Як створити актуальний декор
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як створити актуальний декор


На самому початку року прийнято робити прогнози щодо найрізноманітніших сфер життя, а в галузі дизайну це і зовсім гаряча пора. Дизайнерські ательє та інтер’єрні компанії аналізують найсвіжіші тренди, відбираючи серед них найцікавіші та практичні. Отже, вже сьогодні можна поглянути на добірку найпопулярніших тенденцій 2017 року, можливо, деякі з них надихнуть вас на невеликі зміни або навіть на повноцінний ремонт.

001.jpg

Латунь вже не перший рік на піку популярності, однак цього сезону буде актуальна латунь з матовим фінішом. Фурнітура з такого матеріалу ідеально підійде для того, щоб швидко та недорого освіжити інтер’єр кухні.

002.jpg

Одним з найбільш незвичайних трендів є дедалі більша популярність побутової техніки з голосовим управлінням; її асортимент зростає, а процес експлуатації стає все більш простим та зручним.

003.jpg

Цікавою знахідкою для інтер’єру ванної кімнати стало використання як туалетний столик витончених комодів з висувними ящиками. Особливо стильно та вишукано виглядають ретро зразки.

004.jpg

Дизайнери прагнуть зробити простір кухні більш легким та повітряним, тому відкриті системи зберігання використовуються все рідше. На зміну їм приходять стелажі з добре продуманою системою поличок та висувних ящиків усередині.

005.jpg

Що стосується колористичних рішень, то в моду входить унікальна комбінація білого та кремового кольорів. Ці близькі відтінки створюють чудову палітру, неймовірно ніжну і розкішну. Така гама зробить інтер’єр спальні майже твором мистецтва.

006.jpg

Не забувайте і про головний колір цього року – насичений світло-зелений. Соковитий, життєрадісний відтінок настільки хороший, що не варто обмежувати його використання лише у кольорі аксесуарів.

007.jpg

Велику популярність завойовують ретельно обладнані комори. Це приміщення, де може розташовуватись пральна машина, шафки для зручного зберігання побутової хімії, всі пристосування для прибирання будинку та ще багато всього. Якщо є можливість облаштувати таку кімнату, варто обов’язково зайнятися цим питанням при плануванні інтер’єру.

008.jpg

Також особливу увагу варто приділити інтер’єру передпокою. Ця площа нерідко залишається без уваги, адже вона невелика, та й функціональність її мінімальна. Проте сьогодні дизайнери пропонують використовувати простір передпокою для втілення в життя найсміливіших і найяскравіших декораторських ідей.

009.jpg

Одним із найбільш значущих трендів останніх років є максимальне зближення з природою. Дизайнери демонструють проекти будинків, які буквально стають дедалі прозорішими: замість глухих бетонних стін з’являються скляні. Так створюється відчуття єднання з довкіллям, і саме ця ідея має стати ключовою. Досягти ефекту можна і доступнішим способом, а саме впровадженням в інтер’єр живих рослин, натурального каменю та дерева.

010.jpg

Як уже згадувалося вище, інтер’єр кухні стає все більш лаконічним та продуманим. Так, холодильник сьогодні вже не виглядає чимось окремим, він став гармонійною частиною ретельно спланованої меблевої групи. Для створення такого ефекту створюються спеціальні ніші, холодильник також можна помістити в один із відсіків кухонного стелажу.

012.jpg

Досить характерним для сьогоднішнього дня трендом стає використання кожного вільного сантиметра для організації нехай невеликих, але зручних та практичних систем зберігання.

014.jpg

Найсучасніші технології все активніше впроваджуються в інтер’єр, причому це стосується всіх кімнат без винятку.

015.jpg

Поєднання металу та скла виглядає дуже оригінально та помітно, цю комбінацію дизайнери пропонують використовувати як для роботи з аксесуарами, так і для створення більш масштабних елементів декору.

016.jpg

Відтінки білого є домінуючими на палітрі актуальних для інтер’єру кухні кольорів. Однак ніщо не підкреслює білий краще, ніж контрастний йому чорний, який можна замінити на темно-сірий або глибокий синій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.