Як створити гарний інтер'єр швидко та недорого
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити гарний інтер’єр швидко та недорого


Створити інтер’єр своєї мрії – завдання не з легких, адже для цього мало просто зробити красиво та стильно, дуже хочеться також, щоб ремонт не затягнувся на довгі роки, а бюджет у результаті не дуже постраждав. Про те, як поєднати ці три сторони питання неминуче замислюється кожен. Наші поради допоможуть вам зорієнтуватися та знайти золоту середину.

Досвідченим дизайнерам інтер’єру добре знайома стара мудрість: не буває швидко, красиво та дешево. Це правило особливо актуальне у тих випадках, коли справа стосується декорування та ремонту. Не важливо, чи веде ваш інтер’єрний проект професіонал чи ви вирішили зайнятися дизайном самостійно, вам обов’язково доведеться робити вибір: швидко та красиво, але недешево чи красиво та дешево, але довго. Варіант «швидко, дешево, але некрасиво» має мало спільного з дизайном. Досягти успіху відразу в трьох напрямках дуже і дуже складно, такі проекти — швидше виняток із правил.

Розглянемо кілька ключових моментів, які допоможуть вам вибрати правильну стратегію створення ідеального інтер’єру.

Як створити гарний інтер'єр швидко та недорого

Красиво та недорого – значить непросто.

Якщо ви готові вкласти всі свої сили та час у ремонт, якщо впевнені, що у вас вистачить терпіння довести справу до кінця, ви можете створити інтер’єр своєї мрії за помірний бюджет. Будьте готові до того, що вам потрібно буде стати постійним клієнтом блошиних ринків, економ-магазинів та розпродажів товарів для дому. Слідкуйте за вигідними пропозиціями на інтернет-сайтах. Завдання куди простіше, якщо вам не потрібен інтер’єр, ідеальний зі стилістичного погляду, а достатньо лише наповнити будинок усім необхідним для життя. Якщо ж краса відіграє не останню роль, приготуйтеся пожити якийсь час у недоробленому ремонті, можливо це будуть місяці, а можливо і роки.

Як створити гарний інтер'єр швидко та недорого

Ручна робота не тільки заощадить ваш бюджет, а й дозволить виявити творчі здібності повною мірою. Спробуйте зробити щось для декору будинку своїми руками, це принесе задоволення як у процесі творчості, так і в результаті, коли ви зможете похвалитися плодами своїх талантів перед близькими.

Як створити гарний інтер'єр швидко та недорого

Почніть із малого. Спершу вам може здатися, що подужати стільки самостійних проектів просто неможливо. Але не поспішайте засмучуватися, почніть із нескладної творчої роботи, наприклад, з виготовлення цікавих картин із паперу для вітальні. Як тільки ви відчуєте натхнення від першого успіху, процес піде!

Як створити гарний інтер'єр швидко та недорого

Вважається, що заощадити на облаштуванні інтер’єру можна, працюючи лише з деякими стилями. До таких зазвичай відносять вінтажний, сільський та середньовічний модерн. Насправді, ви можете використовувати бюджетні знахідки з блошиних ринків і розпродажів магазинів в абсолютно будь-якому стилі.

Як створити гарний інтер'єр швидко та недорого

Швидко + красиво = недешево.

Якщо у вас вже є достатній для ремонту капітал або ви готові якийсь час збирати, найкращим рішенням у декоруванні будинку стане співпраця з досвідченими професіоналами. Це зробить ваше життя простішим. Дуже важливо бути чесним із собою щодо своїх навичок та умінь у сфері ремонту, дизайну та оздоблення. Можливо, ваша ощадливість спонукає бажання зробити все самостійно, але якщо у вас поверхневі знання у теслярській справі, слюсарній та інших, пов’язаних з ремонтом, краще відразу віддати весь проект до рук фахівців.

Як створити гарний інтер'єр швидко та недорого

Швидко, недорого та красиво – ідеал!

На відміну від інших життєвих ситуацій, у дизайні іноді бувають варіанти, коли можна отримати все й одразу. Але лише іноді. Величезний внесок вносить інтернет, а саме відмінні сайти, присвячені дизайну. Шукайте ідеї, спробуйте, надихайтеся! Так, наприклад, у цій спальні як узголів’я ліжка використана ширма. Вона ідеально підібрана за стилістикою та просто прикріплена до стіни. Бюджетно, просто та дуже ефектно.

Як створити гарний інтер'єр швидко та недорого

Ретельно продумуйте кожну покупку. Не варто купувати навіть дуже привабливі речі тільки за «велінням серця», підходьте до цього виважено. Цілком ймовірно, що предмет декору або меблів, що сподобався, можна знайти в інтернеті з великою знижкою. У магазинах не соромтеся просити знижку, а на блошиних ринках – торгуватися.

Як створити гарний інтер'єр швидко та недорого

І остання, але дуже важлива порада: любіть свій будинок, незважаючи на те, як він виглядає в даний момент, постарайтеся займатися декоруванням з радістю та насолодою. У будь-якому ремонті бувають складності та непрості завдання. Сфокусуйтеся на тому, що вже зараз приносить затишок та відчуття домашнього вогнища.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.