Як створити гармонійний інтер'єр зі стінами темних відтінків
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити гармонійний інтер’єр зі стінами темних відтінків


Як створити гармонійний інтер'єр зі стінами темних відтінків

Стіни темних відтінків поки що не дуже поширений декоративний прийом, багато людей бояться використовувати подібні тони у своїх будинках, особливо у великих обсягах. Насправді глибокі сині, коричневі і навіть ті, що йдуть у чорний відтінки якнайкраще підходять для створення стильних, сучасних і часом драматичних інтер’єрів. Секрет успіху в даному випадку полягає в правильно підібраних кольорах, що доповнюють, саме вони здатні уявити розкішні темні в найвигіднішому світлі.

Стіни темного відтінку

Відтінок натуральної деревини якнайкраще підкреслює темні тони. Якщо стіни кімнати пофарбовані в глибокі, «глухі» кольори, обов’язково додайте в інтер’єр кілька акцентних деталей будь-якого світлого дерева. Це може бути будь-що: рама дзеркала, стільниця або крісла.

Стіни темного відтінку

Будь-який темний колір є чудовим тлом, здатним підкреслити лінії та форми предмета, розміщеного поруч. Скористайтеся цією властивістю для того, щоб створити вишукану композицію із ваз та фігурок яскравого кольору.

Стіни темного відтінку

Горщики — ще один об’єкт домашнього декору, який набагато виграшніше виглядає на тлі темних стін, особливо якщо йдеться про чорний колір. Справа в тому, що таке поєднання дає ефект ще більш багатого, багатшого озеленення, адже чорний прикрадає межі зеленого.

Погляньте, в інтер’єрі холу на цьому фото представлений ще один безцінний дизайнерський прийом із використанням темного кольору стіни. Йдеться про картину досить великого розміру. Твір мистецтва і натомість глибокого, темного кольору виглядає вкрай ефектно, майже як і картинної галереї. Якщо вирішите повторити цей трюк, підберіть раму, один із елементів якої буде білого кольору, це посилить ефект.

Стіни темного відтінку

У разі використання будь-якого темного відтінку безвідмовно працює одне правило, яким ви завжди можете впевнено користуватися: білий колір — безпрограшний варіант для стильного поєднання як з глибоким синім, так і темно-коричневим або насиченим сірим. Використовуйте це поєднання, якщо сумніваєтеся у складніших колористичних рішеннях.

Стіни темного відтінку

З будь-яким темним кольором стін також чудово поєднуватимуться будь-які акварельні відтіки. Розгляньте поєднання з блідо-блакитними, м’ятними, наче розбіленими, розмитими квітами. Чорний підкреслить їхню витонченість і ніжність.

Стіни темного відтінку

Всі відтінки, які прийнято називати осінніми — багряні, гірчичні, охристі — стануть ідеальним доповненням в інтер’єрі, оформленому в темно-синій, сірій або шоколадно-коричневій гамі.

Стіни темного відтінку

Сміливіше пробуйте комбінувати темні стіни з аксесуарами найнасиченіших і яскравих кольорів. Додайте вибуховий цикламеновий, неоновий жовтий або сяючий бірюзовий хоча б у найменших кількостях.

Стіни темного відтінку

Темні стіни можуть створити в приміщенні дещо гнітючий настрій у тому випадку, якщо природного освітлення спочатку мало. Вирішити проблему можна, прикрасивши інтер’єр дзеркалами або елементами із дзеркальним покриттям, нехай навіть це буде невелика композиція, подібна до тієї, що представлена ​​на фото.

Стіни темного відтінку

Подібно до дзеркал предмети меблів та декору, виготовлені з акрилу та скла, додають інтер’єру легкості, легкості та світла. Зробіть вибір на користь стильного прозорого столика або шикарної скляної вази, вони візуально врівноважать велику кількість у приміщенні темного тону.

Стіни темного відтінку

Темний колір стін в інтер’єрі цієї вітальні врівноважений скляним кавовим столиком, тв-тумбою з акрилу та світлими елементами, такими як обробка дверей та вікон та іншими.

Стіни темного відтінку

Темна колірна гама найбільш ефектно розкривається в розкішних, «багатих» фактурах, таких як шовк, оксамит, мохер, натуральна деревина. Сміливо використовуйте ці матеріали для оздоблення та декору.

Стіни темного відтінку

Традиційні східні килими стануть органічним доповненням до інтер’єру з темними стінами. Секрет у малюнку, який зазвичай включає безліч деталей найрізноманітніших кольорів.

Декор, оформлений в такому стилі, також чудово витримує використання предметів антикваріату, які часто не так просто комбінувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *