Як створити інтер'єр у стилі мінімалізм та не втратити індивідуальність
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити інтер’єр у стилі мінімалізм та не втратити індивідуальність


Як створити інтер'єр у стилі мінімалізм та не втратити індивідуальність

Стиль мінімалізм в інтер’єрі надзвичайно популярний вже не один рік, але на практиці мало хто наважується втілити у життя стриману елегантність у своєму будинку. Справа в тому, що з цим стилем міцно пов’язаний стереотип, ніби мінімалізм повністю позбавлений індивідуальності та характеру. Насправді лаконічність зовсім не повинна бути втілена в образі «білої порожньої коробки», ви можете проявити свій смак і настрій, потрібно лише знати, як це краще зробити в рамках заданого дизайну.

Шафи без ручок в інтер'єрі

Найпростіше, з чого можна почати, — видалити ручки на шафах і стелажах, це миттєво надасть мінімалістичного вигляду вашому інтер’єру. Зробити це не так складно, як здається, ви навіть можете самостійно вирізати ручки, наповнити отвори, що утворилися філером, потім відшліфувати поверхню і зафарбувати підходящою фарбою (можливо, в процесі ви вирішите і зовсім змінити колір шафи). Замість старих ручок можна встановити сучасні механізми, що дозволяють відчиняти дверцята натисканням.

Коли йдеться про дрібниці, дуже складно дотримуватися концепції мінімалізму! Однак, це можливо, тут працює правило «краще менше та краще». Виберіть лише кілька декоративних предметів, але нехай це будуть ваші найулюбленіші зразки.

Арт об'єкти в інтер'єрі кухні

Створюючи інтер’єр у стилі мінімалізм, ви не зобов’язані відмовлятися від декору. Відмінним варіантом у цьому випадку стануть арт-об’єкти сучасного мистецтва, вони, як правило, абстрактні, а це не порушить гармонію лаконічного стилю. Колірні поєднання при цьому можуть бути найнесподіванішими, нехай вони відповідають лише вашому смаку.

Арт об'єкти на кухні

Мінімалізм не означає відмову від кольору, тому не бійтеся розглядати для свого інтер’єру будь-які палітри. Спробуйте почати з класичного варіанту: створіть основу з нейтральних відтінків, а яскраві фарби нехай будуть лише в акцентах та аксесуарах.

Ванна у стилі мінімалізм

Прийнято асоціювати мінімалізм із білим кольором. Це не більше ніж стереотип! Тут швидше важливий принцип: один матеріал або колір використовується на досить великій площі поверхонь, але зауважте, що при цьому вибір кольору та фактури матеріалу залишається за вами. Погляньте, наскільки ефектно виглядає мозаїка, коли вона використана на великій площі, інтер’єр виглядає лаконічно, але зовсім не нудно.

Штори до підлоги у вітальні

Штори від підлоги до стелі з розкішної, якісної тканини – ще один безпрограшний спосіб створити інтер’єр лаконічний, але водночас наповнений затишним та стилем.

Спальня у стилі мінімалізм

При декоруванні спальні краще відмовитися від великої кількості невеликих подушок, різнокольорових покривал та інших деталей, якими багато хто так любить перевантажувати ліжко. Зробіть вибір на користь нейтральних відтінків та вишуканих тканин.

Кухня у стилі мінімалізм

Чудова ідея для кухні в стилі мінімалізм: вибирайте шафи та стелажі, висота яких досягає стелі. Відсутність зазору між шафою та стелею та єдина колірна гама зроблять кімнату візуально більш просторою, а інтер’єр сучасним.

Ванна у стилі мінімалізм

Косметику у ванній краще зберігати в закритих шафках, а не виставленої на увазі, таким чином простір не виглядатиме перевантаженим.

Вітальня в стилі мінімалізм

Освітлення має бути достатнім, але нехай усі системи будуть вбудованими та непомітними, відмовтеся від громіздких люстр та світильників.

Вітальня у стилі мінімалізм

Не використовуйте багато фактур, достатньо створити композицію з двох, але матеріалів, що гармонійно поєднуються.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *