Як стильно оформити стіну за узголів'ям ліжка
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як стильно оформити стіну за узголів’ям ліжка


Інтер’єр спальні ми зазвичай оформляємо у стриманій манері, адже цей простір призначений для відпочинку та розслаблення. Однак і повний мінімалізм мало кому до душі, тому хоча б точкові акценти мають бути присутніми. Крім очевидних способів прикраси за допомогою кольору, незвичайних оздоблювальних матеріалів або аксесуарів, існують незвичайніші варіанти.

Дуже цікаво виглядає декорування ліжка. Це рішення давно сподобалося дизайнерам, але сьогодні набирає обертів новий тренд – прикраса не лише самого узголів’я, а й стіни за ним. Іноді узголів’я відсутнє, тоді декоративний елемент виконує його функцію. А в деяких випадках вони доповнюють один одного, утворюючи цікавий та незвичайний ансамбль. Ось кілька прикладів, які можна використовувати як готові схеми для створення інтер’єру спальні.

Як стильно оформити стіну за узголів'ям ліжка

Навіть дуже просте узголів’я невеликого розміру можна по-новому обіграти і надати сучасне звучання. В даному випадку дуже лаконічне, майже непомітне узголів’я якнайкраще поєднується з великою кількістю білого кольору. Білий представлений як у оздобленні стін, так і при виборі постільної білизни. На тлі світлого тону найбільш виграшно виглядають прямі, чіткі лінії чорного кольору. Така графічність додає особливого шарму інтер’єру та надає йому сучасного вигляду.

Як стильно оформити стіну за узголів'ям ліжка

Продовжуючи тему мінімалізму як способу створення вишуканого інтер’єру, розглянемо ще один варіант оформлення узголів’я. У цьому проекті для обробки простору за узголів’ям ліжка були використані дерев’яні панелі. Натуральне дерево завжди надає декору особливого настрою, а якщо голова при цьому досить велика і добре декорована, можна не боятися банального або одноманітного виду композиції.

Як стильно оформити стіну за узголів'ям ліжка

Якщо ви готові до сміливішого рішення, то просто підберіть темний або яскравий колір для стінових панелей. А завершить образ контрастного кольору декоративна фігурка, розміщена прямо над узголів’ям ліжка.

Як стильно оформити стіну за узголів'ям ліжка

В інтер’єрі цієї спальні використано рішення, схоже на те, що представлене на першому фото у статті. Однак у цьому випадку незвичайне обрамлення ліжка з чорного металу набуває нового сенсу, а саме стає рамою для картини. Розміщення картини над узголів’ям — прийом не новий, але якщо ця картина буде настільки великою і яскравою, що практично замінить собою узголів’я? Нове рішення має сподобатися любителям сміливих та нестандартних рішень.

Як стильно оформити стіну за узголів'ям ліжка

На окрему увагу заслуговує варіант розташування ніші прямо над узголів’ям ліжка. Таке рішення не тільки декоративне, але й практичне. Крім того, воно ідеально підійде в тому випадку, якщо ви не можете вирішити, чим саме прикрасити цю зону. У ніші можуть бути розташовані фоторамки, картинки та фотографії можна змінювати за настроєм. Коли набридне, розмістіть у ніші невеликі вази чи статуетки. Дуже красиво виглядатимуть кілька невеликих ламп чи свічників – це ще й гарне рішення для нічного чи вечірнього освітлення. Звичайно, зберігати поруч із ліжком книги та журнали – класичне рішення. А коли знову захочеться змін, просто закрийте нішу за допомогою великої картини чи плаката.

Як стильно оформити стіну за узголів'ям ліжка

Якщо вам пощастило мати вікно безпосередньо над узголів’ям ліжка, варіантів прикрашати цю зону стає майже нескінченно! Йдеться, звичайно, про всілякі штори, малюнок і фактуру яких можна змінювати так часто, як захочеться.

Як стильно оформити стіну за узголів'ям ліжка

І нарешті рішення для найсміливіших і найкреативніших. Мало того, що саме узголів’я ліжка без перебільшення є витвором мистецтва, так ще й прямо над ним розташувався дуже незвичайний світильник. Таке рішення не потребує будь-яких доповнень, тому решта елементів інтер’єру краще залишити максимально простими. А ось неоновий світильник можна зробити на замовлення, обравши розміри та форму на свій смак.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *