Як створити затишну кухню, в якій немає місця безладдя
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити затишну кухню, в якій немає місця безладдя


Кухня — особливе місце в будь-якому будинку, і зовсім неважливо, говоримо ми про окрему простору кімнату або про пару квадратних метрів, виділених під кухню в невеликій квартирі-студії. Сучасний підхід у дизайні передбачає створення інтер’єру, який не тільки виглядає красиво і є максимально зручним, але й відповідає особливому запиту – радує нас щодня.

Ідея про те, що житловий простір – це своєрідна еко-система, в якій ми щодня існуємо і тому маємо почуватися там найбільш гармонійно, все гучніше звучить останніми роками. Але саме у випадку з кухнею цей запит дуже важливий: тут не лише готується їжа, а й відбуваються сімейні трапези, зустрічі з друзями, словом, усе найважливіше. У той же час, у кухні завжди накопичується маса дрібниць, які псують дизайн, як би розмивають початкову картинку. Розберемося, як боротися з цим і як планувати інтер’єр, який завжди виглядатиме чудово.

001.jpg

Немає сенсу перераховувати всі ті дрібниці, які завжди і у всіх накопичуються на кухні. Важливо лише те, що із цим треба боротися. Намагайтеся завжди тримати основні поверхні порожніми, адже, крім того, що переповнені стільниці виглядають некрасиво, на них просто незручно готувати.

002.jpg

Як же реалізувати цей принцип практично? Насамперед, привчіть себе до того, що на столі повинні бути тільки найнеобхідніші предмети, те, чим ви постійно користуєтеся. Це, наприклад, обробна дошка, пара основних ножів, прихватки гарячого. Все, що потрібно іноді, краще прибрати в закриті шафи.

003.jpg

Якщо кухня у вашому будинку знаходиться прямо біля передпокою, ви, напевно, приносите всі дрібні предмети прямо на кухню. Придумайте в зоні передпокою спеціальні місця для зберігання таких дрібниць, як ключі або телефон.

004.jpg

Втім, це все не означає перехід до повного мінімалізму. Напевно, у вас є милі серцю предмети, які ви хотіли б поставити на чільне місце. Це може бути, наприклад, гарний посуд.

005.jpg

Також ряд виробників сьогодні випускає дуже стильну побутову техніку, яка не тільки добре виконує свої функції, але й виглядає красиво, а отже, може бути прикрасою будь-якої кухні.

006.jpg

Щоб визначити, які предмети варто залишити на увазі, а які краще прибрати в сховищі, потрібно буде проробити певну роботу. Оцініть, чим ви користуєтеся найчастіше і що може виглядати естетично, якщо залишити це на самому видному місці.

007.jpg

Якщо площа вашої кухні дуже мала і в ній є місце тільки зоні приготування, наступне питання навряд чи буде вам актуальним. Але все ж таки в більшості випадків кухня нехай і має компактні розміри, але все ж таки в ній залишається якийсь вільний простір. Питання тільки в тому, як краще використовувати цей простір.

008.jpg

Відштовхуйтеся від особистих уподобань: що саме ви хотіли б робити на кухні крім готування? Хтось хоче облаштувати затишний куточок для читання, комусь потрібний простір для роботи, а для когось найважливіше красиво організувати зберігання сімейних сервізів. Важливо, щоб простір не займали зайві предмети, що не відповідали вашим завданням.

009.jpg

Кухня – це не лише місце, де ми готуємо. Це ще й простір, де можна, наприклад, випити келих вина увечері або послухати аудіокнигу під час миття посуду. Подумайте, як можна зробити маленькі радощі частиною рутини, що відбувається на кухні.

010.jpg

Іноді навіть невеликі деталі повністю змінюють те, як ми почуваємося у просторі. Подумайте, чого не вистачає вашій кухні, щоб вона була ще затишніше особисто для вас.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *