Як створити стильний інтер'єр ванної в чорно-білій гамі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити стильний інтер’єр ванної в чорно-білій гамі


Колірні рішення, що застосовуються в інтер’єрі, періодично змінюються, стаючи більш менш актуальними. Так відбувається практично з усіма елементами дизайну. Але є речі, які завжди поза модою, вони просто актуально і свіжо виглядають у тих формах та стилях, які задають тренди.

Одним із таких явищ можна вважати комбінацію чорного та білого кольорів, по суті, це вже класика. Проте вагомий статус не заважає чорно-білій гамі виглядати доречно навіть у тому випадку, якщо ви створюєте креативний сміливий декор. Як же використовувати цю гаму для різних інтер’єрів?

001_як створити стильний інтер'єр ванної в чорно-білій гамі.jpg

Чорно-біле поєднання дуже добре працює у простих формах, але це зовсім не означає, що потрібно обмежуватися мінімалізмом. Насправді, будь-який геометричний малюнок буде виглядати більш виграшно в такій лаконічній колірній гамі. У цій ванній кімнаті увагу відразу привертає оздоблення стіни: плитка, укладена ялинкою — вже саме по собі незвичайне рішення, а глибокий чорний колір з контрастною білою затиркою робить його ще цікавішим і яскравішим. На цьому фоні золотисті елементи розкриваються найкрасивіше. Плитка на підлозі також виконана у цих кольорах, але вже з іншим малюнком.

002_як створити стильний інтер'єр ванної в чорно-білій гамі.jpg

У цьому проекті використано дуже сміливе рішення, саме шпалери зі складним графічним принтом. Незважаючи на обмеженість колірної гами, малюнок виглядає дуже яскраво, тому ніяких додаткових декоративних деталей тут немає, все дуже просто і стримано. Зверніть увагу, що вибрано компактну навісну раковину без нижньої шафки. Це зроблено для того, щоб збільшити загальний обсяг малюнка, а отже, і його ефект.

003_як створити стильний інтер'єр ванної в чорно-білій гамі.jpg

Якщо у чорно-білої гами є якась особлива властивість, так це те, як сміливо вона дозволяє працювати з принтами. У цій ванній контрастного малюнка дуже багато, при цьому він складний і досить дрібний, навряд чи якісь інші кольори змогли б виглядати настільки ж стильно, але в той же час стримано. Більше того, дизайнер вирішив додати ще форми: геометрія простежується в аксесуарах та фурнітурі.

004_как створити стильний інтер'єр ванної в чорно-білій гамі.jpg

Втім, не тільки в абстракції поєднання чорного з білим виглядає вдало, але у традиційних малюнках. Шпалери в цій ванні стали головною її прикрасою, що знову доводить, що навіть проста кольорова гама не буде нудно, якщо загальна стилістика витримана правильно. Щоб не перевантажувати простір, були підібрані лаконічні елементи декору, а саме світильник, дзеркало, фурнітура.

005_як створити стильний інтер'єр ванної в чорно-білій гамі.jpg

Принт смужка – один з найпопулярніших сьогодні, і поєднання чорного з білим також добре працює у цьому випадку. Можливо, комусь здасться такий малюнок занадто активним, але якщо він вам подобається, то використовувати його у ванній саме безпечніше. У цьому приміщенні ми знаходимося не так багато часу, а значить, навіть найекспресивніший декор стін не набридатиме. Втім, навіть за цієї умови, варто проявити певну стриманість і врівноважити смужку чимось спокійним, наприклад, залишити нижню частину стіни однотонної.

006_як створити стильний інтер'єр ванної в чорно-білій гамі.jpg

Ані не поступається смужці в стилі та популярності інший класичний принт – клітина. Цей малюнок позбавлений настільки вираженої динамічності, він завжди виглядає спокійніше і елегантніше, але водночас чудово підходить для роботи з лаконічною чорно-білою гамою.

007_як створити стильний інтер'єр ванної в чорно-білій гамі.jpg

При роботі з складнішими орнаментами завжди можна використовувати прийом, який не дасть візуально перевантажити простір: просто розбавте активний малюнок великою кількістю світлого тону.

008_як створити стильний інтер'єр ванної в чорно-білій гамі.jpg

Колор блокінг чи використання кольорів блоками – ще один модний тренд. Суть його в тому, щоб вводити кольори в інтер’єр великими та неподільними обсягами. Таким чином можна здорово змінити приміщення, візуально змінюючи його пропорції, виділяючи ті зони, які хочеться наголосити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *