Як створити інтер'єр, що підходить і "совам", і "жайворонкам"
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити інтер’єр, що підходить і «совам», і «жайворонкам»


Як створити інтер'єр, що підходить і "совам", і "жайворонкам"

Про те, як інтер’єр впливає на біоритми людини, ми розповімо у цій статті та сподіваємося, що поради професійних дизайнерів інтер’єру нашої студії Вам неодмінно знадобляться.

Згадайте, як часто ледве розплющуючи очі, ви проклинаєте весь світ і людей навколо. Як би ви не намагалися, ви знову спізнюєтеся на роботу, адже зранку стільки справ — прийняти душ, упорядкувати волосся, нагодувати голодних нащадків, і, до того ж, ви знову не виспалися. Часом ви дивуєтесь тому, з якою легкістю задоволені діти поспішають до дитячого садка та школи, а чоловік встигає почитати зранку спортивні новини.

Вся справа – у біоритмах, мабуть, ви – «сова». Перебудувати свій біологічний годинник ще не вдавалося нікому, потрібно шукати можливість жити так, як вони підказують. Якщо ваша квартира не дозволяє усамітнитися для сну, не все втрачено, вихід — зонування простору.

Розглянемо моменти, яких слід намагатися уникати.

Спальна зона не повинна знаходитися біля вікна, що виходить на південну або східну сторону — сонце, що сходить, не дасть вам поспати, навіть якщо вікна будуть щільно зашторені. Якщо кімната прохідна, що буває часто, постарайтеся розмістити ліжко в кутку і закритися ширмою. Сучасні ширми виготовляють із високоякісних матеріалів – натурального дерева, тканини, японського паперу. Такі предмети інтер’єру можуть органічно доповнити приміщення.

Яскраві та сонячні місця в інтер’єрі квартири якнайкраще підійдуть «жайворонкам».

Жінки люблять дивитися серіали і базікати з подругами по телефону, повісьте телевізор на кухні, і окрім солодкого ранкового сну на вас чекатиме смачний свіжоприготовлений сніданок.

Ще один вихід зі становища — ноутбук, це досягнення сучасної науки займає зовсім небагато місця і може бути успішно розміщено навіть у найменшій кухні. Ваш любитель соціальних мереж та віртуального спілкування надовго займе себе і не тупотить, і стукатиме дверима. Не нехтуйте для моди дерев’яними дверима і пластиковими вікнами, саме вони допоможуть захистити вас від зайвого шуму. Підготуйтеся до пробудження ваших «жайворонків» з вечора.

Улюбленому малюку – сніданок у вигляді йогурту, бісквіту або навіть оладок, і він дасть вам поспати довше. І, найголовніше, — любов і взаємна повага, зрештою, дозволять мирно співіснувати і «совам», і «жайворонкам».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.