залишити всі інші стіни в нейтральній гамі. З кораловим добре поєднуватимуться м’які бежеві, сіруваті відтінки, білий або кремовий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *