Як використовувати білий колір в інтер'єрі вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використовувати білий колір в інтер’єрі вітальні


Білий колір в інтер’єрі – ідея, яку, безперечно, варто розглядати, коли вибираєте новий відтінок для вашого будинку. Цей колір несе в собі масу плюсів: він наповнює приміщення об’ємом, навіть невелика кімната, пофарбована в білий колір, візуально набуває додаткової площі. Це колір легкості та лаконічності, він дарує настрій свіжості та чистоти. Однак, він має і свої недоліки, які, при належному відношенні, легко виправити під час планування кольорової гами та інтер’єру загалом. То як же працювати з білим кольором, щоб він розкрився повністю і зробив ваш інтер’єр незабутнім?

Пишна зелень в інтер'єрі

Ідеальним доповненням для приміщення, обробленого білим кольором, можуть стати прості рослини горщика. Пишна зелень якнайкраще доповнює і додатково підкреслює білий відтінок.

Скандинавський стиль

Якщо вам хочеться декорувати приміщення в білому кольорі, але ви не знаєте, як це краще зробити, зверніться до скандинавського стилю. Мабуть, жоден інтер’єрний стиль не використовує таку кількість білого, як скандинавський, і тут завжди є готові колірні схеми, перевірені роками, наприклад, білий, сірий і трохи чорного.

003.jpg

«Білий інтер’єр» зовсім не синонім нудного та одноманітного інтер’єру! Для того, щоб уникнути ефекту одноманітності, додайте в декор цікаві деталі, вони зовсім не повинні кидатися в очі, досить стриманих акцентів, наприклад, обробка стін витонченими дерев’яними панелями, що нагадують вагонку.

Як використовувати білий колір в інтер'єрі вітальні

Білий часто прикрадає обсяги та форми, тому вам потрібно створити їх навмисно і в трохи більшому обсязі. Можна використовувати для цього вази та статуетки того ж білого відтінку, в результаті ви отримаєте незвичайний, але дуже стильний ефект.

Як використовувати білий колір в інтер'єрі вітальні

Для того, щоб розставити необхідні акценти і врівноважити білий інтер’єр візуально, підійдуть також великі елементи декору, наприклад високий торшер незвичайної форми. Торшер, подібний до того, що представлений на фото, вище звичайного, але саме це виділяє його на загальному тлі і допомагає задати необхідний акцент.

Як використовувати білий колір в інтер'єрі вітальні

Ви здивуєтеся, але не тільки мінімалізм та повна стриманість доречні у білих інтер’єрах. Насправді, дуже цікаво виглядає поєднання на перший погляд непоєднуваних речей, таких, як, скажімо, тотальний білий та сільський стиль. Плетені килими сміливих кольорів, яскраві елементи декору, велика кількість дерева — все це розкривається ще цікавіше на тлі чистого білого кольору.

007.jpg

Сільський стиль може розкриватися також з іншого боку: у більш стриманих і простих речах. Це найбільш чітко простежується в меблів найпростіших форм, у мінімальному оздобленні та однотонних забарвленнях. Тут білий завжди стає невід’ємною частиною палітри кольорів.

Як використовувати білий колір в інтер'єрі вітальні

Зрозуміло, не варто забувати і про текстури, особливо коли справа стосується таких базових кольорів, як білий. Погляньте, одна зі стін в інтер’єрі цієї вітальні явно виділяється на тлі інших, хоча за кольором вони абсолютно однакові. Вся справа в її шорсткій текстурі, яка створює множинні тіні на поверхні.

Як використовувати білий колір в інтер'єрі вітальні

Інтер’єр, виконаний у білому кольорі, є ідеальною базою для використання безлічі дрібних і цікавих деталей. Сміливіше експериментуйте із найяскравішими колірними поєднаннями, створюйте акценти. Навіть невеликі аксесуари яскравого кольору можуть стати виграшними і ключовими деталями декору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.