як вибрати і як застосувати у різних кімнатах
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

як вибрати і як застосувати у різних кімнатах


Білий колір використовується в інтер’єрах і вже давно став базовим елементом, тобто невід’ємною частиною майже будь-якого проекту. Ми полюбили білий колір за його свіжість, здатність перетворювати будь-який простір і, звичайно, особливу гнучкість, адже він ідеально поєднується з чим завгодно. Однак, вибрати ідеальний білий не так просто, як може здатися.

Це починаєш розуміти, коли виявляєш, скільки відтінків існує і наскільки вони різні. Розглянемо докладніше питання вибору відтінку та його застосування у дизайні будинку.

001_home-design (1).jpg(до фото 1):

Професійні дизайнери знають, що той самий відтінок білого кольору може перетворити одну кімнату і зробити холодною і незатишною іншу. Здавалося б, той самий тон, але зовсім різний результат. Справа в тому, що дуже важливі вихідні дані приміщення, а саме те, яке в ньому світло. Якщо вікна кімнати виходять на північ, то краще вибирати теплі відтінки білого, вони додадуть затишку та посилять сонячне світло. Якщо ж кімната орієнтована на південь, в інтер’єрі добре виглядатимуть холодні тони білого, з вираженим сірим підтоном. В інших випадках вибирайте нейтральний білий.

002_home-design (2).jpg

Нерідко білий колір використовується в обробці стін лише частково, і в цьому випадку важливо вибрати відтінок, який гармоніюватиме з основним тоном. Для цього варто оцінити, чи теплий або холодний відтінок білого вам потрібен. Це залежить від того, який колір основний: з холодним блакитним, наприклад, добре поєднується білий із сіруватим підтоном, а з теплим персиковим – білий із ледь помітним жовтим підтоном.

003_home-design.jpg

Як використовувати білий колір в інтер’єрі спальні?

В даному приміщенні особливо важливо створити настрій розслаблення та комфорту. Білий іноді може виглядати занадто аскетично, тому якщо ви використовуєте його великий обсяг, потрібно продумати, як надати дизайну затишку за допомогою інших засобів. Це може бути об’ємні форми, текстури, матеріали.

Додайте до білого світлий сірий відтінок, вони створять об’ємну композицію, яка виглядає більш гармонійно, ніж чисто біла палітра.

005_home-design (4).jpg

Ще один хороший спосіб — вибрати білизна постільна білизна. Саме в тканині білий виглядає особливо гарно. Крім того, на тлі такого оздоблення ліжка більш ефектно виглядатимуть будь-які відтінки в обробці стін.

005_home-design (4).jpg

Як використовувати білий колір у дизайні кухні?

Кухонний простір чудово підходить для роботи з відтінками білого. Використовувати його соло не варто: по-перше, це не надто практично, а по-друге, кухня в цьому випадку може виглядати холодною та незатишною. Погляньте, як у даному інтер’єрі поєднуються матеріали та фактури різного характеру: метал, дерево, глянець. Саме в такій композиції білий виглядає стильно та свіжо.

006_home-design (5).jpg

В інтер’єрі ванної кімнати також добре працює білий колір. Тут він виконує ще одну важливу функцію: візуально розширює простір. Разом з добре продуманим освітленням обробка білого кольору здатна перетворити навіть найменшу і похмуру ванну. Також білий добре підходить для фону для цікавих декораторських рішень, наприклад, для незвичайної раковини, сяючої фурнітури або яскравих кольорових деталей.

007_home-design (6).jpg

Коли ми створюємо дизайн відкритого простору, наприклад кухні, об’єднаної з вітальнею або їдальнею, без білого кольору не обходиться майже жоден проект. В даному випадку важливо візуально поєднати зони з різним функціоналом, позначити, що цей простір єдиний за стилем. Для цього часто стіни обробляються у нейтральний білий тон. І вже на їхньому фоні можна втілювати будь-які декораторські задуми: складні колірні поєднання, змішування стилів тощо.

008_home-design (7).jpg

Найпростіший спосіб надати інтер’єру легкість та свіжість – прикрасити його шторами чи тюлем білого кольору. Такий прийом робить приміщення більш затишним та світлим та чудово працює для будь-яких стильових рішень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *