Як урізноманітнити базовий інтер'єр ванної
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як урізноманітнити базовий інтер’єр ванної


Говорячи про дизайн ванної кімнати, більшість з нас в першу чергу мають на увазі практичність та комфорт, що, звичайно, у цій зоні є найважливішим. Однак нерідко трапляється так, що, приділяючи увагу лише дуже базовим і потрібним речам, таким, як правильне планування, розмаїтість систем зберігання, зручні меблі та довговічне оздоблення, ми втрачаємо на увазі щось не менш важливе – стиль, родзинку, щось, що дає відчуття затишку.

Саме на прикладі дизайну ванної кімнати дуже легко відстежити цю тенденцію, яка загалом добре простежується і в інших приміщеннях. Як же можна легко і швидко урізноманітнити базовий інтер’єр і додати до нього потрібні акценти?

001.jpg

Один із найпростіших, але ефективних прийомів – правильна робота з текстурами, а саме їхня різноманітність. Суть цього методу полягає в тому, що, додаючи в інтер’єр текстури різного характеру, ми робимо його більш об’ємним, цікавим, і навіть дуже лаконічний дизайн у такому разі не виглядатиме монотонно та нудно. На прикладі цієї ванної кімнати добре видно, що можна використовувати: плитка для підлоги і настінна плитка, натуральне дерево, метал — всі матеріали мають добре виражений фініш і створюють цікаву композицію.

002.jpg

Роботу з металом можна виділити як самостійний і дуже стильний прийом. Сьогодні великою популярністю у дизайнерів користуються латунь та мідь, їх м’який та теплий відтінок ідеально доповнить майже будь-який інтер’єр ванної кімнати. Металеві елементи легко додати через аксесуари, але якщо ви купуєте їх у різних брендах чи колекціях, то простежте, щоб відтінок точно збігався, адже на тлі нейтральної гами різниця в тонах буде дуже добре помітна.

003.jpg

Ще один оригінальний спосіб урізноманітнити базовий інтер’єр – укласти плитку нестандартним чином. Так, наприклад, як зроблено в цій ванній кімнаті: в цілому нічим не примітна біла плитка укладена ялинкою, що відразу зробило інтер’єр приміщення незвичайним і привабливим.

004.jpg

Якщо ви не хочете привносити в інтер’єр нічого яскравого і незвичайного, цілком можна попрацювати зі звичними речами. У випадку ванної кімнати, ключовим елементом, звичайно, може стати ванна. Велика чи маленька, незвичайної форми чи класична, вона у будь-якому разі чудово працює як центральний акцент. У цьому проекті для того, щоб підкреслити лаконічну форму та колір ванни, їй створили фон за допомогою плитки з цікавим геометричним малюнком.

005.jpg

Для тих, хто готовий до більш складної роботи, але і більшого результату, підійде ідея легкої стилізації ванної кімнати. Так, можна додати кілька елементів, характерних для певної епохи: в обробці, в палітрі кольорів, в меблів і, звичайно, аксесуарах. Поєднуйте їх із сучасною базою та отримайте стильний інтер’єр із родзинкою.

006.jpg

Продумайте системи зберігання, навіть якщо вам здається, що це питання давно й ретельно опрацьоване. Іноді можна задіяти ті зони, які раніше не помічені, нехай навіть для цієї мети доведеться замовляти виготовлення меблів. Таке рішення не тільки зробить дизайн ванної кімнати унікальним та цікавим, але й значно підвищить його практичність.

007.jpg

Ще один безвідмовний спосіб вивести інтер’єр на новий рівень – робота зі світлом. Нерідко ми навіть не уявляємо, як сильно може змінитися кімната, якщо додати до неї багаторівневе, гармонійне світло. Використовуйте не тільки загальне джерело світла на стелі, але й точкові підсвічування, що доповнюють та виділяють потрібні зони.

008.jpg

Підійдіть до питання творчо! Можна додати інтер’єру вишуканості та оригінальності, не відмовляючись від звичних речей, а просто замінити їх на нові, більш креативні. Так, наприклад, замість звичайного білого «змійовика» купити чорний, а замість бежевої плитки підлоги укласти таку ж, але з цікавим геометричним малюнком.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *