Як використовувати стару швейну машинку в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використовувати стару швейну машинку в інтер’єрі


Нове життя старої швейної машинки в інтер'єрі

Напевно, в кожному будинку знайдеться хоча б один предмет меблів, який вже давно перестав поєднуватися з інтер’єром, що постійно змінюється, який важко обіграти по-новому, але ще важче його викинути. Одним з таких об’єктів є старовинні швейні машинки, оздоблені справжньою деревиною та багато прикрашені чавунним литтям. Деякі зразки втратили свою функціональність і не використовуються за прямим призначенням, але досі мало хто піднімається рука викинути цей майже антикварний предмет. Насправді викидати подібні речі точно не варто, адже якщо розкрити їхній потенціал і вдихнути нове життя, ми отримаємо унікальний предмет меблів, який може виконувати тисячу функцій.

Швейна машина підставка під раковину

Ви здивуєтеся, але стара швейна машина може знайти нове життя… у ванній кімнаті! Тільки погляньте на цей незвичайний інтер’єр: господарі будинку створили оригінальну підставку під раковину, використавши машинку як основу. Проект, який здається не тільки незвичайним, а й нездійсненно складним, насправді навіть новачкові. Підберіть потрібний матеріал для створення стільниці, проведіть обладнання для відведення води та приділіть особливу увагу міцності всієї конструкції.

Швейна машина підставка під раковину

Ще один проект інтер’єру ванної кімнати, що втілює цю ідею. Деталі тут обіграні зовсім інакше, але загальний концепт повторено точно.

Швейна машина підставка під раковину

Ще один безперечний плюс старої швейної машинки в тому, що вона майже завжди має ряд висувних ящиків, які ніколи не зайві і у ванній, і будь-якій іншій кімнаті.

Стара швейна машина як столик

Крім ванної кімнати, стара швейна машинка може стати в нагоді в інтер’єрі спальні. В даному випадку дизайнер працював з невеликою моделлю, у якої не лише робочий механізм, а й сама стільниця були зняті. Тепер мало хто з першого погляду здогадається, що цей витончений кований столик мав колись зовсім інше «життя».

Швейна машина як столик

Переоцінити наявність додаткового компактного столика в зоні передпокою досить складно, адже тут завжди не вистачає місця для зберігання тисячі та однієї дрібниці, починаючи з ключів та закінчуючи парасольками.

Швейна машина як обідній стіл

Якщо вас не лякає трохи складніша робота з переробки старої машини, ви можете отримати в результаті повноцінний обідній стіл, можливо, не такий вже й широкий, але на дві персони він відмінно підійде.

Швейна машина як кухонний столик

Ретро-елементи просто незамінні для створення інтер’єрів у дусі минулих століть.

Швейна машина як обідній стіл

Витончена ковка, яка притаманна багатьом старим машинкам, ідеально доповнила цей інтер’єр, виконаний у сучасному дусі та розбавлений деталями стилю п’ятдесятих.

Швейна машина - обідній стіл

Швейна машина столик

Дуже цікаву стильову композицію створив дизайнерка в інтер’єрі цього холу. Чисто побутові предмети старовини гармонійно є сусідами з декоративними деталями, характерними для сьогоднішнього дня.

Швейна машина журнальний столик

Якщо у вашій вітальні давно не вистачало якогось стильного акцентного елемента, то така ідея може здатися вам цікавою. Така витончена тумба, крім декоративності, виконає і практичну функцію.

Швейна машина садовий столик

У тому випадку, якщо в квартирі або будинку місця для старої швейної машинки в її новому вигляді все ж таки не знайшлося, зверніть увагу на облаштування садової ділянки. Там теж не буде зайвим витончений столик, який до того ж завдяки підвищеній міцності прослужить довго.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.