Як використовувати картатий принт в інтер'єрі?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використовувати картатий принт в інтер’єрі?


Новий погляд на використання картатого принта в інтер'єрі

Декоративний малюнок у вигляді клітини досить поширений в інтер’єрному дизайні, але майже завжди під словом «картатий» ми маємо на увазі теплий пухнастий плед. Насправді, картатий принт може бути дуже і дуже різноманітним, він не обмежується якоюсь певною колірною гамою, формою чи призначенням. Сьогодні подібний малюнок можна зустріти в найнесподіваніших втіленнях та в інтер’єрі абсолютно будь-якої кімнати: у класичній домашній бібліотеці, строгому та стриманому кабінеті, вітальні, їдальні або навіть кухні. Погляньте на 13 оригінальних способів комбінації картатого принта з іншими деталями декору.

картатий принт в інтер'єрі

Сміливо поєднуйте клітинку з іншими принтами! Не бійтеся навіть таких екстравагантних міксів, як клітина плюс леопард. Завдяки своїй геометричності та суворим лініям, цей принт здатний гармоніювати з будь-якими малюнками – квітковими, тваринами, абстрактними. Подібні поєднання допоможуть створити настільки модний еклектичний стиль інтер’єру.

картатий принт в інтер'єрі

Виберіть один предмет, який стане центральним акцентом інтер’єру, наприклад, як цей вигнутий столик яскравого кольору. Насичена палітра плюс клітина – відмінне поєднання, яке задає тон усій кімнаті.

картатий принт в інтер'єрі

Білий колір завжди був і є ідеальним тлом для будь-якого принта, у тому числі клітини. Погляньте, як витончено в цьому інтер’єрі блакитний принт у вигляді клітини на стіні підкреслено світлими деталями – підвісними бра, стелажем зі світлого дерева, глянсовою поверхнею обіднього столу.

картатий принт в інтер'єрі

У спальні цей прийом також чудово працює. Крім білого, тут з’явився ще насичений чорний колір, який також простежується в малюнку клітини.

картатий принт в інтер'єрі

У цьому інтер’єрі представлена ​​приглушена палітра кольорів, і саме вона сприяє тому, що клітина виглядає дуже вишукано, неактивно, але вкрай привабливо.

картатий принт в інтер'єрі

Принт «клітина» якнайкраще поєднується з класичним стилем. Будь-які деталі інтер’єру, витримані в традиційному стилі, доповнюватимуть та посилюють ефектну клітину. У цій ванній дизайнер зупинив вибір на підвісних свічниках, класичних молдінгах та червоному дереві.

картатий принт в інтер'єрі

Якщо ви хочете досягти стриманого, «чистого» стилю в інтер’єрі, використовуючи при цьому клітину, обмежте колірну палітру двома-трьома відтінками, наприклад сірий, білий і чорний.

картатий принт в інтер'єрі

Напівпрозорий, ледь помітний картатий малюнок на покривалі чудово гармонує навіть зі стільки активними принтами у східному стилі, які представлені малюнком килима та наволочки.

картатий принт в інтер'єрі

Для того, щоб позбавити картатий принт від нальоту старомодності, додайте в інтер’єр сучасні, сміливі деталі. Так, наприклад, у цій вітальні досить традиційна темно-синя клітина виглядає сучасно і стильно завдяки подушкам, одна з яких додає нотку гумору, строгому кавовому столику та химерну форму гілки на ньому.

картатий принт в інтер'єрі

Клітина якнайкраще гармоніює зі стилем шеббі-шик, але ще ефектніше інтер’єр буде виглядати, якщо внести деякі корективи в цей стиль. Спробуйте створити м’якшу версію шебі-шик: замініть білий колір на кремовий, замість рюш і мережив виберіть лаконічні лінії і прості форми, ефект потертої, зістареної поверхні залиште лише на одному предметі меблів. Таким чином, легко створити нейтральну та неймовірно затишну основу для роботи з будь-яким картатим принтом.

картатий принт в інтер'єрі

Використовуйте для декору столу довгу декоративну смугу тканини, яка буде розташовуватися поверх основної скатертини і надасть столу стильного, завершеного вигляду.

картатий принт в інтер'єрі

Відійдіть від стереотипної палітри картатого принту – червоний, зелений, синій. Світлі тони виглядають сучасніше і свіжіше, нехай кімната наповниться м’якими формами та ніжними бежевими, молочними та сіруватими відтінками.

картатий принт в інтер'єрі

У цьому інтер’єрі велика кількість білого, майже білого відтінку дозволяє картатим малюнком вийти на перший план, це відмінний спосіб максимально підкреслити принт, що вам сподобався.

картатий принт в інтер'єрі

Інтер’єр кухні виглядає дуже нестандартно і яскраво завдяки сміливому рішенню – плитка для оздоблення стін має дуже яскравий картатий малюнок.

картатий принт в інтер'єрі

Яскраві, енергійні фарби, укладені в принт «клітина» — мабуть, останнє, що ви очікуєте побачити у поєднанні із строгою сучасною архітектурою. Саме тому, подібний прийом, використаний за межами будинку, виглядає приголомшливо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.