Як використовувати світлі сині відтінки в інтер'єрі кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використовувати світлі сині відтінки в інтер’єрі кухні


Синій колір є одним з найпопулярніших при створенні інтер’єрів, він відрізняється не лише прекрасними естетичними характеристиками, але й універсальністю. Завдяки різноманітності тонів і напівтонів, синій може бути використаний в абсолютно будь-якому інтер’єрному стилі та добре підійде для роботи в будь-якому приміщенні.

Якщо темні та насичені сині асоціюються з королівським дизайном, то легкі та світлі – символ свіжості та сучасного підходу у всьому. При розробці інтер’єру кухні дуже часто вибирають саме блакитні та бірюзові варіації синього кольору. Бірюзовий, розбілений блакитний, дуже світлий синій ідеально доповнять як затишну кухню невеликої площі, так і простору вітальню з виділеною столовою зоною. Розглянемо докладніше, як і з чим поєднувати світло-сині тони в інтер’єрі кухні.

001.jpg

Для тих, хто звик до нейтральної колірної гами в декорі будинку, запровадження яскравого кольору може стати справжньою подією. Незважаючи на те, що бірюзовий виглядає дуже стримано і спокійно, на тлі сірих або бежевих відтінків він неодмінно стане яскравою плямою. Саме тому дизайнери у таких випадках не вводять новий колір у великому обсязі, а починають із малого. Так, у випадку з кухнею, придбайте спочатку кілька аксесуарів бірюзового кольору: вазу для фруктів, підставку для торта або декоративні серветки. Якщо колір вам не підійде або через якийсь час набридне, легко замінити деталі декору на нові.

002.jpg

Якщо хочеться помітніших змін, придбайте набір стільців насиченого бірюзового кольору. У такому відтінку навіть найпростіші стільці виглядають яскраво та незвично.

003.jpg

Ще одна можливість ввести в палітру новий, яскравіший колір – покупка світильників. Погодьтеся, саме у бірюзовому відтінку підвісний кухонний світильник виглядає максимально стильно. Дуже добре такий прийом працює у сучасних стилях, а також у таких напрямках, як прованс чи поп-арт.

004.jpg

Коли перший ознайомлювальний етап роботи з новим кольором успішно пройдено, і ви переконалися, що вам з ним комфортно, варто розглянути глобальніше його впровадження у ваш інтер’єр. Створення акцентної стіни – один із універсальних способів декорування простору, який підходить майже завжди. Суть його полягає в тому, що одну зі стін у кімнаті фарбують на відміну від інших стін відтінок або колір. Іноді різниця може бути ледь помітною, а у деяких випадках створюється максимальний контраст. Це дуже зручний спосіб ввести в палітру яскравіший тон, при цьому, зберігши задуманий спочатку характер декору.

005.jpg

Втім, фарбування всіх стін в один із світлих синіх відтінків також може виглядати дуже ефектно. Приймаючи подібне рішення, варто врахувати багато нюансів, адже ви практично повністю змінюєте основний тон інтер’єру кухні. Не варто використовувати занадто темний або яскравий відтінок, навіть якщо на невеликому вифарбуванні він здається дуже привабливим. Також враховуйте площу та рівень природного світла в кухні: для невеликих та затінених просторів більше підійдуть світлі варіації блакитного або бузкового кольору. А ось насичений бірюзовий, незважаючи на всю свою красу та універсальність, може дуже швидко набриднути, якщо не розбавити його білим, світло-сірим або бежевим.

006.jpg

Кухонні меблі бірюзового чи насиченого блакитного кольору? Дуже оригінальне та свіже рішення! Не менш приємно і те, що створити новий гарнітур ви можете самостійно, витративши на це кілька годин і невелику кількість грошей. Просто пофарбуйте старий кухонний гарнітур у новий колір!

007.jpg

Кухонний острів може стати ідеальним об’єктом для декораторських експериментів. Він зазвичай розташований у центрі кімнати, завдяки чому можна додатково акцентувати на ньому увагу за допомогою кольору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.