Як розставити меблі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як розставити меблі


Грамотно встановити меблі в маленькій квартирці не так просто. Дуже часто маленькі кімнати ускладнюють встановлення меблів ще й своїми формами, кімната може бути вузькою і водночас дуже довгою, з низькою стелею. Щоб зробити інтер’єр такої кімнати привабливим, необхідно дотримуватися певних правил.

Дизайн інтер'єру квартири студії

Якщо ви купуєте шафу, то використовуйте ваш простір до самої стелі, втиснувши при цьому його в ширину, що дозволить не тільки зберегти місце, але й красиво вписати його у ваш інтер’єр. Наступним об’єктом у вашій квартирі має бути диван, саме диван, а не ліжко. Диван — книжка найкращий вибір для маленької кімнати, такий диван обов’язково повинен мати нішу для зберігання постільної білизни, до того ж якісний диван — книжка нічим не поступиться ліжком за комфортом і не завдасть вам ніяких незручностей.

Дизайн інтер'єру квартири студії

Обов’язково розмістіть на стіні кілька невеликих поличок, які стануть зручним місцем для зберігання різних речей. Комп’ютерний столик повинен мати максимально стислий розмір, встановивши на нього кілька високих полиць, можна виграти місце для колонок. Підставка для клавіатури та мишки на такому столику має бути обов’язково висувною. ТБ може стояти не на тумбочці, а бути підвішений на стіну за допомогою спеціально призначених кронштейнів — надійних кріплень, що дозволяють в залежності від конструкції регулювати положення вашого екрану. Зараз дуже популярне розширення підвіконь у квартирах з подальшим застосуванням підвіконня як робочої поверхні. Не варто використовувати своє підвіконня лише як підставку для квітів, розширте межі його можливостей. Розмістіть під підвіконням ящики, полиці, не залишайте ці ніші порожніми. Установка розсувних дверей замість звичайних, зробить вашу кімнату не тільки місткішою, а й затишною.

Дизайн інтер'єру квартири студії

Для вдалого оформлення кімнати варто звернути увагу на найпоширеніші помилки, що виникають при розміщенні меблів.

1. У СРСР було популярно встановлювати всі меблі по периметру вашої кімнати, найчастіше під впливом цих норм, що в’їлися, багато хто так і робить, адже це давно не практично. Згадуючи радянські стандарти, варто нагадати, що килими на стінах теж не актуальні.

2. Залишаючи посередині кімнати порожнє місце, ви також припускаєтеся помилки.

3. Використання надмірної кількості меблів є мінусом у привабливості вашого інтер’єру.

4. Зіпсувати ваш інтер’єр може великий обсяг різних дрібниць, це можуть бути сувеніри, рамочки, іграшки, дрібнички, статуетки і т.д. Ми навіть не помічаємо, як ці дрібниці з часом починають заполоняти наші полички, захаращуючи будинок.

Дизайн інтер'єру квартири студії

Як розставити меблі в кімнаті

Найскладніший варіант встановлення меблів це у вузькій та довгій квартирі. У такому приміщенні потрібно домагатися асиметричного розташування об’єктів, що дозволить приховати недоліки приміщення. Хорошим рішенням для розміщення меблів буде варіант розбиття кімнати на кілька областей. Створіть окрему область для відпочинку з телевізором та затишним кріслом, область для сну із затишним ліжечком, зону приймання їжі. Існує ще один прийом, який скрасить ваше приміщення та дозволить його розширити. Необхідно розфарбувати одну стіну у світлий тон, а протилежну до темного.

Дизайн інтер'єру квартири студії

Встановлюючи меблі, згадайте правила феншуя, поставте своє ліжко узголів’ям на північ, не робіть гострих кутів на ваших меблях. Встановлюючи дзеркало в невеликій спальні, ви зможете її візуально розширити, але ставте його так, щоб під час сну ви не відображалися в ньому. Людина з гарним смаком не зможе не вийти створення якісного дизайну квартири

Як розставити меблі фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *