як використовувати простір та правильно оформити приміщення
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

як використовувати простір та правильно оформити приміщення


Маленькі хитрощі для організації простору у вітальні

Існує безліч варіантів для організації простору інтер’єру вітальні. Найпопулярніший з них – використання модульних меблів, об’єднаних у комбінацію: частково закриті або відкриті повністю стелажі. На стелажах, що окремо стоять, і на різних підвісних полицях можна розміщувати книги з домашньої бібліотеки, сувеніри та милі штучки, які до того ж можуть чудово підкреслити інтер’єр кімнати. Невисокі журнальні або двоярусні кавові столики можна використовувати для зберігання предметів, які найчастіше використовуються. Наприклад, якщо книгу зберігати біля дивана, вона завжди буде «під рукою», коли виникне бажання почитати.

Поради для організації простору невеликою вітальнею.

1. Щоб інтер’єр виглядав гармонійно, меблі для обстановки вітальні необхідно вибирати одного відтінку.

2. Для розміщення на зберігання в шафах великої кількості речей, полиці в меблях треба встановлювати на різній відстані один від одного відповідно до розмірів предметів.

3. Для зберігання дрібниць можна використовувати різні вставки та невеликі плетені кошики, які виглядають стильно навіть на полиці відкритого стелажу.

4. Зонувати невелику кімнату можна за допомогою стелажу, розміщеного перпендикулярно до довгої стіни кімнати. Це дуже зручно. Взяти потрібну річ зі стелажу можна з будь-якого боку.

5. Щоб кімната здавалася більше, не треба змушувати її невисокими і широкими меблями, оскільки вона тільки займає простір. Для зберігання речей там, де це можливо, краще використовувати підвісні конструкції.

6. Простір біля вікон у вітальні також можна ефективно використовувати для зберігання різних предметів, якщо розмістити там стелажі.

7. Якщо у вітальні необхідно розмістити на зберігання ще й одяг, кілька стелажів повинні бути закритою конструкції. Щоб шафи не псували зовнішній вигляд кімнати, необхідно вибирати меблі із дзеркальними, пластиковими дверцятами або з дверцятами з матового скла.

8. Дзеркальні вставки на стінах полиць та підсвічування всередині шаф візуально розширять кімнату та акцентують увагу на її оздобленні, а не на розмірах.

Всі ці хитрощі при розробці дизайн-проектів використовуються дизайнерами вже давно, і досить успішно. Втілити в життя всі перераховані прийоми допоможуть дизайнери інтер’єру студії Павла Полинова: це легко, а ефект приголомшливий!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.