Як прикрасити стелю за допомогою шпалер
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Як прикрасити стелю за допомогою шпалер


Ми звикли використовувати шпалери для оздоблення та декорування стін, але насправді цей матеріал можна застосовувати і більш незвичайним чином. Так, багато дизайнерів сьогодні пропонують для прикраси стелі вибирати звичайні шпалери. Найпростіші паперові шпалери можуть значно полегшити життя, адже якщо ви задумали якесь цікаве оздоблення стелі, малюнок або принт, саме вони стануть швидким та недорогим рішенням.

Безумовно, обклеювання стелі не таке просте, як обклеювання стін, але навіть з урахуванням більшої кількості витраченого на це часу, результат того вартий. Крім того, шпалери допоможуть нівелювати деякі недосконалості інтер’єру.

001.jpg

Шпалери з малюнком, що прикрашають стелю або окремі ділянки, допоможуть створити більш завершений і цілісний дизайн. Нерідко навіть найкрасивішому і продуманому декору не дістає родзинки, чогось, що стане завершальним штрихом. Цю роль може виконати цікавий малюнок на стелі, який доповнить та продовжить задану палітру.

002.jpg

Оздоблення стелі шпалерами дуже добре доповнює інтер’єри у ретро стилістиці. Особливо цікаво та ефектно виглядатимуть яскраво виражені фактури, які так нагадують плитку, що активно використовувалася колись для прикраси стелі.

003.jpg

Ще більш несподіваний спосіб використання шпалер – обклеювання стелі ванної кімнати. Звичайно, найперше питання, що закономірно виникає в даній ситуації — як взагалі можна використовувати шпалери в умовах підвищеної вологості? Можна, якщо дуже хочеться! Потрібно лише обробити поверхню після обклеювання спеціальним лаком, який захистить поверхню від впливу вологи та підвищеної температури. Погляньте, наскільки ефектно виглядає яскравий принт шпалер, особливо на тлі чистого білого кольору стін. Цікаве рішення: шпалерами обклеєна не тільки стеля, але й верхня частина стін, що робить прийом ще більш вираженим та оригінальним.

004.jpg

Шпалери як обробка стелі стануть ідеальним рішенням і в тих випадках, коли архітектура приміщення дуже непроста. У даному проекті, наприклад, взагалі важко сказати, де закінчуються стіни та починається стеля. Для того, щоб не розділяти простір на шматки, вирішено було використовувати той самий вид обробки для всіх наявних площин.

Якщо вам до душі таке рішення, пам’ятайте, що найбільш стильно і гармонійно виглядають шпалери відтінків приглушених в дрібний малюнок. Створюється неймовірно затишний ефект.

005.jpg

Обклеювання шпалерами є ще й дуже зручним способом замаскувати недоліки стелі. Якщо на поверхні є якісь плями, нерівності кольору, шпалери гарантовано повністю перекриють ці недоліки. Але пам’ятайте, що це правило працює лише з косметичними дефектами, а якщо є проблеми з фактурою поверхні, вони будуть лише підкреслюватися.

006.jpg

Якщо вам давно сподобався яскравий і великий принт якихось шпалер, але ви боялися, що вони будуть надто активним елементом декору, використання їх на стелі може стати чудовим рішенням. Навіть найактивніший малюнок виглядає ненав’язливо та акуратно в такому варіанті, адже він не перебуває у полі зору постійно.

007.jpg

008.jpg

Доречно виглядають шпалери і в обробці стелі передньої зони. Ми часто стикаємось із проблемою декорування саме цього простору, адже тут складно підібрати щось стримане, але досить ефектне. Шпалери з геометричним принтом та сяючим фінішем можуть стати чудовим рішенням. Особливо красиво фактура таких шпалер розкривається, якщо близько розташоване джерело освітлення.

009.jpg

Ідея оформлення стелі в передпокої за допомогою шпалер з принтом може бути продовжена в будь-якому «другорядному» приміщенні, наприклад, у коморі або кімнаті для прання. Справа в тому, що подібні приміщення зазвичай суворо утилітарні і тому заповнені системами зберігання, тут створити декор важко. Простір стелі підходить для цієї мети ідеально!

010.jpg

Нарешті, шпалери — ідеальний спосіб додати колірний акцент, в будь-якому інтер’єрі цей прийом виглядає свіжо і стильно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.