як створити теплу атмосферу затишку та спокою - Галерея інтер'єрів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

як створити теплу атмосферу затишку та спокою — Галерея інтер’єрів

Картини для спальні: як створити теплу атмосферу затишку та спокою

Інтер’єр кімнати важливий не менше ніж хороший ремонт. У квартирах люди оточують себе речами, які їм подобаються, з якими вони можуть проводити багато часу. Картина на полотні – гарне рішення для декору кімнати. Але ідей дизайну так багато, що важко зупинитися на одному рішенні. У цій статті розповімо, яку картину вибрати для спальні.

Картини для спальні по фен-шуй

У китайській теорії фен-шуй є роздуми щодо дизайну кімнати з картинами. Знавці фен-шуя не рекомендують вішати картини для спальні над ліжком. Вважається, що таке розташування зруйнує баланс енергетичних потоків. Краще повісити картину навпроти ліжка або парні картини з боків від неї, над тумбочками. Так у спальні фокусуватиметься позитивна енергія.

Образні рішення для інтер’єру у спальні

Сприятливі образи на картинах створять правильний настрій. Спочатку вибирайте ціль, а потім саме полотно із зображенням.

Найбільш підходящі картини в спальні:

Красиві пейзажі

Красиві пейзажі

Такі сюжети утихомирююче діють на нервову систему. Підходять для кімнат у класичному стилі чи стилі прованс. Можна розглянути варіанти роботи олією. Але враховуйте, що готова картина довго сохне і спочатку може неприємно пахнути.

Квіти

Квіти

Особливо гарні в техніці виконання аквареллю. Ніжно виглядають в інтер’єрі для маленької білої спальні. Червоні троянди для залучення кохання створюватимуть правильну атмосферу у спальні молодят. Рожеві чи білі незабудки впишуться до спальні доньки.

Модульні картини

Модульні картини

Дизайн спальні з модульними картинами – модне останнім часом інтер’єрне рішення. Але не переборщіть із кількістю частин. Не варто встановлювати більше 4-5.

Чорно-білі картини

Чорно-білі картини

Підійдуть для інтер’єру кімнати у стилі лофт. Таке поєднання кольорів підкреслить сучасний стиль дизайну.

Абстракція

Абстракція

Фон у стилі мінімалізму. Краще якщо це буде велике полотно з м’яким світлим чином, яке ви відчуватимете, дивлячись на зображення. Чудово поєднується зі стилем модерн.

Зображення з написом

Зображення з написом

Ви можете вибрати фразу або навіть одне слово, яке викликало б у вас спокійні теплі почуття.

Кольори та форми картин для оформлення спальні

Кольори та форми картин для оформлення спальні

Колір картини слід поєднувати з предметами та дизайном кімнати. Великі картини у стилі лофт навряд чи впишуться до кімнати у стилі прованс. Пристрасний червоний колір на зображенні в закоханих кімнатах теж не може бути єдиним акцентом кольору. Найкращими кольорами вважаються близькі до природних: зелений, коричневий, жовтий або блакитний.

Форма та колір картин

Форму слід вибрати виходячи з будівлі кімнати. Поєднуйте круглі арки з тією самою формою картини. А кутові ніші – з прямокутними чи квадратними.

Розмір картин

Розмір не повинен бути надто маленьким. Такі картини важко розглянути, можуть загубитися на кольорових шпалерах. Зупиніться на одній великій картині, яка стала б м’яким акцентом у спальні.

Де придбати картину для спальні

Компанія Walldeco пропонує багато варіантів відповіді на запитання: Яка картина підходить для спальні. Ви знайдете великий фото-каталог із прикладами інтер’єру кімнати з картинами. Зображення можна вибрати з найкращих робіт на сайті або вибрати своє, навіть замовити полотно із власним фото. Будь-яке зображення може стати модульним на ваш смак.

Картини триплекс для спальні

Ось ви й познайомилися з основними способами вибору картини до спальної кімнати. Дотримуючись описаних вище порад, ви зможете створити приємну та неповторну атмосферу у себе вдома.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *