Як створити атмосферу усамітнення та розслабленості в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити атмосферу усамітнення та розслабленості в інтер’єрі


Ритм життя сучасної людини прискорюється з кожним роком, а це означає, що все більше зростає потреба в можливості розслабитися та відключитися від суєти та поспіху. Особливо це актуально для тих, хто живе в мегаполісах, адже велике місто перевантажене великим обсягом візуальної та звукової інформації.

Як здорово, коли твій будинок все ще залишається своєрідним острівцем спокою та розслабленості. Як створити інтер’єр, який сприятиме настрою релаксу та самотності? Для цього доведеться продумати безліч деталей, очевидних і незвичайних.

001.jpg

Зверніть увагу на принти і малюнки, які ви вводите в декор вашого будинку. Занадто яскраві та активні принти привертають увагу і хоч би як хороші, не підходять для створення атмосфери розслабленості. Набагато краще виглядатимуть дуже м’які, ненав’язливі та ледь помітні малюнки, наприклад, смужки, горошок або «ялинка», що складаються з дуже близьких відтінків одного кольору.

002.jpg

Мало що дає такий же ефект комфорту і затишку в інтер’єрі, як елементи природи, причому мова в даному випадку йдеться про необроблені фактури, природні кольори і максимальну безпеку форми. Використовуйте натуральні матеріали в обробці стін та підлоги, додайте килими з сизалю для створення правильного настрою та зручності. Також дуже красиво і доречно виглядатимуть кошики ручного плетіння, незабарвлене дерево, черепашки та, звичайно, живі рослини.

003.jpg

Колірна палітра є однією з найважливіших складових будь-якого інтер’єрного рішення, а якщо йдеться про організацію «острівка» самотності та спокою, саме колір вирішує все. Ключовий принцип у разі – використання приглушених, нейтральних відтінків. Найчастіше цю роль довіряють блакитним, бежевим або зеленуватим тонам, але, якщо вони вам не до душі, просто візьміть улюблений колір і виберіть у широкому спектрі його відтінків м’який, акварельний, наче розбавлений.

004.jpg

Візуальний шум – один із найзначніших стресових факторів, він виникає не тільки від великої кількості яскравих відтінків навколо, але й від кількості дрібних предметів, які не так часто потрібні, але чомусь завжди знаходяться на увазі. Щоб раз і назавжди вирішити цю проблему, потрібно продумати зручні системи зберігання, повністю закриті в ідеалі. Шафи та стелажі з дверцятами лаконічного дизайну, які зливаються зі стінами – ідеальне рішення для кімнати будь-якої площі. Наступним етапом має стати суворе дотримання порядку, підтримувати естетику мінімалізму не так просто, але результат вартий будь-яких зусиль.

005.jpg

Не менш важливою складовою комфортного інтер’єру є світло, саме воно створює настрій, і, якщо світло розставлене неправильно, решта праці з декорування будинку не має сенсу. Переважним є природне світло, яке заповнює приміщення вдень, але ввечері не обійтися без штучного. Використовуйте виключно м’яке підсвічування, в спальні можна повністю відмовитися від яскравого світла. Організуйте приховане підсвічування по периметру кімнати, доповніть її торшерами, лампами для окремих зон. І, звичайно, не варто забувати про свічки!

006.jpg

Гарний інтер’єр – це гармонія, не варто порушувати створений баланс чужорідними предметами. Часто в ролі таких виступають предмети побутової техніки, без яких не обійтися, а отже, необхідно їх завуалювати. Сховайте дроти в спеціальні короби, намагайтеся підбирати хоча б дрібну техніку в колір інших предметів інтер’єру, щоб зробити її не такою яскравою. В ідеалі велику техніку потрібно спочатку вдумливо вбудовувати в інтер’єр, наприклад, великі телевізійні панелі можуть бути поміщені в одну із секцій шафи, що відкривається лише під час перегляду телепередач.

007.jpg

Фінальною штрихом найкомфортнішого інтер’єру може стати маленький домашній фонтанчик. Він не вимагає складного догляду, чудово доповнює декор, а головне – звук поточної води створює умиротворений та розслаблений настрій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *