Як використати яскравий помаранчевий колір в інтер'єрі кухні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як використати яскравий помаранчевий колір в інтер’єрі кухні


Помаранчевий колір цілком заслужено носить звання одного з найенергійніших і в широкому сенсі яскравих тонів на палітрі. Він заряджає бадьорістю та наповнює будинок теплом, за що й любимо дизайнерами. А якщо згадати, як мало по-справжньому сонячних днів випадає на осінньо-зимовий період, то взагалі виявиться, що помаранчевий – це чудовий вибір для всіх.

Втім, не можна сказати, що цей колір такий простий у зверненні, швидше навпаки, він вимагає верховенства в палітрі та уважного підбору супутніх відтінків.

001.jpg

Враховуючи непростий характер оранжевого кольору, можна сказати, що він ідеально підходить для інтер’єру кухні, адже тут, на відміну від, наприклад, спальні, немає необхідності створювати дуже спокійну і розслаблюючу атмосферу. Крім того, як стверджують психологи, саме помаранчеві відтінки сприяють не тільки гарному настрою, а й гарному апетиту, а також налаштовують на дружній лад і схильні до спілкування та відкритості. Можливо, ви звикли до більш нейтральних тонів в інтер’єрі, тому почати своє знайомство з помаранчевим краще з локальних акцентних деталей, поступово переходячи на сміливіші та цікавіші рішення.

002.jpg

Перший спосіб додати помаранчевий колір до декору кухні вже майже став класикою дизайну. Йдеться про акцентну стіну, яка доречна в будь-якому приміщенні і служить чудовим варіантом для тих, хто любить часто міняти навколишнє оточення. Просто перефарбувавши одну стіну, можна буквально отримати новий інтер’єр — ідеальне рішення, яке не вимагає ні особливих часових, ні фінансових витрат.

003.jpg

Наступним кроком нерідко стає фарбування всіх стін у яскравий відтінок. Подібний прийом сподобається лише тим, хто вже практично переконався, що помаранчевий їм підходить і хто почувається в цьому кольорі комфортно.

004.jpg

Насправді навіть повне фарбування в такий активний тон зазвичай не приносить дискомфорту, адже в кухні завжди багато великих предметів меблів і техніки, які буквально перекривають більшу частину стін, тим самим врівноважуючи яскравість.

005.jpg

Найбільш комфортний спосіб ввести в палітру інтер’єру будь-який яскравий колір — додати його як деталі. Такі невеликі спалахи помаранчевого стануть прекрасним доповненням у м’якій, нейтральній палітрі. У цьому проекті обрано дуже незвичайну духову шафу насиченого апельсинового тону, а для того, щоб підтримати відтінок, додано ще кілька декоративних деталей. У результаті класична кухня, рясна білим і коричневим кольором, виглядає так само стильно, але в ній з’явилася «родзинка».

006.jpg

Нерідко саме при оформленні кухні доводиться стикатися з проблемою маскування труб та комунікацій. Дуже просте рішення — фарбування стіни і все, що до неї прилягає, насичений помаранчевий. Такий яскравий тон з’їдає об’єм, особливо якщо ви вибираєте глухий матовий фініш, і за рахунок цього нерівності поверхні вже не такі помітні.

007.jpg

Не можна не згадати окремо і про роботу з кольором через меблі. Цей прийом дуже улюблений дизайнерами, адже він дає особливо широкий простір фантазії. Меблі можна переміщати і комбінувати, групувати для створення додаткового ефекту, крім того, навіть матеріал, з якого виготовлені стільці або крісла, може мати різний фініш, що робить варіації різноманітнішими. Сюди можна віднести і такі предмети інтер’єру, як світильники. Всі подібні елементи хороші ще й тим, що їх можна сміливо використовувати не тільки на кухні, а й у їдальні або вітальні.

008.jpg

Нарешті, помаранчевими можуть бути фасади кухонного гарнітура. Даний прийом у чомусь схожий на створення акцентної стіни, але все ж таки є принципова відмінність – меблі завжди має об’єм, а це означає, що колір не буде виглядати просто яскравою плямою, він більше інтегрований в загальну картинку і створює більший візуальний ефект.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *